Şimdi Ara

Donanım Arşivi v3.5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam öncelikle. Forumda yeniyim yanlış yere soruyorsam veya yanlış biçimde soruyorsam kusuruma bakmayın ilk forum deneyimim teşekkürler şimdiden. Konu şu: Donanım arşivin topladığı v3.5 bilgisayarı sevdim. Tam fiyat performans gibi duruyor ama emin olamadım. Herhangi bir parçası sıkıntı yaratır mı sizce ? Yada değiştirmem gerekiyor mu ? LoL, Cs Go gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum. Lütfen beni aydınlatın. Herkese iyi forumlar.
    https://www.itopya.com/da-v35-amd-ryzen-5-1600-msi-rx570-armor-4gb-oc-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi presentmic -- 30 Ağustos 2019; 22:3:19 >

• Hocam dediğin gibi e-spor oyunları oynayacaksan gayet yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1600 iş görür ama her zaman güncel işlemciler daha verimli daha performansli olur o yüzden her ne kadar iyi görünsede 2600-3600 işlemcilere 800tl daha verip yükselebilirsen ne mutlu sana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle tesekkur ederim cevaplariniz icin. Sehzade63 amd ryzen 5 2600 3.4ghz modelinden bahsediyorsan alma imkanim var, evet. Gercekten yarari olacagini dusunmustum bende. 200 tl fark ediyor eger ondan bahsediyorsan.
  • presentmic P kullanıcısına yanıt
    Pc toplama olayina 7-8 yildir uzağim ama 1600 işlemci değil de en az 2600 olmali yada 3600 olmali ki ileriye dönük olup seni mutlu edebilsin anakart olarak da dogru secimde yapman sağlikli olur ama cogu msi öneriyo yada asus öneriyo onuda gözden gecir derim bütçene bak yinede

• Tamamdir dostum tesekkur ederim geri kalan herşey tamamsa 2600 aliyorum ve anakartada biraz daha bakinicam. Çok teşekkürler yardimlarin icin.

• presentmic P kullanıcısına yanıt
    Acele etmeyip en azından birkaç gün araştırma yapmanızı ve başkalarından fikir almanızı tavsiye ederim.
  • Dostum aldın mı ? Bende aynı şekilde kararsız kaldım. Pc bileşenleri hakkinda bilgim yok. LoL cs Go ve pes2019 bu uc oyunu oynamak icin alacagim alirsam v3.5 i

• Teknobiyotik E1 de işinizi görür lol cs go vb için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.