Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,85₺ ' Euro=7,69₺ ' G.Altın=390₺ (27 HAZİRAN) 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir (13 Mobil) - 12 Masaüstü13 Mobil
82.111
Cevap
693
Favori
3.373.119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,85₺ ' Euro=7,69₺ ' G.Altın=390₺ (27 HAZİRAN) 🔥
Giriş
    8531 Mesaj

Dışarda iyi politika beklemek hayal bence, tek adamlığın gücünü bir kere tatmışsın, ılımlı hareket boyun eğmek gibi hissettirir artık, ılımlı hareket edecek eski günlere geri dönülecekse ancak yeni hükümetle laik demokratik sistemle olur o iş, o zamana kadar herkese haddini bildiricez inşallaaaaah
    |
    |
    The Man in the Suit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    520 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

tipe bakın.

daha önce de sizin gibiler dolar az düştükten sonra konuşuyordu. yükselince de ağzınız açılmadı.

bir de doları 6'ya değil seçtiğiniz hükümet en az 3'e düşürsün. Akp'ye oy atmazsam ellerim kırılsın, hadi bakalım.
    Niye üstüne alındın zoruna giden haince fırsatçılık mı ?

Kısa vadede bu faizler ile kurda 5.80 lere yol açıldı. Önemli olan uzun vade. Uzun vadede risk primimiz çok yüksek hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: rambocuk

Dışarda iyi politika beklemek hayal bence, tek adamlığın gücünü bir kere tatmışsın, ılımlı hareket boyun eğmek gibi hissettirir artık, ılımlı hareket edecek eski günlere geri dönülecekse ancak yeni hükümetle laik demokratik sistemle olur o iş, o zamana kadar herkese haddini bildiricez inşallaaaaah
    Kendisi bilir, yapmazsa ortada yönetebileceği bir ülke kalmayacak çünkü
    |
    |
    Bir tane konu gördüm.Beyinsizin teki dolar çakıldı araç almam lazım diye konu açmış.Ulan dolar çakıldığı dediği 20 küsür kruş onu geçtim faiz artışından bile haberi yok sanırım bu aktroll organizmaların.Ciddi ciddi söylüyorum beyni azda olsa çalışan bir tane aktroll görsem tüm dişlerimi dökecem.Hepsimi böyle beyinsiz organizma olur.Dolar sene başından beri nerydese 2 kat artmış faiz 3 kat artmış halada konuşuyorlar kafayı yemek üzereyim.Artık bunları bloklamaktan bunlara inatla cevap verenleride bloklamaktan bıktım usandım.Şimdi diyenler olacak girme o zaman foruma.Foruma girmesem nolacak bunlar gerçek etrafımızda.Burada sadece ufak kesitini görüyoruz.Bu organizmalardan milyonlarca var.Tayyibi sevebilirsin hoşlanabilirsin tahrikte olabilirsin boyundan heybetinden hatta bazıları gibi peygamberde görebilirsin.Bunları geçtim arkadaş bir seferde gör önündeki gerçekleri ses çıkar şu yaptığın yanlış de.Bir sefer ulan bir sefer.Bu organizma sürüsüyle zaten ne bekliyorsunuz ülke olarak.Nefretide geçtim artık tiksinti duyuyorum bu toplumdan.Cafede otururken bile etrafımdakilere bakarken kusmak geliyor.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Niye üstüne alındın zoruna giden haince fırsatçılık mı ?

Alıntıları Göster
    İşinize geldiği şekilde sizin valla. :D :D

Lütfen parasını korumak isteyenlere hain damgasını vuracağınıza
    Sayın başkanımıza hani şu kur düşecekti ne oldu diye sorun isterseniz. :D
    https://www.aksam.com.tr/ekonomi/baskan-erdogan-emin-konusuyorum-dolar-dusecek/haber-753458

11 Temmuz'da dolar 4.74'dü :D
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

Bir kelime ogrenmissiniz firsatci diye, surekli kullanip duruyonuz.

Burada kimsenin firsatcilik yaptigi yok.

Burada ekonomiyi yonetemeyenlere elestiri var.

Daha onceki hukumetler ekonominin basarisiz oldugunu kabul edip, ceketlerini alarak o koltugu terkettiler. Orn: Ecevit

Iki kurus dustu diye sizin gibiler mantar gibi turedi.

Boyle yapinca kendinizi komik duruma dusuruyorsunuz.

Bu senaryoyu daha once de izledik, sonuc ayni.

Ben de diyorum ki: "Madem erdogan diger baskanlar gibi istifasini sunmuyor, dolari 3'e dusursun."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan_harputlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Mb çok iyi hamle yaptı. Her türlü aşağı tepki gelecektir. Piyasanın önüne geçti. Kredibiliteyi sağladı bir miktar.

