Şimdi Ara

iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
33
Favori
106.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 4 gün
 • Cevaplayan Üyeler 107
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 128
 • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 21 saat 35 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 52
 • Favoriye Eklediklerim 33
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • DD252Admin (128 mesaj) osman_goksel (13 mesaj) cemres 06 (11 mesaj) İmkansız (10 mesaj) malt1 (8 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (114 mesaj) Mobil (17 mesaj) Tablet (7 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları >> iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel


  Ayarlar Menüsü [Genel Bakış]  Dikkat! Buradaki bazı menü ayrıntılarının görünmesi için bir rota oluşmuş olması ve uyduya bağlı olmak gerekiyor.

  * Ayarlar - Cihazımızın genel ayarlarının yapıldığı bölüm. (Navigasyon İçin İçin ihtiyacımız olan yer)  * Hesap Makinesi - Gelişmiş bir hesap makinesi (mod & medyan bile hesaplar bu)  * Güncellemeler ve İlaveler - Navitech ve Naviextras Güncellemeleri ile haberleri buradan görülebilir (Türkiye için İleride)  * Yakıt Tüketimi - Burada ilk Km. bilgisi girildikten sonra eğer düzgün ve gerçekçi bilgiler tanımlanmışsa; aracımız hakkında yakıt tüketimi, bakım programı vs. önerilerde bulunuyor yazılım.  * Günbatımı ve Gündoğumu - Saat ayarları ile ilgili bir bilgilendirme penceresi; burada gün ışığı yönünde ne konumda olduğumuzu ve bölgemizde (time-zone) güneşin doğuş ile batış saatlerini yaklaşık olarak görebiliyorsunuz.  * Resim Görüntüleyici - Bu bölümde SD Kartımızda bulunan fotografların görüntülenmesi ve slide Show ile izlenmesi sağlanmış.  * Gezi Monitörü - Mevcut ve Kayıt altına aldığımız Gezilerimizin istatiksel incelenmesi ve sunumu. Kayıt özelliği de mevcut. Güzergah günlüğü ayarlarına buradan da ulaşabiliyoruz.  * Ölçü Dönüştürücü - Bu bölümde Uzunluk, Sıcaklık, Hız, Bensin Tüketimi, Güç, Alan, Ağırlık, Hacim, Basınç değerlerinin diğer birimlere dönüştürülme işlemleri kolaylaştırılmış.  * Ülke Bilgileri - Bu bölümde Ülkeler ile ilgili bazı pratik bilgiler ve ipuçları bulunmakta.  * Elbise - Bu bölümde giyim üzerine bir çok bilgi derlenmiş. Pratik olabilir bazıları için ! Benim hoşuma Erkek Ayakkabı numara çizelgesi hoşuma gitti :)  * Yardım - Bence en önemli bölümlerden biri burası. Tanıtım ve Öğretici sekmeleri Cihazın kendini size tanıtmaya çaba sarfettiği bölümler. Hakkında bölümü ise; Yazılım bilgilerinin ve versiyon bilgilerinin bulunduğu sekme. Daha ayrıntısı var, ileride gireceğiz.  -> Devamı gelecek...  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 29 Kasım 2013; 21:21:01 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: semih37

  Bu mesaj silindi.

  Alıntıları Göster
  HIZLI MENU (Özelleştirebileceğiniz Hızlı Menü)  Harita ekranında sağ üst köşede bulunan simgeye tıklarsanız özelleştirebileceğiniz bir hızlı menü karşınıza çıkacaktır.  Bu menüden en çok kullandığınız menü seçeneklerine direkt ulaşabiliyorsunuz.

  Not: Benim GPS Alıcım bulunduğum konumdan farklı bir konumdan Simulasyon yapmak istediğimden kapalı durumdadır. Yazılım; bunu algılayıp, gereksiz enerji tüketimine sebep olmamak için alıcıyı kapatır. Amigo ve Primo Yazılımlarının özelliğidir. Bilginize...  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Nisan 2011; 11:50:35 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: DD252Admin

  HIZLI MENU (Özelleştirebileceğiniz Hızlı Menü)  Harita ekranında sağ üst köşede bulunan simgeye tıklarsanız özelleştirebileceğiniz bir hızlı menü karşınıza çıkacaktır.  Bu menüden en çok kullandığınız menü seçeneklerine direkt ulaşabiliyorsunuz.

