Şimdi Ara

DonanımHaber Android uygulaması yayında! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
6
Favori
13.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    google smart lock

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Biz başladığımızda materyal tasarım daha yoktu bile sanırım. Ama herşey materyal olmak zorunda diye birşey söz konusu değil neyi beğendiniz neyi beğenmediniz açarsanız bayağı yardımcı olursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllardır kullanıcı ile buluşturmayı en çok istediğim ürünlerimizden biriydi bu. Uygulamanın ilk tohumunu attığımız günden bu yana kimler geldi kimler geçti, onlarca insan emek verdi bu uygulamaya. Trendler değiştiği için ve hep daha iyisi, fazlası olsun istediğimizden, yeri geldi her şeyi sildik baştan başladık, yeri geldi aynı şeyleri farklı yöntemlerle tekrar tekrar yaptık ama artık sona geldik. Şu aşamada, en çok BETA sürecine katılıp hata bulup, önerilerini bizlerle paylaşan kullanıcılarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bizim ekipteki, emeği geçenlerin de ellerine sağlık.

iOS versiyonu ile tvOS ve watchOS uzantılarını da sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Çok az kaldı.

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    İsteyenler için ayarlardan sağa koyabiliriz scrollda saklanması gerek unutulmuş sanırım düzeltelim. O zaman ihtiyaç kalmayacaktır.

• Güzel olmuş bak, beğendim ben bayağı

• uygulama hayirli olsun cok guzel olmus sevindim valla ya niye böyle hissettim bilmiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Biz başladığımızda materyal tasarım daha yoktu bile sanırım. Ama herşey materyal olmak zorunda diye birşey söz konusu değil neyi beğendiniz neyi beğenmediniz açarsanız bayağı yardımcı olursunuz.

Şuan yayında olan güncel webtekno'nun android uygulamasını inceleyin dediğimi anlayacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Tüm şimdiye kadar yaptıklarımızı 17 yılı tamamını ilk defa kullandığımız bir ortamda yapmak dünyada forum örneği yok iken kendimiz keşfetmek, bir yandan alt yapımızı .net’e çekmek ve tasarımıda yolda bir iki kere değiştirme ile normal aslında.

• uygulama içi geri bildirim olsa iyi olurdu göremedim ben. Öneri ve şikayetlerimizi yazabiliriz sonuçta yeni uygulama. Forumda konu başlıklarının altında ne kadar yanıt geldiği var fakat görüntüleme yok, eklerseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 8 Mart 2018; 18:12:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her tarafı reklamı mi dolu?

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    O sürüm biraz şans olmuştu aslında. O sıralar Burak ile ben forumun normal masaüstü için hafif sürümünü yapma denemesi yapıyorduk bayağıda ilerlemiştik.

Sonra 3G çıkacak diye haberimiz olduğunda uyarlayalım dedik ve yetiştirmiştik. Bu iş ise gerekli insan kaynağını bulmak bile gerçekten çok dert oldu.

En genç çalışanlarımız genelde hep uygulama geliştiren arkadaşlarımız oldu. Buradan Bilgehan ve Emir teşekkürlerimizide iletirim.

• Hiç reklam yok şu an için. Bir sürede böyle kalmasını planlıyoruz.

• gun kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, arayüz biraz karışık geldi bana.
    Gözü biraz yoruyor sanki, güncellemelerle biraz daha sadeleştirilmeli diye düşünüyorum.
    Ama genel anlamda beğendim, her zaman yanınızdayız. Hep destek tam destek.

• General. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz sizin için çalışıyoruz. Hangi ekranlar karışık geldi acaba ?

• Beta tester'leri unutmadığınız için teşekkürler @ahmet. ve @num .

Emeği geçen bütün herkese Forum kullanıcısı olarak teşekkür ederim.

Bu forumu aktif kullanmaya bu uygulama ile başladım. Web veya mobilde ne nereden yapılır tam bilmiyorum.

@gun beyi tebrik ediyorum. Bir forum sahibi olarak dünyada ilki başardı sanırım.

Selamlar @astekiv ; beta süreci seninle çok güzeldi.

Espri güzeldi @bilgehankalkan. Seni de tebrik ederim. Uygulamayı çok iyi adam ettin. Başarılarının devamını dilerim.

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lansker -- 8 Mart 2018; 18:26:48 >

• Reklam yoksa kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 8 Mart 2018; 18:29:59 >
    En yeniler, popüler, ve haber kısmı. Arka plan biraz daha küçük olsa süper olur. Mesela öne çıkar kısmı çok iyi, simetrik olarak güzel duruyor.

• REKLAM ALINIR

• hepimize hayırlı olsun hocam

Hocam mobil siteden önce şu standart görünüme bir el atın lütfen. Çok eski, karışık kaldı. Sade, hızlı bir arayüz lazım artık foruma. Bu hali çok göze batıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.