Kısa vadede bu faizler ile kurda 5.80 lere yol açıldı. Önemli olan uzun vade. Uzun vadede risk primimiz çok yüksek hala.

Piyasanın önüne geçmedi MB'ı beklentinin üstünde oldu derseniz tamam ama piyasa faizinin altında kaldı politika faizi. Bu da doların önümüzde dönemde yükseliş trendini sürdüreceği anlamına gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Erdoganin aciklamasi sonrasi 6.55 Faiz sonrasi 6.15 Dolar. Eger Faiz attirimi olmasaydi rahat 7-7.30 olurdu.

Dert edecek bir şey yok nasılsa Erdoğan daha yıllarca başta yine konuşacaktır faizle ilgili.

|
    |

Estağfurullah hocam çok anladığımız yok. Öyle derin bilgilerim yok. Finansal okur yazarlık merakım var sadece. Mesela bahsettiğiniz tam olarak anlamadım :) Hazinenin yapacağı ihraçlarından bahsediyor iseniz onun yerine FED'in eylülde ne yapacağına bakarım. Kur tahmini yapmak çok zor. Bir de umudum yok ama OVP belki bir önümüzü görmeyi netleştirebilir.

|
    |
    emreakarcay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yatırım tavsiyesidir.Dolar kaybettirmez bu ülkede.1-2 ay iyimser seyretti diyelim hadi.Düşsün düşsün 5,50 lere düşsün.Hayal tabi.Yine varacağı yer 7 ile 8 tl arası

|
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Merkez Banaksı RTEnin konuşması sonrası faiz arttırmasaydı 7.4-7.5leri konuşuyorduk bugün.
    Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
  • Yarbay
    9719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Eğer RTE faiz ile ilgili konuşmasaydı açıklama öncesi, şu an 5.80 civarı olması gerekiyordu. Gayet güzel ve tatmin edici bir faiz arttırımı oldu. Belki 1-2 aya 400bps daha artabilir.

Eğer Merkez Banaksı RTEnin konuşması sonrası faiz arttırmasaydı 7.4-7.5leri konuşuyorduk bugün.

Analistler bu artış sonrası uzunca bir süre boyunca tekrar artış olamayacağını söylüyor benim öngörüm yerel seçim öncesinde dahi yapamayacağı yönünde çünkü son seçim öncesi 500 puan şimdi 625 bu resmen kendi ayağına sıkmaya döner.

Faiz karşıtı değilim ama bu küçük bir odada duvara ateş etmek gibi sekip kendini vurma ihtimali çok yüksek.

|
    |

Bir kelime ogrenmissiniz firsatci diye, surekli kullanip duruyonuz.

Burada kimsenin firsatcilik yaptigi yok.

Burada ekonomiyi yonetemeyenlere elestiri var.

Daha onceki hukumetler ekonominin basarisiz oldugunu kabul edip, ceketlerini alarak o koltugu terkettiler. Orn: Ecevit

Iki kurus dustu diye sizin gibiler mantar gibi turedi.

Boyle yapinca kendinizi komik duruma dusuruyorsunuz.

Bu senaryoyu daha once de izledik, sonuc ayni.

Ben de diyorum ki: "Madem erdogan diger baskanlar gibi istifasini sunmuyor, dolari 3'e dusursun."
    Salla boş boş sallıyorsun hangi Ecevit ceketini alıp gitti ?
    Bu ülkede seçim var demokrasi var bazıları hariç herkez seçimle gitti seçimle geldi.
    Boş yapmakta üstünüze yok.

• Yarbay
    2709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Eğer RTE faiz ile ilgili konuşmasaydı açıklama öncesi, şu an 5.80 civarı olması gerekiyordu. Gayet güzel ve tatmin edici bir faiz arttırımı oldu. Belki 1-2 aya 400bps daha artabilir.

ak bank alışı şuan 5.90 zaten ben satışa bakarım en kıral satış 6.4 tü son zamanlarda fazla bi fark yada beklenti olmadı 2 hafta öncesine döndük daha düşmesi gerekirmi gerekir tabi 5.4 olmalıydı belkide bi kaç gün içinde yansır

|
    |

1999 yılından...

https://www.yenisafak.com/politika/basbakan-ecevit-istifa-etti-583912

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan_harputlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6.13 oldu insallah 5.99 da olsa görürüz yarin

|
    |

Orijinalden alıntı: UchamayanAdamSabri

1999 yılından...

Şimdi yurt dışına yapılan her türlü keyfi geziler yandaş gazeteciler ile sarmaş dolay devlet kesesinden cumhurbaşkanlığı bütçesini hesaplamaya hesap makinelerinin haneleri yetmez.

|
    |

1999 yılından...

19 luk damacana kapagi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 13 Eylül 2018; 18:48:18 >
    |
    |
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.