  Not: Benim GPS Alıcım bulunduğum konumdan farklı bir konumdan Simulasyon yapmak istediğimden kapalı durumdadır. Yazılım; bunu algılayıp, gereksiz enerji tüketimine sebep olmamak için alıcıyı kapatır. Amigo ve Primo Yazılımlarının özelliğidir. Bilginize...

  Alıntıları Göster
  AYARLAR MENÜSÜ DETAYLARI  * Sesler ve Uyarılar - Bu bölümde cihazın genel ses düzeyini, konuşma sesi tipini, Hız Uyarı Ayarlarını, Uyarı işaretleri için Uyarıları, Yakınlık & Mesafe Uyarılarını ayarlayabiliyorsunuz.  Ayrıntısı:  Yakınlık Uyarıları:  Hız Uyarıları:  Uyarı İşaretleri için Uyarılar:  * Hızlı Menüyü Özelleştir - Çok sık kullandığınız menü özelliklerini "Hızlı Menü" altında özelleştirebiliyorsunuz. Bu da araç kullanırken neredeyse cihaza hiç bakmadan ayar değişikliği yapmaya veya kısa göz atmalarla durumunuzu değerlendirme imkanı sağlıyor size.  * Kamyon - Burada 3 Tip Kamyon Profili oluşturabiliyorsunuz. Bu profillerin yanı sıra Bekleme Süresi sorgulama ve Süze zamanlayıcı Ayar ve Uyarılarını düzenleyebiliyorsunuz.  * Trafik - Bu bölümde, Akıllı Rotalar, Trafik Alıcısı (TMC), sapma Seçenekleri, Olay Türleri, Tedarikçi Listesi gibi ayarlar mevcut.

  * Rota Ayarları - Rota hazırlamada gerekli olacak Araç Türü, Rota Planlama Yöntemi (Hızlı, Kısa, Ekonomik, Kolay, Yeşil) gibi yöntemleri öncelikli olara ayarlamanıza imkan verir. Örnek burada Hızlı seçerseniz; Kolay rota hesaplamaz anlamına gelmez. Öncelikli olarak buradan seçtiğiniz hesaplama türü dikkate alınır. Bununla beraber Yol Türlerini de bu menü altından belirleyebilirsiniz. Sağındaki Tik'i kaldırdığınız Yol Türü planlamaya katılmaz.

  Burada Haritanızın görsel ayarlarını yapabiliyoruz. Bu tamamen kişiye Özel bir ayarlama olduğundan bu menü altında sadece "Yer İşaretleri" ) POI detaylarına değineceğim.  POI Menüsü: Bu noktada tavsiyem ilk etapta tüm kategorilerdeki işaretleri kaldırmanız. Eğer bunu yapmazsanız; işaretli olan bürün POI'ler masa üzerinizde (Harita ekranında) görünecektir. POI Kirliliği bu demektir ve dikkat dağıtıcı kötü bir özelliği vardır.  Örnek: Burada ben Benzin İstasyonlarını ayarlayacağım ve bu hepsi için geçerlidir.  Ben BP'yi görmek istiyorum her zaman. Sadece BP'yi seçiyorum. Bu her zaman yakınımda bir BP İstasyonu olduğunda Harita Ekranımda Görünecektir.  Eğer İstiyorsak bu ayarı yaptıktan sonra "Diğer" menüsü altında "Kaydet" ile İsim vererek bu ayarı kaydedebiliriz. Hele Arabayı tek biz kullanımıyorsak, hanım gibi değil mi?

  Bölgesel Ayarlar:  Gezi Monitörü

  UYARI!! Burada her cihaz ve imalatçı Firma tarafından değişik menü düzenlemeleri yapılınabildiğinden her cihaz için Menü Farklı olmaktadır. Lütfen Benim menümde şu/bu seçenekler yok veya var diye sormayın. Bu inceleme Primo v1.1 Standart üzerinden hazırlanmıştır ve kişisel POI ıkonları içeren Branding dosyası uygulanmıştır (merak edenler araştırma yaparsa burada bulabilirler).

