Şimdi Ara

'DomiNations' Rehber (Ulus seçimi,Alliance,Wonders)Klasik çağ yapıtları eklendi ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
18
Favori
89.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şuan dediklerini yapıyorum resetlerse ingilizleri seçicem artık alliance kuralım türklerin gücünü gösterelim şu oyunda :D
  • Arkadaşlar bi ittifak kuralım bugün.İttifak ismi hakkında önerilerinizi merak ediyorum.
    Şuan için akla ilk gelenler
    Ottoman Empire-Ottoman-Turkey-Turks bunların dışında öneride bulunacak var mı oyundaki tüm Türk oyuncuları tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen bir ittifaka uygun bir isim önerisi bekliyorum size güveniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osse-Saeros

Arkadaşlar bi ittifak kuralım bugün.İttifak ismi hakkında önerilerinizi merak ediyorum.
    Ottoman Empire-Ottoman-Turkey-Turks bunların dışında öneride bulunacak var mı oyundaki tüm Türk oyuncuları tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen bir ittifaka uygun bir isim önerisi bekliyorum size güveniyorum

Çok zaman istediği için 2. gün sildim.
  • Seviyem 15 , çinlileri seçmiştim . ittifak kurarsanız gelebilirim ben de.
  • quote:

Arkadaşlar bi ittifak kuralım bugün.İttifak ismi hakkında önerilerinizi merak ediyorum.

Şuan oyun indi sayılır. Japonları seçicem büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel yapıtlardan akropol ü seçersen eğer savunma da çok nadir kaybedersin.Tavsiye ederim.
  • 21 levelim turkey clanındayım aktif oynayıp clan kurmak isteyenler varsa haber verin lütfen. Bi clan kurup birlikte oynayalım.
  • Oyunu indirmeye başladım romalılar bana cazip geldi bir klan oluşturursanız katılabilirim. İyi forumlar arkadaşlar.
  • The Turks nie yok oynamiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ittifakın adını "SultansOfOttomans" koymayı düşünüyorum hatta eğer düşünürseniz oyuna sıfırdan başlayıp nickleri birer osmanlı padişahı ismi seçip öyle girelim ittifaka zaten çoğu arkadaş oyuna yeni başlıyor.
  • quote:

Valla benim Köyümün ismi GÖKTÜRK.
    Aynı fikirdeyim bende Ottoman Empire-Ottoman-Turkey-Turks gibi isimler zaten olmasın. He forum ismiyle de kurulabilir o bakımdan benden isim tavsiyesi istemeyin özellikle taraflı davranırım :)))
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    SultansOfOttoman/OttomanSlap bu ikisi bana gayet hoş geldi ne dersin ?
  • quote:

SultansOfOttoman/OttomanSlap bu ikisi bana gayet hoş geldi ne dersin ?

Üstad kararı bana bırakma lütfen :))
    Ama ilk verdiğin de olabilir. Sonuçta katılacak arkadaşlarda vardır,böyle bir konuda itici olmayalım.
    SultansOfOttoman kulağa güzel geliyor.
    Tamamdır eyvallah :) senin ulusun ne ? kaçıncı seviyedesin ? ve hangi özel yapıtı seçtin ?
  • quote:

Tamamdır eyvallah :) senin ulusun ne ? kaçıncı seviyedesin ? ve hangi özel yapıtı seçtin ?

2 defa Japonya'ya gitmişliğimden birde Japon medeniyetine olan saygımdan tabii ki Japonya. He Türkler olsa keşke orası ayrı :))
    17 seviyedeyim ve Asma Bahçelerini seçmek gibi bir hata yaptım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pynasty

Oyunda şuan Türk kalanı yok, donanım haber diye açarsak çok kişi gelmez, hani Türkleri bir çatı altında toplama fikri daha iyi göründü bana

Turkiye klanındayız biz şimdi komple türküz
    Japonlar savunma konusundan oyunun en iyisi en zorlandığım ulus Japonlar.Bende ilk hesabımda aynı hatayı yaptım asma bahçeleri inşa ettim halen oynuyorum o hesabı bide asma bahçeler yetmezmiş gibi ulus olarak almanları seçtim en büyük 2 hatayı yaptım.Akşam kuruyorum birliği burdan da bildiririm.Geliyosun demi kesin
  • Oyunu yeni indirdim oynuyordum 2 levelim . bana ulus seçme gibi bir şey gelmedi ve altın nasıl kazanabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Japonlar savunma konusundan oyunun en iyisi en zorlandığım ulus Japonlar.Bende ilk hesabımda aynı hatayı yaptım asma bahçeleri inşa ettim halen oynuyorum o hesabı bide asma bahçeler yetmezmiş gibi ulus olarak almanları seçtim en büyük 2 hatayı yaptım.Akşam kuruyorum birliği burdan da bildiririm.Geliyosun demi kesin

Tabii ki :)) Sen kur yeter ki..
    Köy dizilimlerinizi paylaşın dostlar kimde ne var ne yok bilelim :))
  • Ne zaman ırk seçtiriyor?Ben daha seçemedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.