Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,19 - Euro 9,87 - Altın 472 | 22 NİSAN 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
112 Misafir (16 Mobil) - 96 Masaüstü16 Mobil
5 sn
119.699
Cevap
873
Favori
5.946.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 41 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6723
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 881
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3947 mesaj) MRT_ (2945 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2413 mesaj) mitokondrioglukadayi (2338 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67524 mesaj) Mobil (41366 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (11764 mesaj) Uygulama (5137 mesaj) (407 mesaj)
  • @
968 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,19 - Euro 9,87 - Altın 472 | 22 NİSAN 🔥
Giriş
    2493 Mesaj
    Sürekli eleştirenler doğalgazı çıkardığımızda tüm Türkiye ucuza doğalgaz kullandığında ve dolar 1 TL nin altına düştüğü zaman neler yapacaklar merak ediyorum . Ama siz o zaman da eleştirecek birşey bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2493 Mesaj
    Japon yeni çok değersiz bi para birimi ama dünya devi bi ülke Japonya . Neden mi ? Çünkü sürekli dışarıya ihracat yapıyorlar .

Biz de Japonya gibiyiz isterse 1 dolar 1000 TL olsun . Dünyanın en iyi 5 ekonomisinden biri biziz ve üretimde de dünya 1. Liğine doğru ilerliyoruz . Ülke batacak diyenler ancak hayal kurar

|
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj
    ulen ironi yapacağız diye konuyu ahbere çevirdiniz be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Benzine 14 kuruş zam yapıldı

https://bb.ht/GMg05Fhttps://twitter.com/BloombergHT/status/1311294368070893575/photo/1

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Ev ve otomobil satışları patlamış hala kriz diyorlar ya akıl alır gibi değil. Bakmayın abi şu kurlara niye bakıyorsunuz sizde ilgilenmeyin? Kur manyağı oldu toplum iyice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 30 Eylül 2020; 16:29:42 >
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    Benzine zam geldi gençler.
    Ama dolarla hiç alakası yok yanlış anlama olmasın

Benzin hala TL ile satiliyor.

• Binbaşı
    1362 Mesaj

sana yemin ediyorum, bu forumun en az yarısı, senin bu yazdığını doğru sanıyordur. döviz-benzin ilişkisini bile bilmiyorlardır.
    not: ironi hakikaten pis bir şey yalnız. toplumun yarısı gerçek sanıyorsa, ironi haybeye yapılıyor.

|
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2108 Mesaj
    arkadaşlar vergiler benim ilgi alanıma girmiyor.Vergi kullanmak istemiyorum nereye başvurabilirim.
  • Binbaşı
    1955 Mesaj
    Dolar 10 kurus dusunce aktroller piyasaya cikti yine bunlarla ayni havayi soluyoruz

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maşık

arkadaşlar vergiler benim ilgi alanıma girmiyor.Vergi kullanmak istemiyorum nereye başvurabilirim.
    Çok süper bir bakış açısı tebrik ettim. Bunu bende düşüneyim. Bu durumda maliye bakanlığına başvurmamız gerekiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 30 Eylül 2020; 17:6:40 >
  • Yarbay
    8525 Mesaj

Rahmetli Aziz Nesini saygıyla analım o zaman

|
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    6.85 ten bir anda 7.85 e geldik. Sanırım çok hızlı oldu kavrayamadiniz baştaki rakamı 7 değil 6 saniyoylrar.

7.77 olunca da 6.77 ye düştü sandılar sanırım

Komik milletiz gerçekten...

Neyse, herkes kendi hesabını kendisi yapsın,
    Yarın sabah 50 tlik benzin alırken aldığı litre miktarına baksın.. (sanırım bu son cümle saçma oldu, fazla bilimsel oldu, bakmasın boşver in :)

• Yarbay
    8525 Mesaj
    Yerli ve milli Düdüklü tencere.. Neyseki dolarla değil TL ile alıyoruz.

31 mart 2020 ve 30 Eylül 2020 fiyatları..
    DOLARDAN daha çok artmış. Uyu Türkiye uyu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 30 Eylül 2020; 17:14:38 >
    |
    |

• Yarbay
    3354 Mesaj

Kredi musluklarını açınca öyle oluyor dimi kardeş,azcık kullan şunu ya.
    |
    |
    İAmSterdam06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1362 Mesaj
    din ve milliyetçilik ile uyutularak , her geçen gün fakirleştirilen bir halka, gerçekleri anlatmaya gerek var mı? kendi hayatında görmüyor mu , tüketime harcadığı paranın sürekli arttığını, cebinde her geçen gün daha az para kaldığını? ama yine manüplasyona , hamasi duygularının sömürülmesine "he" diyorsa, artık kelimeler kifayetsizdir. ben ne muhalefet partisine kızarım bundan sonra, ne de elinde sadece bir kaç gazete-tv kalan gerçek medyaya. bile bile lades diyorsa bir millet, hiç bir şey kar etmez artık.

|
    |
  • Yarbay
    8525 Mesaj

Yok Arap kadri bakıyor o işlere

|
    |
    İAmSterdam06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Ev ve otomobil satışları patlamış hala kriz diyorlar ya akıl alır gibi değil. Bakmayın abi şu kurlara niye bakıyorsunuz sizde ilgilenmeyin? Kur manyağı oldu toplum iyice
    Devlet bankası desteği bitince bitti o iş birde faiz artırımı oldu... Ekimden itibaren ortalamanın altına düşer ev ve otomobil satışları

• Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MiLLETiNVEKiLi

Devlet bankası desteği bitince bitti o iş birde faiz artırımı oldu... Ekimden itibaren ortalamanın altına düşer ev ve otomobil satışları

Alıntıları Göster
    Sanmam. En kötü durumda olanın bile bir daire+araba parası vardır yastık altında. Bizim millette para bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 30 Eylül 2020; 17:19:29 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Kraliyete bağlı Man adasi'ndaki ilgili bürolara başvurabilirsin ( okçular vakfı başkanı bu konuda bilgili birine benziyor ona danışabilirsiniz)

Malta adası , Cayman adası da yedek yerler olarak kullanabilirsiniz

|
    |
  • Yarbay
    8525 Mesaj
    Stoploss um 7.68 dır.. (teknik ne kadar işler orası büyük muamma tabi)

Ytd.

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,704
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.