  ->Devamı Gelecek  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Nisan 2011; 11:51:42 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

  Bu mesaj silindi.

  Alıntıları Göster
  Yeşil Rota (Green Routing)  Yeşil Rota (Green Routing) nedir?  Yeşil Hat Rotası ayarlarında belirtilmiş olan yakıt tüketimi verisini dikkate alan, hızlı fakat yakıt ekonomisi sağlayan bir rota belirler. Seyahat giderleri ve CO2 emisyon hesapları yalnızca tahmini değerlerdir. Yollardaki yükseltiler, eğimler ve trafik koşulları dikkate alınmaz.

  Yeşil Rota Ayarları:

  Yeşil Rota etkili kullanımı için Yeşil Rota Ayarlarının tanımlanması ilk dikkat edilmesi gerekendir. Buradaki bilgileri araçınızın verileriyle ve piyasa güncel Benzin Pompa fiyatıyla tanımlanması gerekir.  Ve bu kutucuk işaretli olması gereklidir.  Para Birimi ve Yakıt tüketimi bilgileri güncel ve doğru ayarlanmamışsa buradan yapabilirsiniz.  Cihazımız Rota Alternatifleri arasında Yeşil Rota'yı hesapladı.  Keyifli navigasyonlar.

  Kişisel yorumum: Yeşil Rota'yı Şehirler arası ve Otoyol içeren seyahatlerinizde kullanınız. Şehir içi ve yakın çevre seyahatlerinde kullandığınızda (ben deneme amaçlı kullandım) yolculuğunuzu kabusa çeviriyor. Yani Türkiye için henüz "1 Numara Büyük".  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Nisan 2011; 9:52:03 >
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

  Bu mesaj silindi.

  Alıntıları Göster
  Harita Bilgilerimizi Sorgulama: (Harita Versiyonu/Sürümümüz)  Buyrun...  Her eve lazım değil mi?
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: DD252Admin

  Harita Bilgilerimizi Sorgulama: (Harita Versiyonu/Sürümümüz)  Buyrun...  Her eve lazım değil mi?

  Alıntıları Göster
  Nedir bu Rotalar? Rota Hesaplama Yöntemleri Nelerdir?  Hızlı Rota: Yolların tamamında, hız sınırlarında yada hız sınırlarına yakın bir hızda seyahat edebiliyorsanız, hızlı bir rota belirler. (Yani; trafik yoksa, yol da düzgünse; seçin ve basın gaza...)  Yeşil Rota: Yeşil Hat Rotası ayarlarında belirtilmiş olan yakıt tüketimi verisini dikkate alan, hızlı fakat yakıt ekonomisi sağlayan bir rota belirler. Seyahat giderleri ve CO2 emisyon hesapları yalnızca tahmini değerlerdir. Yollardaki yükseltiler, eğimler ve trafik koşulları dikkate alınmaz. (son cümle önemlidir, bir daha okuyun.)  Kısa Rota: Olası bütün rotalar içinde toplam mesafesi en kısa olan rotayı belirler. Düşük hızlı araçlar için kullanışlıdır. (Seçtiğinizde; Ormanlara, tarlalara ve Tel Örgülerine hazırlanın)  Kolay Rota: Daha az dönüş ve zor manevralar içermeyen bir rota belirler. Bu seçenek sayesinde yazılımınızın, kısa yol ve cadde dizileri yerine otoyolları tercih etmesini sağlayabilirsiniz. (Şehir içi kullanımda sürekli çevre yoluna yönlendirir, bilginize... Diğer koşullarda her zaman favorim ve beni hiç yanlış yere götürmedi. Uzun yolda, olmazsa olmaz bir rota.)  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Nisan 2011; 11:56:08 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Biraz daha üst bir seviye;  AYNI NOKTAYA GİDEN İKİ ROTANIN KIYASLANMASI:  Bazı durumlarda aynı noktaya doğru olan 2 rotanın kıyaslanması/karşılaştırılması gerekebilir. Bunu Rota menüsü altında yapabiliyoruz.  Herşeyden önce aynı noktaya hazırlanmış (örnekte; Hızlı ve Kısa rotalar var) en az 2 rotayı hazırlayıp kaydetmiş olmak gerek.  Sonra sırasıyla aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.  Artık analizi size bırakıyorum...  Keyifli navigasyonlar.
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: x-calibur

  Bu mesaj silindi.

