Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lamamba

73. gündeyim.Tent yaptım belki karakterler açılır diye ama daha ölmediğim için xp gelmedi hiç.15 silk de boşa gitti.Şimdi update gelince ölsem mi diyorum ama 73 gün de boşa gidecek. Kararsız kaldım biraz.

sanırım save yerinde latesti değiştirmeden başka save ekliyerek ölmeden yeni karakter açabiliyorsun ilk saveyi kaydet biryere sonra öl o dosyanın üzerine ölmediğin savedeki latest i ekle öyle birşeyle yaptım ben galiba
  • 2.kopyayı satmak isteyen veya binding of isaac ile takas etmek isteyen pm atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi.
  • Sur çekerken öldüm, iyi oldu baştan başlarım hem.
  • bikaç sorum olacak. cevap verebileceklere şimdiden teşekkürler.

- kırılmış meat effig parçaları yerde duruyor, onları nasıl tekrar birleştirip kullanılır hale getirebiliriz? yerde parçaların durmasının bir amacı varmı? yoksa sadece görüntümü?
    - bazı yemeklerin tarifi değişmiş, tam tarifleri görebileceğimiz bir yer varmı? şu an ki wiki henüz güncel değil sanırım.
    - Tent yaptım da ne işe yarıyor bu? içine girdim 1 gün ileri attı. başka bi işe yaramadı. karaketir değiştiren bu değildi sanırım?
    - bufalo şapkası çok işe yarıyor. peki diğer şapkalar?
    - kamış bulamadım, henüz 4-5 harita falan açtım ama halen kamış yok. çok sıkıntılı. bir de olta yaptım deniz kenarına gidiyorum balık tutmuyor ne yapmak lazım acaba?
    - deve kuşları saldırmasın diye bir şapka varmı?

şimdilik bu kadar oldukça toplu sorarım

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

bikaç sorum olacak. cevap verebileceklere şimdiden teşekkürler.

- kırılmış meat effig parçaları yerde duruyor, onları nasıl tekrar birleştirip kullanılır hale getirebiliriz? yerde parçaların durmasının bir amacı varmı? yoksa sadece görüntümü?
    - bazı yemeklerin tarifi değişmiş, tam tarifleri görebileceğimiz bir yer varmı? şu an ki wiki henüz güncel değil sanırım.
    - Tent yaptım da ne işe yarıyor bu? içine girdim 1 gün ileri attı. başka bi işe yaramadı. karaketir değiştiren bu değildi sanırım?
    - bufalo şapkası çok işe yarıyor. peki diğer şapkalar?
    - kamış bulamadım, henüz 4-5 harita falan açtım ama halen kamış yok. çok sıkıntılı. bir de olta yaptım deniz kenarına gidiyorum balık tutmuyor ne yapmak lazım acaba?
    - deve kuşları saldırmasın diye bir şapka varmı?

şimdilik bu kadar oldukça toplu sorarım

-valla ben alınmıyor diye biliyorum o parçalar ama emin değilim.
    -yemek tarifleri nerde vardır onu da bilmiyorum yabancı forumları araştırmak lazım
    -yeni güncelleme ile tent artık yatacak yer olarak değişti canı ve açlığı full yapıyor orada yatınca sanırım okuduğum kadarıyla.
    -beefalolar önceki güncelleme ile artık bazen kızıyorlar yanına gidince.Şapka ile aralarında gezince kızmıyorlar sanırım.
    -kamış derken reed den bahsediyorsanız bataklıklarda oluyor onlar.balığı da bataklıklardaki küçük su birikintilerinden tutuyoruz.
    -tallbird ile ilgili bir şapka yok bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 30 Ocak 2013; 1:08:05 >

• Ben uzun zamandır oynamadım geçen güncellemeden sonra hiç oynamadım bu güncellemeden sonra bakayım dedim çok güzel şeyler olmuş hem de daha başlar başlamaz chester buldum süper oldu:)
    -Research point olayı kalktı.artık geliştirme yapmak için o şeyden bir prototip yapmak gerek ondan sonra açılıyor.
    -worm hole adında canavar ağzı şeklinde yerde bir delik konulmuş, bu deliğe girince farklı bir yerdeki delikten çıkıyorsunuz.ancak chester sizinle gelemiyor bu durumda.
    -bebek beefalo çok tatlı olmuş :)
    -ben yeni bir dünya oluşturup başladım ve bu seferki dünya çok büyük çıktı adalar çok büyük ve sürekli geziyorum haritaları açmak için 13 gün oldu hala resimdeki kadar açabildim.yerleşik hayata geçmiyorum bol bol eşya topluyorum şimdilik.
    -örümcek yuvalarının etrafına adamı yavaşlatan bir yer dokusu koymuşlar örümceklere artık yuvalarında vur kaç yapmak neredeyse imkansız.Yollarda çok hızlı koşuyoruz ama.
    Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU]

