Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
246
Favori
107.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaman çabuk geçiyor sayın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam teklif için mesaj gönderdim
  • dax kullanıcısına yanıt
    Tarafınızdan gelmiş bir özel mesaj bulunmamaktadır hocam.
  • Sayın ZEAMOT ,AbesLang , tablocu ve dada21 hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Aybars Bey'e ilgisi için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dada21 -- 27 Aralık 2017; 10:20:22 >
  • Her zamanki gibi teşekkürler.
  • Aybars Bey'e ilgileri için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güleryüzlü, samimi ve işini layıkıyla yapan birisi. Trafik sigortasını hallettik, yakında kasko için de kapısını çalacağım :)

• spacewolf kullanıcısına yanıt
    Yardımlarınız çok teşekkürler Aybars Bey. Yalnız benim toplamda üçüncü senem

Şimdiden iyi seneler dilerim.
  • Sayın -AhmtOzdmR- , ardasu ve hepsihanda.com hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: chiroptera

Yardımlarınız çok teşekkürler Aybars Bey. Yalnız benim toplamda üçüncü senem

Şimdiden iyi seneler dilerim.

Zaman hızlı geçiyor sayın hocam

• Sayın Ahmet Burak Eren ve mltya44 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır. Kazasız ve güzel seneler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 2 Ocak 2018; 13:43:55 >
  • Sayın hawiyah , The Compass , mevluc ve **KAAN** hocalarımızın üç ve dördüncü senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın yvzz34 , Elano , yondaime ve sunyy2003 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın Newy19 ve Befo hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

• aybars hocam merhabalar.telefonumdaki bir sıkıntı nedeniyle numaranız yok oldu.önceden nereden bulduğumu da hatırlamıyorum:)özelden de ya ben beceremiyorum ya da bir hata var mesaj gitmiyor.telefon numaranızı atar mısınız.
  • Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.Sigorta ve kasko poliçelerimi ben de ilk defa Aybars hocamızdan yaptırdım.

Bu yazıyı benim gibi bu sayfayı görüp de güvenemeyenler için yazıyorum.Ayrıca Aybars hocamla tanışınca zaten insanın buraya birşeyler yazası geliyor

Kendisi gerçekten yaptığı iş hakkında bilgili bir insan.Hakkını vermek lazım.Ben kasko işlerinde hemen yapalım kurtulalım diyebilen bir insan değilimdir.Bundan dolayı da söyledikleriyle ,anlattıklarıyla sizi tatmin edecek bir sigortacı bulmak da zor oluyor haliyle.Benim gibi bu işlerde takıntılı biriyseniz tam sizin aradığınız kişi kendisi.Sorduğum onlarca soruya bir of bile demeden cevap verdi 1 haftadır kasko için uğraştık resmen.

Fiyatı uygun mu değil mi bir şey diyemeyeceğim çünkü konuştuktan sonra başka bir yerden fiyat alma ihtiyacı hissetmedim

Hocamız mail adresinize teklifinizi atıyor.Başka yerden ucuz fiyat aldım diye karşılaştırmamazlık etmeyin.Fiyatı düşürmek için imm yi 10000 TL yapıp ya o önemli birşey değil diyenleri de gördük.

Kendisine danışın herşeyi açık ve net bir şekilde anlatıyor.(Telefondan arayın watsapp ta anlaşma konusunda sıkıntılar olabiliyor )

Buradan tekrardan teşekkür ediyorum.

• sedat_ygt S kullanıcısına yanıt
    Güzel sözleriniz için teşekkürlerimi sunarım hocam , en güzeli telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 9 Ocak 2018; 16:8:11 >
  • Sayın nighty , goudelock ve ozmania hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kazasız ve güzel günler dilerim
  • Aybars bey sagolsun, yine herzaman ki gibi maksimum ozen, minimum fiyat ile isimizi halletti. Cok tesekkurler.

bu arada sunu da eklemeden gecemeyecegim: ben Aybars bey'in tekliflerini baska firmalardan alacagim tekliflerle kiyaslamaya bile gerek gormuyorum. aslina bakarsaniz baska firmalardan teklif almaya bile zahmet etmiyorum zaten. Cok dusuk bir ihtimalle daha dusuk fiyat verebilecek firmalar olsa bile hizmet kalitesi acisindan kesinlikle degmeyecegineadim gibi eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 10 Ocak 2018; 16:52:17 >
  • Sayın outofnick , 44poturgeli , wildl0v3 , Jorgmoller ve redsock hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Yönlendirmeleri için teşekkür eder , kazasız ve güzel günler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.