Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kayser Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.531
Cevap
1.165
Favori
11.787.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haydarali34

Neler dönmüş neler CHP nin trollerine bakın

https://twitter.com/Malikejder47/status/806975414396563458

neye şaşırdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Buradaki aktrol arkadaşlara bir sorun yastık altındaki doları bozun diyen 78milyon dolara uçak almadı mı?
    Ekonomiden anlamayanlarda doları bankada bozdurmadığın sürece kura bir etkisi olmaz.3-5 dolarlada kur değişmez.
    Reisinize söyleyin o bozdursun.zengin adam hatta dünyanın sayılı zenginlerinden.karun kadar.

Valla reisiniz son 1-2 ayda kurdan ne para kazanmıştır var ya..

İşte tüm yaptığınız ve yapabileceğiniz şey klavye başında cumhuriyet sözcü gibi istediğiniz gibi haber yapanlara inanmak. He isterse 100 milyon dolara alsın reis. Alacaktır. Kendisine değiş Türkiye cumhuriyetine alıyor. Sana ne

Sizdeki bu hadsizlik ve utanmazlık seviyesi dolardaki rekoru bile geride bırakır. Ülkede ekonomik kriz varken bir uçağa 80 milyon dolar verecekler ve utanmadan çıkıp sana ne diyebiliyorsun. Geçen hafta devletin yurdu olmadığı için bu ülkenin çocukları kaçak bir yurtta yanarak öldü. 80 milyon dolarla kaç yurt yapılır bir hesapla. Sonra olmayan vicdanınla bir vicdan muhakemesi yap.

avrupaya korkmadan kafa tutan, batıya had bildiren, abnin sanayağında kavrulmayı reddeden bir devlet için 80 milyonluk bir araç lüks müdür?

• quote:

Orijinalden alıntı: sabe

Yabancıya verilir, bize verilmez kardeş.
    Annemin çalışıp senelerce ödeme yaptığı özel sandıktan, hakederek aldığı maaşın bile 2/3üne el koydular bir gecede torba yasa ile Unakıtan zamanında.
    Devletle alakası olmayan özel bir emekli sandığı idi.
    O yüzden hiçbir şeye güvenilmez hukukun olmadığı yerde.

Çok üzüldüm hocam bunu duyduğuma cidden gece gece.. Keşke dediğiniz gibi hukuk olsaydıda hakkınızı geri alabilseydiniz. Sağlık olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

neye şaşırdın?

İşin içinde CHP li kurmaylar,Kılıçdaroğlu ve Vodafone CEO suda var.
    Bu iş yarın bomba gibi patlar.

• quote:

quote:

quote:

neye şaşırdın?

niye patlasın, aynı işi akparti yapmıyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

nerede bu aktroller dolarları satıp dolar düşüyor diye konu açanlar şimdi donsuz mu kaldı?

Asıl trol sizsiniz bak Kılıçdaroğlunun mailleri sızmış sizin troller ödeme istiyor
    Yakında trolleriniz tutuklanır inşallah sende onlardan birisindir
    https://twitter.com/Biyikbay/status/806969083090661376

montaj bunlar..

• quote:

quote:

quote:

quote:

neye şaşırdın?

niye patlasın, aynı işi akparti yapmıyor mu?

Vodafone CEO su trollere para vererek Turkcell e saldırtıyor adamdan kan alırlar kan.
    Burak bey an itibarı ile içişleri bakanı Süleyman Soyluya iletti durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

quote:

nerede bu aktroller dolarları satıp dolar düşüyor diye konu açanlar şimdi donsuz mu kaldı?

Asıl trol sizsiniz bak Kılıçdaroğlunun mailleri sızmış sizin troller ödeme istiyor

montaj bunlar..

O kadarını bilmiyorum ama konu içişleri bakanı Süleyman Soyluya kadar gitti az önce.
    Bir iki güne çıkar ortaya.

