Şimdi Ara

Dominos Pizza [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
5
Favori
77.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Triquetra

bide Dominos un çikolatalı suflesi vazgeçilmezdir, denemenizi tavsiye ederim,

Çok pahalı oluyor.Kutu kola bile 2.50 YTL.Neden fiyatlar bu kadar pahalı bu tip yerlerde?Bilen var mı?
  • Dominos malesef kaliteyi tutturamıyor bazen , her ne kadar dünyadaki en iyi dominos Türkiyede olsa bile ben Pizza hut ı apayrı kefeye koyup; Little Cesars ı tercih etmek durumundayım ..

• Ben şu ana kadar Little Cesars, Pizza Hut ve Dominos'tan yedim birkaç kere.Little Cesars çok pahalı.Pizzası da o paraya deymiyor.Pizza Hut ile Dominos arasında tercih yapmak gerekirse: Dominos!
  • Hocam pizza da iyi hoştur ama onun yanındaki film şahane bir film...
    özellike sonu
  • dominosu hiç sevmiyorum pizzaları çok tatsız ve kuru geliyor. little ceasers'ın pizzaları çok lezzetli özellike nefis kenarla. ama pizzaları boyutlarına göre çok pahalı indirim yapmaları lazım. burda en iyi alternatif pizza hut oluyor. ama son zamanlarda yemeksepetinden gelen siparişlerde yapı kredinin kredi kartlarını kabul etmiyolar uyuz olmaya başladım

+ lucky number slevin çok iyi filmdir
  • pasaport pizza+ pizza pizza yerli malı yurdun malı herkez onu kullanmalı

etrafımda cok dominos pizza war ama daha hiç dominostan pizza yemedim
  • yeni gelen film hotel rwanda

Dominos Pizza [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 4 Şubat 2008; 11:24:15 >
  • 2 haftada Dominos'un AKLI BAŞINA GELDİ.

Şuanda yemeksepeti.com'dan sipariş verirseniz.

Bir büyük pizza alıp + 4 ytl verirseniz bir büyük pizza daha HEDİYE.

Promosyonu tekrar orta boya düşürdükleri anda yine Pizzaline'dayım.
  • Pizzaline dan sipariş verdik geçen.. Pizza geldi ama ben hiç beğenmedim.. Ot gibi geldi.. Dominos 1 numara
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

Little Caesars

bizim buraya açıLdı bu ...3 pizzacı oLdu ..pizzacıdan boL hiç bi$i yok ...çamLıca nato yoLu civarında ..
    ama i$in komik yanı hepsinin fiyatı dominos iLe aynı ..boyut oLarakta aynı neredeyse ..
  • Pizza Hut'ı satmam ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: En Büyük Savaş

Pizza Hut'ı satmam ben.

Aynen tabiki..
  • sağlam filmler veriyorlarmış..nasıl oluyor 30lira alışveriş yapıyorsun bu dvdleri mi gönderiyorlar..
  • Vallaha Passaport pizazyı tek geçerim. Adapazarında öğrenci evinde paso oradan sipariş veriyoruz. En büyük boy pizza, patates kızartması(2 adamı zaten rahat rahat doyurur kızartma), hamuruda öyle dominos gibi incecik değil. Ama İstanbul'da Zeytinburnu'nda yok şubesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

sağlam filmler veriyorlarmış..nasıl oluyor 30lira alışveriş yapıyorsun bu dvdleri mi gönderiyorlar..

30 YTL'lik sipariş verince film listesi karşına çıkıyor

ordan hoşuna gideni işaretliyorsun hediye olarak geliyor
  • Pizza Max ı tek geçerim.

Yemeksepetinde 3 Malzemeli 5 kişilik pizza = 16.90 ( Favori üçlüm pepperoni, mantar, extra mozerella)

Alayınızı doyurur
  • keşke bizim burayada bağlı bi restoranı olsa denerdim
  • Evet arkadaşlar pizzalar geldi

• işkencden başka birşey değil nerede etli ekmeğin ince narin hamuru nerde bu deve işkembesi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.