Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.661
Cevap
246
Favori
107.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın yazilimsever , yvzz34 ,seco4 ve mys66 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Aybars Bey'e İlgisi ve güven veren yaklaşımı için teşekkür ediyorum.

• Sayın okircali , serenas ve alexnumber10 hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

Kendilerine kazasız ve güzel günler dilerim
  • Sayın geluzmanım ve ahatyakup hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• spacewolf kullanıcısına yanıt
    Kasko, trafik, konut vs. tüm sigorta işlemlerimde yıllardır yanımda olduğunuz için teşekkür ederim Aybars Bey. Saygılar..

• PM attım

• Sayın htepeli ve ares90 hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın Priori Incantatem ve turkmedia hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

• Pm gönderildi

Ayrıca bilgi almak istediğim bir konu var sompo japan da engelli araç klozunda bu madde yer alıyor

Sigortalı tarafından aracın ilk ediniminde istisna edilen ÖTV vergi muafiyeti vergi dairesine iade edilerek ve trafikten gerekli işlemler yapılarak Şirkete teslim edilecektir.

Bu madde kanuna aykırı çelişkili bir madde araç hurda olması halinde Sigorta şirketi rayiç bedel üzerinden ötv düşüp öyle ödeme yapar sonrasında kişinin vergi dairesine gidip ötv ödemesi gibi bir durum söz konusu değildir Sigorta bana ötv dahil fiyat ödemiyor ki ben gidip vergi dairesine ödeme yapayım. Araç hurdaya çıkınca ötv diye bir şey kalmıyor ortadan kalkıyor çünkü araç yeniden trafiğe çıkmayacağı için ötv de otomatik silinmiş oluyor. Sigorta şirketinin bu maddesi şunu doğuruyor aracın rayiç bedeli 100 bin tl ötv %40 40000 tl bana 60000 tl ödüyor sonrasında birde benden aracı ilk aldığımdaki ödemediğim ötv nin vergi dairesine iade edilmesini istiyor e zaten 60000 tl vardı vergi dairesine 40000 ötv yi iade ettim kaldı mı 20000 bu resmen saçmalık araç hurda olunca vergi dairesine ötv ödenmez ötv diye bir durum kalmaz çünkü bana direk 60000 tl ödeme yaparlar Benim herhangi bir yere ödeme yapma gibi bir durumum olamaz.

Size sorum bu saçma madde neden koyulmuş bunu revize ettirebilir miyiz YADA kaldırılmasını talep edebilir miyiz yanlış bildiğim bir nokta var mı? Bu konuda daha önce başına gelmiş bir müştereniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 25 Kasım 2017; 20:12:26 >

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj ile bilgi veriyorum sayın hocam.
  • Sayın okitai ve Mihoku hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• İşin hilesi dürüstlük derler.. Başarılarınızın artarak devamını dilerim, her şey için teşekkürler
  • Sayın evrmas hocamızın ikinci senesinde de poliçesi yenilenip , farklı bir poliçesi de yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 30 Kasım 2017; 11:39:36 >
  • Sayın timsahhhve yazilimsever hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• kasko policem kargo ile geldi , hediyeler icin tesekkürler ,iyi düşünmüşsün @spacewolf

• Hocam Pm den bilgileri gönderdim. Bakabilir misin?
  • Sayın hasan3336 , stroma ve ec1000 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Keyifli ve güzel günler dilerim.
  • P.m gönderildi
  • Sayın Duratorq ve Kül Tablası hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.