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Kafa tutan mı gördük kafa tutmayı her eyy diye başlayan konuşmada kur nasıl artıyor kur 50 kuruş arttı 10 günde Rusyaya kafa tuttuk uçağınızı düşürdük yine düşürürüz diye sonra R , Esad oldu esed yakın zamanda esad olur yine , İsraile mavi marmarada atar yaptılar sonra ben göndermedim dedi baya iyiyiz ya ama geri adım konusunda

• ben koyu akp taraftarıydım sonra farkettim ki Allah bunların eline düşürmesin bunların kendileri dışındakileri aç bırakır adam yerine koymaz verdiğim oylara pişmanım ecevite söverdim zamanında şimdi adam iyimiş dedim valla.Bu hükümet zamanında kadar torpil vs görmedim Allah düşürmesin bunların eline.Ne kadar kendi çevresini zengin ettiler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: outside

quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Buradaki aktrol arkadaşlara bir sorun yastık altındaki doları bozun diyen 78milyon dolara uçak almadı mı?
    Ekonomiden anlamayanlarda doları bankada bozdurmadığın sürece kura bir etkisi olmaz.3-5 dolarlada kur değişmez.
    Reisinize söyleyin o bozdursun.zengin adam hatta dünyanın sayılı zenginlerinden.karun kadar.

Valla reisiniz son 1-2 ayda kurdan ne para kazanmıştır var ya..

İşte tüm yaptığınız ve yapabileceğiniz şey klavye başında cumhuriyet sözcü gibi istediğiniz gibi haber yapanlara inanmak. He isterse 100 milyon dolara alsın reis. Alacaktır. Kendisine değiş Türkiye cumhuriyetine alıyor. Sana ne

Sizdeki bu hadsizlik ve utanmazlık seviyesi dolardaki rekoru bile geride bırakır. Ülkede ekonomik kriz varken bir uçağa 80 milyon dolar verecekler ve utanmadan çıkıp sana ne diyebiliyorsun. Geçen hafta devletin yurdu olmadığı için bu ülkenin çocukları kaçak bir yurtta yanarak öldü. 80 milyon dolarla kaç yurt yapılır bir hesapla. Sonra olmayan vicdanınla bir vicdan muhakemesi yap.

avrupaya korkmadan kafa tutan, batıya had bildiren, abnin sanayağında kavrulmayı reddeden bir devlet için 80 milyonluk bir araç lüks müdür?

Yeter ya, bu dønek adami daha fazla savunmayin ya, kørmusunuz siz? Adam dedigini 2gun sonra inkar ediyor. Bumu buyuk basbakan?

Mavi marmara olayinda Israile kapak koydu, sonra israile anlasma yapti.

Ve anlasmadan sonraki aciklamasi.
    Benmi size mavimarmarayla gidin dedim, gitmeseydiniz. La bisey derken insan bi düsünür, bu kameralar herseyi kaydediyor. Dikkat edim. Ama yok bol keseden salliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu siteden güncel fiyatları takip edebilirsiniz.
    https://www.bulliondesk.com/fx-prices-charts/
  • Şimdi bu damatla bilal oğlan forumdaki amazon indirimlerini takip ediyor mudur?

• Hayat ne zor ya
    Elimizden paramızı alıp malum partinin adamlarına verdikleri bir düzen oluştu

• Boş yere seviniyoruz dolar düştü diye. Biraz daha düşsün reisimiz ve bahçeli başkanlık der ve yine sevincimizi canlı canlı gömerler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 9 Aralık 2016; 2:55:15 >
  • quote:

quote:

http://www.dunyagoz.com/tr/iletisim/randevu-al

• #USDTRY #DOLAR satma kampanyasini FETHULLAHCILAR duzenliyor.

Ulkenin sivillerdeki MILLI DOVIZ REZERVINI eritmeye calisiyorlar.

KANMAYIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Euro 3.80 iken bozdurayım mı dedim, yok daha çıkar bozdurma dediniz , şimdi düşüyor, hay ben böyle işin. euronuzu da dolarınızı da, burada bir b..k biliyormuş gibi de yorum yapmanız yok mu, gidin yatın çok bilmiş işsizler,

Millet vekilimizi gümrükte bekleten ülkenin para birimini sat gitsin kardeş hiç tutma elinde.
  • Her kafadan bir ses cikiyor, biri artar diyor biri cikar diyor.
    Herkes öyle ne olacagini biliyorsa, borsaya girsin. Bak 2günde adamin elline nasil veriyorlar hiyari. Öyle kolay degil bu isler. Herkes tahmin edip biseyler atiyor ortaya iste. Bütün DH ekonomist olmus burda.

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.