• macerayı ve aksiyonu sevdiğimden 8 günden fazla yaşayamadım. bir de yerleşik hayata geçtiğimde, kendimi mekanımın çook uzaklarında buluyorum oradan oraya giderken.
  • yeni research metodu daha iyi olmuş bence herşeyden mutlaka bir tane yapmak zorunda bırakmış eskiden herşeyi açsam bile yapmasamda olur zaten açtım diyerek uğraşmıyordum bunda hiç değilse şunuda açayım diyerek daha fazla hırs yapmamızı sağlar biraz daha geç monotonlaşır
  • Yeni research olayını açıklayacak olan var mı? Bu aralar pek vaktim olmadığından bi 10 dakika girdim, anlayamadım farkı.
  • Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU]

Yeni dünya başlatıcam yeni şeyler daha çok çıkar ama 103 gün boşa gidecek. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 30 Ocak 2013; 22:02:41 >

• quote:

nasıl tüm dünyaları tek bir kıta haline getirdiniz. bendeki haritada irili ufaklı bir sürü darie ada var. aralarında 15 küsür saniyede koşulan bi köprü var. sizinki gibi tek bir kıta çok daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. vaktin yarısı adadan adaya geçmekle geçiyor.... ölüp tekrar başladığımda ise yine aynı haritaya spanw oluyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

nasıl tüm dünyaları tek bir kıta haline getirdiniz. bendeki haritada irili ufaklı bir sürü darie ada var. aralarında 15 küsür saniyede koşulan bi köprü var. sizinki gibi tek bir kıta çok daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. vaktin yarısı adadan adaya geçmekle geçiyor.... ölüp tekrar başladığımda ise yine aynı haritaya spanw oluyorum...

Başlangıçta Play >Make New world seçeneğinden yeni dünya yaratabiliyorsunuz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 30 Ocak 2013; 22:47:18 >

Bu güncelleme ile gelen ve bulmak için baya bi çaba gerektiren yeni bir mob , yerdeki suspicious dirt pile yazan yerleri takip ederek bulunuyor, bizden kaçıyor ve baya bi hızlı koşuyor, ben köşeye kıstırdım ve öldürdüm 8 tane meat ve bir tane fil hortumu düştü , fil hortumu ile ne yapılacak hiç bilmiyorum ama bozulma süresi var.

İlk oyunda chester bulmuştum öldüm, tekrar aynı haritadan devam ettim ve chester ı aynı yerde buldum.Bu sefer de kendim öldürdüm ama.Kemik bende değilken tentacle spike koymaya çalıştım chester ın içine ve öldü.Elimde kemik sopayla kaldım.Sanırım yere koyduktan sonra 7 gün içinde tekrar geliyormuş chester

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Bu güncelleme ile gelen ve bulmak için baya bi çaba gerektiren yeni bir mob , yerdeki suspicious dirt pile yazan yerleri takip ederek bulunuyor, bizden kaçıyor ve baya bi hızlı koşuyor, ben köşeye kıstırdım ve öldürdüm 8 tane meat ve bir tane fil hortumu düştü , fil hortumu ile ne yapılacak hiç bilmiyorum ama bozulma süresi var.

İlk oyunda chester bulmuştum öldüm, tekrar aynı haritadan devam ettim ve chester ı aynı yerde buldum.Bu sefer de kendim öldürdüm ama.Kemik bende değilken tentacle spike koymaya çalıştım chester ın içine ve öldü.Elimde kemik sopayla kaldım.Sanırım yere koyduktan sonra 7 gün içinde tekrar geliyormuş chester

Fil hortumu ile şapka yapılıyor hocam.

• quote:

quote:

Fil hortumu ile şapka yapılıyor hocam.

Yelek yapılıyormuş yaptım şimdi. ama ne işe yarıyor ki bu hiç bilgi bulamadım, sırt çantası varken bunu giymek için iyi bir nedene gerek var yoksa giymem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 30 Ocak 2013; 23:59:06 >

Yeni chester sonunda geldi
  • quote:

ga çestır ne işe yarıyordu bi özet geçsen

• quote:

quote:

taşınabilen sandık olması lazım....

• quote:

quote:

Önceki güncelleme ile gelmişti genelde bataklıklarda üstünde göz olan bir sopa oluyor onu bulunca sopa senin elinde olduğu müddetçe arkandan bir yaratık seni takip ediyor.Bu yaratığın içine 9 tane malzeme depolama yapabiliyoruz.Ancak bu bizim chester oyundaki mobların hedefi olabiliyor, kızgın beefalolar , tentacle lar , hound lar bu yaratığı öldürüyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.