Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
246
Favori
107.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın chiroptera , N3V3R , cakin ve Akılbaba hocalarımızın poliçeleri ikinci senelerinde de yenilenmiştir.

Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Sayın PoWeR_TeCH , gökbayrak ve lamborghini hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Sayın exfromoverdose ve escape__06 hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Herkese kazasız ve güzel günler dilerim.
  • @spacewolf Aybars beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Aybars Bey ben aracıma kasko yaptırmak istiyorum. İnternetten üzerinden online yaptiracaktim sıkıntı olduğunda bana yardımcı olabilecek birilerini bulamamaktan korktuğum için yaptırmadim. Bu kadar arkadaşın, sizden memnun kaldığını gördüm. Benim içinde bir çalışma yaparsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın SHOSTKOVİCH , zkurt86 , A.J. Pacino ve befo hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kendilerine bugüne kadar olan yönlendirmeleri için teşekkür eder , kazasız ve güzel günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Sayın SHOSTKOVİCH , zkurt86 , A.J. Pacino ve befo hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kendilerine bugüne kadar olan yönlendirmeleri için teşekkür eder , kazasız ve güzel günler dilerim.

Her konuda destek icin tesekkurler aybars bey.sigortada onemlinolan her zaman ulasabileceginiz biri olmasi idi.bu korkum kalmadi sayenizde

• Sayın wolkan33 , ismpkr , WallacE McKarT ve y.C.g hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kendilerine kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Sayın Osmanaga26 , neysney , mustizmir ve kellezar hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• Sigorta fiyat alabilirmiyim

• Değerli Aybars Hocamla gelecek yılda birlikteyiz. Biz dinlerken yorulduk, o anlatırken yorulmuyor. Enerjisine hayranım. İşini iyi yapan biri olduğu çok açık. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın legolas192 , reapeer ve ozborme hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kendilerine kazasız ve güzel günler dilerim.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    teşekkürler aybars bey bundan sonra da birlikteyiz inşallah
  • Sayın Drak44 ve firatkay hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın VEYSEL ve Consultant34 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Teşekkür ederim Aybars bey

• Sayın mgbmgb91 ve kfadam hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın dronebey ve Qklavye hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Teşekkürler Aybars bey.
    Yalnız 3.sene :)
  • Aybars beye çok teşekkür ediyorum. İşinde uzman ve yardımsever bir insan.

• Aybars Bey ile yeni poliçe yaptık. Güven veren konuşması var. Alakasından ötürü, teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.