  Alıntıları Göster
  Merhaba Arkadaşlar;  Bu gün sizlere Primo Yazılımlı Cihazlarda; Navigasyonu hiç bilmeyen (benim gibi) kullanıcılar nasıl seyahat planlayacaklar onu anlatmaya çalışacağım. Hatalar affola, şimdiden söyleyeyim.

  Cihazımızın ilk açılış ekranında "Rotam" tıklıyoruz. Burada Harita ekranında olmanız veya olmamanız ile Uyduya bağlı olmanız gerekmemekte. Genelde kullanıcılar Rota planlamasını bu yöntemle yapmakta ve yola öyle çıkmaktadırlar. Tahmin edersiniz ki araç kullanırken oldukça dikkat dağıtıcı bir işlem.  Açılan pencerede "Rota Oluştur" dokunuyoruz.  Mevcut GPS Konunumuz burada kaydedilmiş olarak karşımıza gelecektir. Başlangıç noktamızın burası olduğunu var sayarak; (+) işaretine dokunuyoruz. Yapmak istediğimiz "Hedef" belirlemek.  Burada normal karşılaştığımız "Bul" ekranı geldi karşımıza. Sırasıyla;

  * Bilinen bir adresi kullanabiliriz.

  * Bir İlgi noktası (POI) arayabiliriz.

  * Karita üzerinde bir nokta seçebiliriz.

  * Favori kayıtlarımızdan birini seçebiliriz.

  * Yakın tarihli izlediğimiz/ziyaret ettiğimiz noktaları "Geçmiş" bölümünü de dahil ederek seçebiliriz.
  Ben bu çalışmada Antalya - Dedeman Oteline bir seminere gittiğim senaryosu üzerine hazırladım.  Açılan ekranda direkt seçim yapacağınız POI Gruplarının yanı sıra, "Hızlı Arama" ve "Özel Arama" seçenekleri mevcut. Tercihinize kalmış bir durum; ben "Özel Arama" seçiyorum.  Burada hoş bir pencere karşımıza çıkmakta; bilmiyorum bu görüntü hakkında ayrıntılı açıklama yapmak gerekir mi, bu nedenle kısaca geçelim.

  * Cihazınızı en son kapattığınız ve açtığınız bölge çevresinde.

  * Bir Şehirde.

  * Oluşturmaya hazırlandığınız Rota Boyunca.

  * Varmayı planladığınız Hedef çevresinde.
  Dikkat ederseniz Rota Boyunca ve Hedef Çevresinde seçenekleri aktif değil, neden? Çünkü henüz bir Rota oluşturma aşamasındayız. Bir şehir ismi tanımlamalıyım.

  ANTALYA - Yazdık; maşallah leb demeden leblebiyi anlıyor cihazımız. Hem de 13 adet leblebi ihtiva eden "Sonuç" buldu. Bulduğumuzun doğruluğundan eminsek; satırın sonundaki OK! işaretine dokunabiliriz. Birden fazla seçim içinde tereddütlerimiz varsa "Sonuçlar" kutucuğuna tıklayıp aralarından tercih yapabiliriz.  Açılan POI Penceresinde "Kategori Sırasıyla" seçim yapmak mümkün, ancak biz gideceğimiz tesisin ismini bildiğimiz için "Ada Göre Bul" diyoruz.  DEDEMAN - yazdık. Bu kelime içeren 10 sonuç bulunmakta. Dokunuyoruz.  Fazlaca sayıda seçenekler bulunmakta; emin olamıyorsak "Filtrele" kullanarak daha az seçenek elde etmeyi başarabiliriz.  Ben OTEL arıyorum, gerisi önemli değil benim için. "Bitti" seçiyoruz.  Hedefimiz harita üzerinde göründü. Doğru olup olmadığını sağ üst köşedeki (İ - Information) kutucuğına dokunarak adresini ve tanımlanmışsa Telefon Numaralarını bulabilirsiniz.  "->Seç" diyoruz.
  Rotamız hazır "->Git" diyoruz.  Cihazımız verdiğimiz Çıkış ve Hedef Noktaları arasında en uygun rotayı belirlemeye başlayacaktır.  Bu aşamadan sonra Rota'mız üzerinde bir çok düzeltme ve inceleme işlemlerini yapabiliyoruz. Mesela;

  * Alternatif rotaları görebiliyoruz.

