Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,78 - Euro 9,45 - Altın 459 | 03 ARALIK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
90 Misafir (58 Mobil) - 32 Masaüstü58 Mobil
5 sn
100.286
Cevap
820
Favori
4.765.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 24 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6418
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1583
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 814
  • Favoriye Eklediklerim 827
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2897 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2282 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2162 mesaj) MRT_ (1971 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (54391 mesaj) Mobil (35809 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (8925 mesaj) Uygulama (5097 mesaj)
  • @
888 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,78 - Euro 9,45 - Altın 459 | 03 ARALIK 🔥
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1538 Mesaj
    Ülke battı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dolar molar bilmem
    fakat daha 3,5 a kadar yolu var gibi
    |
    |
    bir kaç kişi sormuş neden çok tın dediğimi işte şu anki yaşanan durumdan dolayı kim dedi bizim devleti yöneten aciz kişilere dolara bel bağlayın diye hiç kimse demedi peki kim dedi bu beyin zoru ile yaşayanlara her bi haltın üretimini durdurup dışarıdan temin edin diye yine hiç kimse demedi gösteriş budalası oldukları için durum bu. bana girmediğini sanan vatandaş 3 tl iken 1000 dolar borç yaptım ve şuanda 3260 tl oldu borcum nasıl çok seksi rakam olmuş değil mi ?? beyinsiz beyinsiz hareketler ile daha çok battı çıktı yaparız. tüm gıda maddelerimizin hepsi yurt dışından temin ve dolar ile gelmekte neredeyse giyim bile. elektronik hadi anladık yapamıyoruz bizdeki beyinsiz yöneticiler nedeni ile imkanımız yok ama diğerleri yiyecek içecek giyim hepsini yapabilecek düzeydeyiz ona rağmen dışarıdan alınması saçmalık.
    |
    |

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Arkadaşım dün 3.18 den gömmüş parayı dolara şu an bozdu 3.21 den bir günde 10 bin küsür tl yi cebe koydu, dolar adamı fena ihya etti. Benim görüşüm siyasi değilde kazanmak isteyen için olacak, eğer kısa vadede dolardan para kaldırmak istiyorsanız bu tarz şeyleri bekleyin zarar eden görmedim, uzun vadede paranızı dolarda tutun çünkü tl de paranızın kaldığı sürede sürekli değer kaybediyor, Türkiye için acı birşey. 1881 yılından bu yana tl hiç bu ele düşmedi. Ytd.

Devir paradan para kazanma dönemi zaten. Bundan 2 sene öncesinde dolara para gömen birçok arkadaşım BMW aldı şu an. Bu durum tamamen TL ile maaş alan işçi kesimine zarar veriyor, zengin daha zenginleşti.
    |
    |
    Makarnaya devam baskanlik gelsin dolar 2 lira olur

Yersen ki yemeye hazir cok insan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arkadaşım dün 3.18 den gömmüş parayı dolara şu an bozdu 3.21 den bir günde 10 bin küsür tl yi cebe koydu, dolar adamı fena ihya etti. Benim görüşüm siyasi değilde kazanmak isteyen için olacak, eğer kısa vadede dolardan para kaldırmak istiyorsanız bu tarz şeyleri bekleyin zarar eden görmedim, uzun vadede paranızı dolarda tutun çünkü tl de paranızın kaldığı sürede sürekli değer kaybediyor, Türkiye için acı birşey. 1881 yılından bu yana tl hiç bu ele düşmedi. Ytd.

az biraz ufak at da civcivler de yesin 10k kar etmesi için 1 milyondan fazla bi sermayeyle alması lazım

|
    |

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || TP-Link N600 || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yarbay
    3107 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lordoff

quote:

az biraz ufak at da civcivler de yesin 10k kar etmesi için 1 milyondan fazla bi sermayeyle alması lazım

Forexte kaldıraçlı işlem yapıldığında mümkün olur. Ama riski de o kadar fazladır.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu dolar daire işini bitirir. Daha önce de söyledim ev alanlar al sat yapıyor. Alıp kiraya vermek mantıklı değil. Çünkü sağlam kiracı yok. Bir de devlete eşek yüküyle vergi ödeniyor.
    |
    |
    Vergi işi bitmez 1 tane kendine özel arazin olsun ona bile vergi alıyorlar görende babasının tapulu malı zanneder bunları ALLAH' ın malını ALLAH' ın kulundan sakınan aciz asalak canlılar işte ancak bu kadar kafaları basıyor söylesen vergi devletin kalkınmasının temeli derler birde öyle eşek yükü ile harcama ve maaş almasınlar saten 4 kalem vergi fazlası ile yeter kalkınmaya fazlası gerekmiyor.
    |
    |

|
    |

şahsen bu seviyeden dolar almazdım.

|
    |
    Yeti. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

şahsen bu seviyeden dolar almazdım.

Geç mi kaldım yani hocam

ancak uzun vadede getirisi olur.
    3.17 civarına inerse kısa vade için alım fırsatı olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistik yönetmen -- 11 Kasım 2016; 6:19:47 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

ancak uzun vadede getirisi olur.
    3.17 civarına inerse kısa vade için alım fırsatı olabilir.

Kısa vadede gözüm çok yok uzun vade olabilir

o zaman düşünülebilir,dolar uzun vadede zarar ettirmez zaten ilerleyen zamanlarda bu seviyeleri mumla arar olacağız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistik yönetmen -- 11 Kasım 2016; 6:21:13 >
    |
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | GAMEPOWER 144HZ CURVED FULL HD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Sohbet
Masal Oku
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.