Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MuniteD7 , İl teber , EthanCarter III , otaku
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (5 Mobil) - 26 Masaüstü7 Mobil
5 sn
233.123
Cevap
1.148
Favori
11.665.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fakat daha 3,5 a kadar yolu var gibi
  • bir kaç kişi sormuş neden çok tın dediğimi işte şu anki yaşanan durumdan dolayı kim dedi bizim devleti yöneten aciz kişilere dolara bel bağlayın diye hiç kimse demedi peki kim dedi bu beyin zoru ile yaşayanlara her bi haltın üretimini durdurup dışarıdan temin edin diye yine hiç kimse demedi gösteriş budalası oldukları için durum bu. bana girmediğini sanan vatandaş 3 tl iken 1000 dolar borç yaptım ve şuanda 3260 tl oldu borcum nasıl çok seksi rakam olmuş değil mi ?? beyinsiz beyinsiz hareketler ile daha çok battı çıktı yaparız. tüm gıda maddelerimizin hepsi yurt dışından temin ve dolar ile gelmekte neredeyse giyim bile. elektronik hadi anladık yapamıyoruz bizdeki beyinsiz yöneticiler nedeni ile imkanımız yok ama diğerleri yiyecek içecek giyim hepsini yapabilecek düzeydeyiz ona rağmen dışarıdan alınması saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Arkadaşım dün 3.18 den gömmüş parayı dolara şu an bozdu 3.21 den bir günde 10 bin küsür tl yi cebe koydu, dolar adamı fena ihya etti. Benim görüşüm siyasi değilde kazanmak isteyen için olacak, eğer kısa vadede dolardan para kaldırmak istiyorsanız bu tarz şeyleri bekleyin zarar eden görmedim, uzun vadede paranızı dolarda tutun çünkü tl de paranızın kaldığı sürede sürekli değer kaybediyor, Türkiye için acı birşey. 1881 yılından bu yana tl hiç bu ele düşmedi. Ytd.

Devir paradan para kazanma dönemi zaten. Bundan 2 sene öncesinde dolara para gömen birçok arkadaşım BMW aldı şu an. Bu durum tamamen TL ile maaş alan işçi kesimine zarar veriyor, zengin daha zenginleşti.
  • Makarnaya devam baskanlik gelsin dolar 2 lira olur

Yersen ki yemeye hazir cok insan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşım dün 3.18 den gömmüş parayı dolara şu an bozdu 3.21 den bir günde 10 bin küsür tl yi cebe koydu, dolar adamı fena ihya etti. Benim görüşüm siyasi değilde kazanmak isteyen için olacak, eğer kısa vadede dolardan para kaldırmak istiyorsanız bu tarz şeyleri bekleyin zarar eden görmedim, uzun vadede paranızı dolarda tutun çünkü tl de paranızın kaldığı sürede sürekli değer kaybediyor, Türkiye için acı birşey. 1881 yılından bu yana tl hiç bu ele düşmedi. Ytd.

az biraz ufak at da civcivler de yesin 10k kar etmesi için 1 milyondan fazla bi sermayeyle alması lazım
  • Başbakan istifa etmeli. Bu krizin nedeni akp.

• Böyük ehonomi güşlü törkiye

• Amazon ve AE'den alışveriş yapmanın bir mantığı kalmamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordoff

quote:

az biraz ufak at da civcivler de yesin 10k kar etmesi için 1 milyondan fazla bi sermayeyle alması lazım

Forexte kaldıraçlı işlem yapıldığında mümkün olur. Ama riski de o kadar fazladır.

• Bu dolar daire işini bitirir. Daha önce de söyledim ev alanlar al sat yapıyor. Alıp kiraya vermek mantıklı değil. Çünkü sağlam kiracı yok. Bir de devlete eşek yüküyle vergi ödeniyor.
  • Vergi işi bitmez 1 tane kendine özel arazin olsun ona bile vergi alıyorlar görende babasının tapulu malı zanneder bunları ALLAH' ın malını ALLAH' ın kulundan sakınan aciz asalak canlılar işte ancak bu kadar kafaları basıyor söylesen vergi devletin kalkınmasının temeli derler birde öyle eşek yükü ile harcama ve maaş almasınlar saten 4 kalem vergi fazlası ile yeter kalkınmaya fazlası gerekmiyor.
  • Bir gün gelecek dolar 2.pi olacak ve formüller hakkında ufkunuz açılacak.

• Hocalar 1200TL nakit parayı çevirsem dolar/euro'ya kar/zarar durumu ne olur?
  • Yeti. kullanıcısına yanıt
    şahsen bu seviyeden dolar almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

şahsen bu seviyeden dolar almazdım.

Geç mi kaldım yani hocam
    ancak uzun vadede getirisi olur.
    3.17 civarına inerse kısa vade için alım fırsatı olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistik yönetmen -- 11 Kasım 2016; 6:19:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

ancak uzun vadede getirisi olur.
    3.17 civarına inerse kısa vade için alım fırsatı olabilir.

Kısa vadede gözüm çok yok uzun vade olabilir
    o zaman düşünülebilir,dolar uzun vadede zarar ettirmez zaten ilerleyen zamanlarda bu seviyeleri mumla arar olacağız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistik yönetmen -- 11 Kasım 2016; 6:21:13 >
  • Polonya'da Dolar ve Euro bizden daha yüksek onlar nasıl ayakta duruyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Polonya'da Dolar ve Euro bizden daha yüksek onlar nasıl ayakta duruyor arkadaşlar?

Negatif ayrisma nedir arastir bi hovam
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.