  * Yol Programı seçerek hangi yolu ne kadar süre, kaç Km. vs. detaylı bilgileri ve O noktanın ayrıntılı haritasını da görebiliyoruz.

  * Rota Ayarlarımızı değiştirebiliyoruz. Örneğin; araç türümüzü ve rota hesaplama yöntemimizi de değiştirebiliyoruz.
  Rota Alternatifleri Penceresinde Alternatif Rotaları Harita üzerinde görüp tercih yapabiliyoruz.  Yol Programı sekmesinde cadde/sokak/yol isimlerini ve kullanacağımız mesafe bilgisini ayrıntılı olarak alabilmekteyiz.

  Yol Programı Ayrıntıları daha da detaya inebilmekte. Biraz tecrübe kazanan kişi hiç haritaya bakmadın bu bölümde rotasını planlayabilir.
  Rota Ayarları penceresinde birçok detay bulunmakta, incelememizde yarar var.  Rotamız hazır ancak bir şey unuttuk. O kadar yolu aç mı gideceğiz? İKBAL'de nefis bir yemek bu yolun buraya kadarki yorgunluğunu alacaktır.  (+) İşaretine dokunuyoruz. Amacımız; Rota içerisine bir geçiş noktası eklemek.  Açılan pencerede aşina olduğumuz "BUL" ekranı gelmekte. Tercihimize göre "İKBAL" diye aratıyoruz veya harita üzerinde işaretliyoruz veya daha önce ziyaret ettiğim yerler arasından seçiyorum.  Gideceğimiz tesisin "Koordinatı" da elimizde hazır bulunabilir. Şimdilerde Tatil Köyleri vs. size hemen Koordinat bilgisini verebiliyorlar veya Web Sitelerinde yazıyor zaten.  İkbal Tesislerini bulduk, "->Seç" diyoruz.  Bir geçiş Noktalı Rotamız hazır. Sol tarafta bulunan (+) işaretlerini kullanıp daha çok "Geçiş Noktası" ekleyebilir veya yanlarındaki çöp tenekelerine dokunarak silebilirsiniz.  Geçiş Noktası eklediğimiz Rotamızın son hali...  Rota Ekranında Alt-Ortada bulunan "Diğer" kutusuna dokunursanız Rota tercihleri ve Rota Üzerinde yapabileceğiniz işlemleri görebilirsiniz.

  * Rotanızı Simüle (Ön İzleme) yaparak gerçeğe yakın görüntüyle izleyebilirsiniz.

  * Rotanızı bir isim vererek kayıt edebilirsiniz.

  * Daha önce kayıt edilmiş bir rotayı yükleyebilirsiniz.
  Simülasyon Ekranı Detayları; sırasıyla.

  * Bir önceki Yol Noktasına geri dönmek.

  * Simülasyonu durdurmak.

  * Bir sonraki Yol Noktasına geçmek.

  * Simulasyon Hızını Ayarlamak (1x,4x,8x,16x şeklinde katları olarak gider.)

  * Simulayonun neresinde olduğunuzu gösteren ilerleme çubuğu.
  Diliyorum bir parça ışık olur benim gibi yeni öğrenenlere...  Keyifli Navigasyonlar Dilerim.
  < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  4298 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: bartucan

  Bu mesaj silindi.

  Alıntıları Göster
  252 admin kardeşim,şu göruntulu anlatımları,(bundan ayrı bir tane daha anlatımın var),bunları bir yere toplayıp üst konu olsa çok iyi olur,üst konuyu imkansız arkadaş mı yapıyor acaba...
  |
  |
  _____________________________
  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...
 • Yarbay
  2368 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: semih37

  quote:

  Orijinalden alıntı: iNSoMNiaC-HeRo  Direk cihazın ekranındaki görüntüyü almanın bir yöntemi var ama söylemiyorlar.

