Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam başladığm oyunda 34. güne geldim şimdi.Tam çıkacakken it sürüsü geldi saldırdı chester ım öldü,yanan itlerden geldi yaktı şerefsiz.İşin yoksa 7 gün daha chester gelmesini bekle.
    Ayrıca 2. kez Fil gibi olan yaratığı bulup öldürdüm,çok hızlı yetişmek imkansız ancak bir yere sıkışırsa öldürülüyor,ben tentacle a yem ettim baya bi dövüştüler sonra tentacle galip geldi ben de gidip tentacle ı bir vuruşta öldürdüm kazanan ben oldum
    -Bir de dikkatimi çekti bıyıklı adam elinde tentacle spike varken domuzları 2 vuruşta, örümcekleri bir vuruşta alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 31 Ocak 2013; 2:24:34 >
  • bıyıklı adam favori şu an, vuruşlarda ve hayatta kalmada en favori karakter. vuruşlarda ekstra hasar sağlıyormuş. zaten midesinin ve canının fazla olduğunu söylemeye gerek yok yeni güncelleme güzel olmuş hayde yeni oyuna başlayalım
  • Bu oyun strateji başlığında açılmış, gerçekten strateji mi? Görüntüler sanki rpg havasıda varmış gibi geldi azda olsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Bu oyun strateji başlığında açılmış, gerçekten strateji mi? Görüntüler sanki rpg havasıda varmış gibi geldi azda olsa?

evet bende söyleyecektimde birara oyun action-advanture rpg ögeleri olsada pek alakası yok stratejiye açılmış ama
  • Hayatta kalma adına strateji üretiyorsun hocam, dahası var mı?
  • Beta bedavami?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evvet bu da son halim yeni güncelleme yeni oyun hadi bakalım orjinal alamasakta mecbur az korsanla takılacaz

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuzzZzzz

Evvet bu da son halim yeni güncelleme yeni oyun hadi bakalım orjinal alamasakta mecbur az korsanla takılacaz

O kadar sandık lazım oluyor mu yav?Ben 107. gündeyim benim bile 7 tane sandığım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 31 Ocak 2013; 14:23:00 >

• Okadar kaleler inşa ediyoruz ama kapı yok. Kapı olmayınca iti uğursuzu girer yine geceleri mekana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

Okadar kaleler inşa ediyoruz ama kapı yok. Kapı olmayınca iti uğursuzu girer yine geceleri mekana.

Ben kalenin içine sandık koydum, içine de duvar koydum.Tehlikeli bir durumda içine girip duvarı koyarım diye.
  • Bu oyun Google Chrome içinde mi oynanıyor? Sitesinde play diyince oraya yönlendiriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Hayatta kalma adına strateji üretiyorsun hocam, dahası var mı?

kardeş yukarda bi kaç soru sormuştum ama cevap veren arkadaş yada veremeyen diyelim pek bişiye cevap vermemiş. mümkünse sendende bi cevapları almak istesem?

- kırılmış meat effig parçaları yerde duruyor, onları nasıl tekrar birleştirip kullanılır hale getirebiliriz? yerde parçaların durmasının bir amacı varmı? yoksa sadece görüntümü?
    - bazı yemeklerin tarifi değişmiş, tam tarifleri görebileceğimiz bir yer varmı? şu an ki wiki henüz güncel değil sanırım.
    - Tent yaptım da ne işe yarıyor bu? içine girdim 1 gün ileri attı. başka bi işe yaramadı. karaketir değiştiren bu değildi sanırım?
    - bufalo şapkası çok işe yarıyor. peki diğer şapkalar?
    - kamış bulamadım, henüz 4-5 harita falan açtım ama halen kamış yok. çok sıkıntılı. bir de olta yaptım deniz kenarına gidiyorum balık tutmuyor ne yapmak lazım acaba?
    - deve kuşları saldırmasın diye bir şapka varmı?

