Şimdi Ara

'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
18
Favori
89.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim mercenary camp kuracaksın ardından bunların üstüne tıklayıp boşta olan 1 işçi ile "Recruit" e tıklıyacaksın ve bu askerler senin için 1 kez savaşacaklar.Bu askerler mevcut birliğinden sayılmıyor en güzel yanı bu.Yani senin ordu limitin 35 ise bu askerler o 35 kişilik orduya dahil değil bir nevi bonus ordu gibi düşün.Ayrıca bu askerler altın veya gıda ile üretilmiyor maalesef sadece deri-kürk-metal tarzı hayvanlardan,engellerden topladığın değerli eşyalar ile üretiliyor.
  • Peki üstad Mercenary Camp hangi seviyede açılıyor.?
  • İron age te ırk seçtiriyo kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler Turks adında klan kurdum, herkesi beklerim

• İttifakı kurdum.Osmanlıca bi isim seçmenin daha manidar olacağını düşündüm.Eğer beğenmezseniz değiştirebiliriz sorun değil.Hepinizi bekliyorum.
    İttifak:
     'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi !
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    bronz çağında açılıyor diye hatırlıyorum oyunun en başında açılıyor işte ya ya 2.çağda ya da 3.çağda sen 18 levelsin kesin açılmıştır ya da inşa etmişindir farketmemişindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osse-Saeros

bronz çağında açılıyor diye hatırlıyorum oyunun en başında açılıyor işte ya ya 2.çağda ya da 3.çağda sen 18 levelsin kesin açılmıştır ya da inşa etmişindir farketmemişindir.

Yok yok ne yaptıysam olmadı sanırım bir sonraki seviyede.. Yada birlik üretmeden önce bunları o alana koyacağım..
    Birazdan Devlet-i Aliye klanına gireceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronin1453 -- 10 Nisan 2015; 13:01:20 >
  • Üstad Alliance / Search kısmında klanı bulamıyorum Devlet-i Aliye yazdım ancak tek çıkan Osmanlı Devleti..
  • quote:

İttifakı kurdum.Osmanlıca bi isim seçmenin daha manidar olacağını düşündüm.Eğer beğenmezseniz değiştirebiliriz sorun değil.Hepinizi bekliyorum.
    İttifak:
     'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi !

Clan için bina mı lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Üstad Alliance / Search kısmında klanı bulamıyorum Devlet-i Aliye yazdım ancak tek çıkan Osmanlı Devleti..

Sadece "Devlet-i" yaz diğer türlü algılayamıyor oyun.

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

İttifakı kurdum.Osmanlıca bi isim seçmenin daha manidar olacağını düşündüm.Eğer beğenmezseniz değiştirebiliriz sorun değil.Hepinizi bekliyorum.
    İttifak:

Clan için bina mı lazım?

aynen.Alliance binasını tamir etmen lazım 30 bn gıda karşılığında inşa edebilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Üstad Alliance / Search kısmında klanı bulamıyorum Devlet-i Aliye yazdım ancak tek çıkan Osmanlı Devleti..

Sadece "Devlet-i" yaz diğer türlü algılayamıyor oyun.

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

İttifak:

Clan için bina mı lazım?

aynen.Alliance binasını tamir etmen lazım 30 bn gıda karşılığında inşa edebilirsin.

Üstad Devlet-i yazıyorum ama yinede bulunamadı diyor.

• Ronin1453 kullanıcısına yanıt

Clean Language Only ibaresine tıklama
  • Irk olarak Yunanlıları seçtim ama pişman oldum. Geri almak mümkün mü? Upgrade i iptal etsem?
  • quote:

Clean Language Only ibaresine tıklama

Tamam hemen deniyorum bende o dil durumu seçili durumdaydı. Haklısın..
  • Bronz çağına geçtim şimdi aranıza geliyorum az kaldı

• sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Valla bende yunanlıları seçmediğim için pişman oldum.Sen niye pişman oldun ? ayrıca onu hiç denemedim dene belki olur.Kaybedeceğin 8 bn altın olur.
  • quote:

Valla bende yunanlıları seçmediğim için pişman oldum.Sen niye pişman oldun ? ayrıca onu hiç denemedim dene belki olur.Kaybedeceğin 8 bn altın olur.

8000 altın gitti ve sanırım seçimde geri alındı. Yunanlıları seçtiğime pişman oldum çünkü seçimden sonra baktım ki şu an bile upgradeleri anında yapmamı sağlayan özellik işime yaramıyor. 15 dakikayla başlıyor ama süreler 15 dakikanın 2 katı ve her çağda 5 dakika veriyor.
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    o özellikleri biraz kötü olmuş evet ama süvarileri çok iyi.Bunuda öğrenmiş olduk eyvallah
  • Romalilarla aranizdayim gencler, klan kalesini de kurunca girerim klaniniza. Klan ismini konu basi mesajina da yazin ki insanlarin gormesi kolay olsun. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sondaki görev ne istiyo anlamadım. Yardım eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 10 Nisan 2015; 21:22:54 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.