  Aklıma şey geldi; Pc'ye win CE 6 kurup igo Primo kurup oradan ekran görüntüsü almak
  nasıl kurduğunu anlatırsan sevinirim veya anlatma sihir,magic,büyü,tılsım falan dersin  androit telefonlar için ekran alıntısı aracı var free ücretsiz bir yazılım linkide bu belki işine yarar

  http://www.mediafire.com/?4ywkl1m4fbb8dcy  ayrıca admin arkadaş bu resimleri:yine free olan

  http://www.watermark-image.com/ bu proğramla almış bunu öğrenmek için

  resmi farklı kaydet masaütsüne özellikler ayrıntılar deyince ceeeee  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 30 Nisan 2011; 10:58:57 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  4136 Mesaj
  Bence de çok güzel bir çalışma olan bu konu alt sayfalarda kalıp ziyan olmasın...

  quote:

  Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE  252 admin kardeşim,şu göruntulu anlatımları,(bundan ayrı bir tane daha anlatımın var),bunları bir yere toplayıp üst konu olsa çok iyi olur,üst konuyu imkansız arkadaş mı yapıyor acaba...

  |
  |
  _____________________________


  "HAYAT, SEN BAŞKA PLANLAR YAPARKEN BAŞINA GELENLERDİR"
 • Yarbay
  8092 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: dammak

  Bence de çok güzel bir çalışma olan bu konu alt sayfalarda kalıp ziyan olmasın...

  quote:

  Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE  252 admin kardeşim,şu göruntulu anlatımları,(bundan ayrı bir tane daha anlatımın var),bunları bir yere toplayıp üst konu olsa çok iyi olur,üst konuyu imkansız arkadaş mı yapıyor acaba...  Alıntıları Göster
  Diğer konudaki anlatımlar'da bu mesaja eklenerek,kullanıcıların rahat ulaşarak faydalanmaları için Konu üst konu olmuştur ..
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: _imkansız_  Diğer konudaki anlatımlar'da bu mesaja eklenerek,kullanıcıların rahat ulaşarak faydalanmaları için Konu üst konu olmuştur ..

  Elinize sağlık
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  133 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DD252Admin

  quote:

  Orijinalden alıntı: _imkansız_  Diğer konudaki anlatımlar'da bu mesaja eklenerek,kullanıcıların rahat ulaşarak faydalanmaları için Konu üst konu olmuştur ..

  Elinize sağlık

  Alıntıları Göster
  Elinize,emeğinize sağlık.En gerekli olan konulardan biriydi.Bir de ekran görüntüleri çok güzel ve canlı.Kişisel POI ıkonları içeren Branding dosyalarını nasıl aratacağız ve bulacağız.Benim sahip olduğum Telefunken TLF 350 cihazında menü sırası aynı ama semboller sizin cihazdaki gibi güzel değil. Biz de de olsa ne güzel olurdu.Ayrıca anlık sürati gösteren bir ekran ayarlamasına rastladınızmı.
  |
  |
  _____________________________
  center]  [DH] FORD TAKIMI[/center][/size[DH] FORD TAKIMI[/center]
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: orse  Elinize,emeğinize sağlık.En gerekli olan konulardan biriydi.Bir de ekran görüntüleri çok güzel ve canlı.Kişisel POI ıkonları içeren Branding dosyalarını nasıl aratacağız ve bulacağız.Benim sahip olduğum Telefunken TLF 350 cihazında menü sırası aynı ama semboller sizin cihazdaki gibi güzel değil. Biz de de olsa ne güzel olurdu.Ayrıca anlık sürati gösteren bir ekran ayarlamasına rastladınızmı.