şimdilik bu kadar oldukça toplu sorarım

• benimde velet büyüdü ikinciside yolda büyütmesi çok zor olasada büyüdükten sonra inanılmaz işe yarıyor hiç aç kalmıyoruz ama bizimki bizden çok yiyor gerçi hiç aç kalmamamızıda normal kuşlara saldırtıyoruz kuşlar yaratıktan kaçmadığından tak ölüyorlar günde 30-40 kuş eti alabiliyorum birazda domuzların kralına verdimmi bolluk içinde yaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rautebuff09 -- 31 Ocak 2013; 15:22:06 >
  • Bende hâlâ araştırma puanları duruyor yani o ampül, güncellemeden sonra yeniden başlamak gerekli demek ki. Ölene kadar devam edelim öyleyse.
  • merhabalar,

oyun ilk çıktıgında almıştım fakat daha halat yapamadıgım için bırakmıstım bu konuyu gördüm gene oynama isteği doğdu ama anlamadıgım cok nokta var, steamden ekleyen olursa cok sevinirim, takıldıgım bi kaç noktada sorarım. şimdiden teşekkürler.

steam : krolav
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198058534064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dildOsman -- 31 Ocak 2013; 19:01:50 >
  • buda benden gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Hayatta kalma adına strateji üretiyorsun hocam, dahası var mı?

kardeş yukarda bi kaç soru sormuştum ama cevap veren arkadaş yada veremeyen diyelim pek bişiye cevap vermemiş. mümkünse sendende bi cevapları almak istesem?

- kırılmış meat effig parçaları yerde duruyor, onları nasıl tekrar birleştirip kullanılır hale getirebiliriz? yerde parçaların durmasının bir amacı varmı? yoksa sadece görüntümü?
    - bazı yemeklerin tarifi değişmiş, tam tarifleri görebileceğimiz bir yer varmı? şu an ki wiki henüz güncel değil sanırım.
    - Tent yaptım da ne işe yarıyor bu? içine girdim 1 gün ileri attı. başka bi işe yaramadı. karaketir değiştiren bu değildi sanırım?
    - bufalo şapkası çok işe yarıyor. peki diğer şapkalar?
    - kamış bulamadım, henüz 4-5 harita falan açtım ama halen kamış yok. çok sıkıntılı. bir de olta yaptım deniz kenarına gidiyorum balık tutmuyor ne yapmak lazım acaba?
    - deve kuşları saldırmasın diye bir şapka varmı?

şimdilik bu kadar oldukça toplu sorarım

-Karakter değiştiren tent idi ama görevini yeni gelen update ile değiştirmişler.
    -Şapkaların görevleri wiki de yazması lazım.
    -Kamış bataklıklarda oluyor.Bataklıklarda su birikintisi gibi yerler var etrafında kurbağa oluyor genelde.Oradan oltayla balık tutabilirsiniz.
    -Deve kuşlarıyla ilgili bir şapka yok diye biliyorum.Zaten logsuit + Football helmet giyersen eni öldürmesi çok zor.Birde tentacle spike ın varsa bir kaç vuruşta indirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 31 Ocak 2013; 18:41:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dildOsman

merhabalar,

oyun ilk çıktıgında almıştım fakat daha halat yapamadıgım için bırakmıstım bu konuyu gördüm gene oynama isteği doğdu ama anlamadıgım cok nokta var, steamden ekleyen olursa cok sevinirim, takıldıgım bi kaç noktada sorarım. şimdiden teşekkürler.

steam : krolav
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198058534064

hocam pm ye bakabilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rautebuff09

benimde velet büyüdü ikinciside yolda büyütmesi çok zor olasada büyüdükten sonra inanılmaz işe yarıyor hiç aç kalmıyoruz ama bizimki bizden çok yiyor gerçi hiç aç kalmamamızıda normal kuşlara saldırtıyoruz kuşlar yaratıktan kaçmadığından tak ölüyorlar günde 30-40 kuş eti alabiliyorum birazda domuzların kralına verdimmi bolluk içinde yaşıyorum

Hocam smallbirdleri ve tallbirdleri nasıl evcilleştiriyosun? Yumurtanın kırılmasını bekledim ben yere koyup kırıldı ama hiçbirşey çıkmadı?

• Geceleri ateş yanında gündüzleri ise ateşten uzakta yerde durması lazım. gündüz ateşe yakın tuttuysanız sorun olmuş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.