Şimdi Ara

'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.047
Cevap
18
Favori
89.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demir çağına geçiş yaparken ulus seçimi yapıyorsunuz yani biraz oynamanız gerekir.
    Oyunda altın kazanmanız için multiplayer savaşlar dışında 3 farklı yol var.Bunlar;
    Oyunun size verdiği 2 adet altın madeni,karavanlar ve ticaret yolları.Altın madenlerini geliştiremiyorsunuz ticaret yolu ve karavanlarınızı geliştirerek daha fazla altın kazanmanız mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osse-Saeros -- 9 Nisan 2015; 19:31:33 >
  • bende dh adı altında bi klan kuralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • littlespyro kullanıcısına yanıt
    Bu düşünce ilerleyen zamanlarda gerçeğe geçirilebilir ama şuanda mevcut Türk oyuncuları tek bir çatı altında toplamak adına yapılan girişimler daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.
  • Bu oyun tutar .

• Bende bir kaç hata yaptım oyunda tekrar kurmak için yeni gmail hesabı ve yeni game center hesabı ile tekrar oyunu indirdim fakat tekrar aynı köy çıktı karşıma bi bilgisi olan varsa süper olur kafayı yemek üzereyim

• Rohrschach R kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Osse-Saeros

Oyunu sil.Ardından mevcut gmail hesabını yani oyuna giriş yaptığın gmail hesabını kaldır yeni bir hesap aç ardından oyunu o hesaptan google playden indir oyun açıldıktan sonra senden nick isteyene kadar gmail hesabını bağlama oyuna nick girdikten sonra yeni aldığın hesabı bağlayabilirsin.Bende başlarda epey bocalamıştım bu sayede hallettim.
  • Osse-Saeros kullanıcısına yanıt
    Dostum teşekkür ederim dediklerini yaptığını söyledim ama yinede bir faydası olmadı . İphone kullanıyorum bizde game center diye bi muhabbet var bildiğin üzere senin tam olarak dediğin " yeni hesap ile oyunu indir game centera giriş yapma oyunu actıktan sonra gamecentera giriş yap ? " mı :))

• Beyler clanımız yeni açılmıştır.Clanımızı BOZKURTLAR diye aratarak gelebilirsiniz.En güçlü Türk ittifakını kuracağız.Herkesi bekliyoruz....
     'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi !

• Rohrschach R kullanıcısına yanıt
    Aynen.Daha önce oyunda kullandığın hesabı ve oyunu kaldır-yeni bir hesap al-oyunu indir-oyun senden nick isteyene kadar yeni hesap ile giriş yapma-nick istedikten sonra yeni hesabı oyun ile bağla ve tamamdır.
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    SultansOfOttoman olmuyor maksimumu 15 haneli olabiliyor ittifak ismi Napalım ?
  • quote:

SultansOfOttoman olmuyor maksimumu 15 haneli olabiliyor ittifak ismi Napalım ?

Valla benim tavsiyelerim klan ismine pek uymaz gibi:)

Ötüken olsun diyecem olmayacak :)))
  • Beyler surekli online olan varsa "itirazim var" clanina davetlidir ;)

• Osse-Saeros kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ettim

• Yeni başladım Nickim Yaxi gelişince sağlam bir Türk klanında yer almak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Turkey Republic/Anatolia/Ottoman Slap hangisi ? ya da tavsiye ver evrensel olsun mümkünse :)
  • Bakım var galiba oyunda

• Cocinero C kullanıcısına yanıt
    Açıldı şuan.
  • quote:

Turkey Republic/Anatolia/Ottoman Slap hangisi ? ya da tavsiye ver evrensel olsun mümkünse :)

Anatolia olsun o halde üstadım..
  • beyler kurduğunuzda benide davet ederseniz iyi olur. Kullanıcı adım "Kutsanan" dayanamayıp yeniden kurdum.
  • Üstad şu toprak açtığımızda ortaya çıkan askeri birlikleri nasıl kullanıyoruz.?
    Burada amaç ne olabilir.?

'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.