  POI ikonlarını içeren branding dosyası bu forumda var, biraz araştırırsanız bulursunuz.  Yalnız şunu açıklayayım; orjinal branding dosyası daha stabil olduğundan onu kullanmanızı tavsiye edeceğim. Burada gördüğünüz branding dosyalı cihazımı sadece inceleme/araştırma ve test işleri için kullandığımı belirteyim. Gerçek navigasyon için orjinal branding kullanıyorum. Orada coğrafi şekiller daha güzel ve belirgin. Bilginize sunarım
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  18 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DD252Admin

  quote:

  Orijinalden alıntı: orse  Elinize,emeğinize sağlık.En gerekli olan konulardan biriydi.Bir de ekran görüntüleri çok güzel ve canlı.Kişisel POI ıkonları içeren Branding dosyalarını nasıl aratacağız ve bulacağız.Benim sahip olduğum Telefunken TLF 350 cihazında menü sırası aynı ama semboller sizin cihazdaki gibi güzel değil. Biz de de olsa ne güzel olurdu.Ayrıca anlık sürati gösteren bir ekran ayarlamasına rastladınızmı.

  POI ikonlarını içeren branding dosyası bu forumda var, biraz araştırırsanız bulursunuz.  Yalnız şunu açıklayayım; orjinal branding dosyası daha stabil olduğundan onu kullanmanızı tavsiye edeceğim. Burada gördüğünüz branding dosyalı cihazımı sadece inceleme/araştırma ve test işleri için kullandığımı belirteyim. Gerçek navigasyon için orjinal branding kullanıyorum. Orada coğrafi şekiller daha güzel ve belirgin. Bilginize sunarım

  Alıntıları Göster
  Daha başka söze gerek yok. Kullanma kılavuzu hazırlamışsınız resmen. Elinize emeğinize ve harcadığınız zamana sağlık. Haftasonu gidip alacağım şu navigasyonu artık. 2 hafta sonra da yola çıkacağım zamana kadar yeterince çözerim. Elleriniz dert görmesin. Tekrar teşekkürler.
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  813 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: scarrow

  Daha başka söze gerek yok. Kullanma kılavuzu hazırlamışsınız resmen. Elinize emeğinize ve harcadığınız zamana sağlık. Haftasonu gidip alacağım şu navigasyonu artık. 2 hafta sonra da yola çıkacağım zamana kadar yeterince çözerim. Elleriniz dert görmesin. Tekrar teşekkürler.

  Alıntıları Göster
  @dd252admin  resimli anlatımların için teşekkür ederim, gerçektenn çok faydalı bir paylaşım olmuş.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 7 Mayıs 2011; 23:09:50 >
  |
  |
  _____________________________


  Lenovo IdeaPad Y570

  CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5

  Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: mercilless

  @dd252admin  resimli anlatımların için teşekkür ederim, gerçektenn çok faydalı bir paylaşım olmuş.

  Alıntıları Göster
  @scarrow ve mercilless  Ben teşekkür ederim, yararlı olabildiysem ne mutlu...
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  6214 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DD252Admin

  @scarrow ve mercilless  Ben teşekkür ederim, yararlı olabildiysem ne mutlu...

  Alıntıları Göster
  Hazırlayan arkadaşın eline sağlık. Şu aralar ben de igo primo yüklü bir cihaz arıyorum. Next'de güncelleme yapmak daha kolaymış. Navitech'te de sınırsız güncelleme var. QX-B513 ile 4624 arasında gidip geliyorum..
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5515 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: coupant  Hazırlayan arkadaşın eline sağlık. Şu aralar ben de igo primo yüklü bir cihaz arıyorum. Next'de güncelleme yapmak daha kolaymış. Navitech'te de sınırsız güncelleme var. QX-B513 ile 4624 arasında gidip geliyorum..

  Teşekkürler; Primo'lu cihaz için gözlemlediğiniz her iki cihaz da çok iyi cihazlar. Ömürboyu güncelleme konusuna takılmayınız; neyin ömrü boyunca???  B513 daha estetik (kişiye göre değişir) ve daha yeni bir cihaz. 4624 daha iyi ve kolay teknik destek alacağınız cihazdır. Next neredeyse milli markamız oldu gibi birşey...  Güncelleme yöntemi de kafa karıştırmasın, her ikisi de aynı
  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
  Tümünü Gör
  Reklamlar
  - x
  Bildirim
  mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.