Şimdi Ara

domain alma ve hostin yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle başlangıç hakkında şunu oku bunu oku dediğiniz her türlü linki okumaya hazırım. internette çok bilgi var ama neye güvensem bilemiyorum.
    diyelimki bir sitem var ve ben bunu yayınlamak istiyorum. hangi adımları uygulamalıyım? dreamweaver üstünden yaptığım siteyi nasıl hostlayacağım. benim anladığım kadarıyla şöyle olacak. hem domain hem hosting alıcam. siteyi hosta yükleyeceğim. peki sonra kontrolü falan nasıl sağlıyoruz?
    ayrıca nerelerden domain host almak mantıklı neler yapmalıyım hakkındada bilgi alabilirsem gerçekten sevinirim.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

öncelikle başlangıç hakkında şunu oku bunu oku dediğiniz her türlü linki okumaya hazırım. internette çok bilgi var ama neye güvensem bilemiyorum.
    diyelimki bir sitem var ve ben bunu yayınlamak istiyorum. hangi adımları uygulamalıyım? dreamweaver üstünden yaptığım siteyi nasıl hostlayacağım. benim anladığım kadarıyla şöyle olacak. hem domain hem hosting alıcam. siteyi hosta yükleyeceğim. peki sonra kontrolü falan nasıl sağlıyoruz?
    ayrıca nerelerden domain host almak mantıklı neler yapmalıyım hakkındada bilgi alabilirsem gerçekten sevinirim.

teşekkürler

pm atıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

öncelikle başlangıç hakkında şunu oku bunu oku dediğiniz her türlü linki okumaya hazırım. internette çok bilgi var ama neye güvensem bilemiyorum.

teşekkürler

Merhabalar;

Web sitenizi nasıl yayınlayacağınızı kendiniz yanıtlamış oluyorsunuz, alan adı ve hosting hizmeti alarak FTP aracılığıyla web sitenizi sunucuya yükleyebilir ve yayımlayabilirsiniz, bu konuda tarafınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız,,

3. yılımıza özel, Limitsiz Hosting alan müşterilerimize ücretsiz alan adı tescili hizmeti sunmaktayız,

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.