Şimdi Ara

Dolar 6.45 Euro 7.40 Artık araba almak hayal oldu.Akaryakıta gelecek zammi dusunemiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
11.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arian Galatian -- 10 Ağustos 2018; 13:34:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzin'de vergi desteği bitse 8-9 TL olur direkt. O zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Sende de Golf varmış be hocam öyle yaziyon ama.

i20'nin makyajlı sini almayi düşünüyor musun hocam

Alıntıları Göster
    ailenin aracı hocam golf tsi ben alındığından beri 10 kere anca binmişimdir.Benim kendi aracım i20 crdi jump.

i20 kazalı 12 bin tl kaydı var kardeşim kaza yapmıştı 1 yıl önce felan.i20 çok iyi araba ama altı çok alçak o yüzden bir daha i20 almam.Aslında hyundai kona almak istedim 90 bin verdim vermediler.

• ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz,, bu demektir ki koltuk savaşları game of thrones bariz bir şekilde yeni boyutlarla kendini gösterdi,, bu iç savaş ve büyük hırsızlıklar yağmaları beraberinde getirebilir,, kimse lüks yaşamasın giyinmesin ve lux araçlara binmesin, heran herşey olabilir anlamı taşıyor,, peki kim arkada ki güçler açıklanmıyor,, paramı çekemedim onuda belirtiyim,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 10 Ağustos 2018; 14:03:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada telefon fiyatlarını yükseltmek kaydıyla güncellemiş,, ekonomik savaşlar başlıyor,, cips mısır çekirdek kuruüzüm-fındık kola çay ile beraber izlemeler gelecek,, avm
    savaşları su savaşları,, dünya batacak,,

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Reis rahat olun korkmayın düzelecek dedi.
    Onların doları varsa bizimde Allahımız var dedi birde,içime su serpti valla

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    hakkaten o nasıl sözdür,, sanki millet tövbe haşa Allah'a inanmıyorda varlığını tartışıyoruzda,, hiç hoş kaçmamış gerçek islam bu değil,,

• celal_55 C kullanıcısına yanıt
    Hocam elinden rahat çıkarırsın i20 nin piyasası iyidir onu satıp ikinci el benim Comfort Polodan alabilirsin zaten bu gidişle aldığının 5-10 üstüne satarsın istersen bi düşün hocam

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-2017-yeni-polo-589621902/detay

Şöyle temiz var mesela.
  • Askere gitmeden sattıgım 1.4 95 dizel corsamı askerden gelınce 1.2 motorlu bos araba bıle zor alıyorum. Honda Cıvıc fd6 kasalar 55-60 cıvarı ıken gecen sene sımdı 75 e dayanmış gelde araba al sımdı
  • Alım satımcılar bolca var düşeceğini sanmam

• A02 ALTIN (1000/1000)
    BANKA ALIŞ
    241,197824
    BANKA SATIŞ
    243,378423
    AMERIKAN DOLARI
    BANKA ALIŞ
    6,1634
    BANKA SATIŞ
    6,4028
    EURO
    BANKA ALIŞ
    7,0514
    BANKA SATIŞ
    7,3253
    https://www.ziraatbank.com.tr/tr

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

hakkaten o nasıl sözdür,, sanki millet tövbe haşa Allah'a inanmıyorda varlığını tartışıyoruzda,, hiç hoş kaçmamış gerçek islam bu değil,,
    Bizim millet bunu seviyor hocam.Kimse meydanlarda bunları konuşma,dinimizi alet etme demez

• Euro değil Dolar 6.8 TL oldu güncelle şu başlığı

• Bugun icin Dolar 6.50-6.80 yarın icin Allah Kerim ...Daha dun 4TL seviyesinde olan Dolar bugun icin 7 ye dayandı.
    Sabah 6TL olan Dolar Oglen 6.80 oluyor % 14 4 saat icindeki deger kaybı Allah sonumuzu hayır etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Hocam elinden rahat çıkarırsın i20 nin piyasası iyidir onu satıp ikinci el benim Comfort Polodan alabilirsin zaten bu gidişle aldığının 5-10 üstüne satarsın istersen bi düşün hocam

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-2017-yeni-polo-589621902/detay

Şöyle temiz var mesela.
    bakalım kelepir birşey çıkarsa niye olmasın önümüz ekonomik kriz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.