Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
58 Misafir Kullanıcı, 58 Masaüstü Kullanıcı
74.775
Cevap
600
Favori
2.647.680
Tıklama
Popüler Konular listesinde 99. Sırada  bugün en iyi #57
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥
Giriş
    1710 Mesaj

Kesinlikle kızmadım. Sadece teşekkür ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrslimshady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam size demedim. Kusura bakmayın ben genel olarak sadece fikrimi paylaştım.

Konunun benden alınması yada bende olması umrumda bile değil. Ben burada bu konunun kalitesi için uğraşan belki 10 tane adam biliyorum. Hiç biri konu sahibi değil öyle bi kaygılarıda yok.

Madem bu kadar konuya sizin faydanız benim zararım var. Bana şu konuya yazdığınız 1 tane mantıklı bi yorum gösterirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 25 Ekim 2019; 8:12:26 >
    |
    |
    mrslimshady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Trump /Putin söyledikleri ile yaptıklarına güveniyor muyuz?

Faiz beklentinin üzerinde (100bp idi) iner, dolar 5.8 seviyesinde dengelenir bir süre (!) demiştim..

Öyle mi olacak bekleyip göreceğiz.

Hissettiğim yayın yavaş yavaş gerilmeye devam ettiği . Bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 25 Ekim 2019; 8:59:5 >
    bende ugur civelek fanıydım ama artık herkesin ideolojik salladığını anladım , bu adam ilk kriz geliyor dediği zaman doğanlar, evlenip ev , araba sahibi olup çoluk çocuğa karıştı hatta çocukları bile özel okula başladı adam hala kriz gelecek diyor.

Faizler biraz düşüyor ,milyonluk ev satişları ,150 binlik egea satışları rekor kırıyor ve egea satışından anlıyoruz ki bunları alan orta sınıf.

Bence herkes bizimle dalga geçiyor.

-erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.
  • Yarbay
    6520 Mesaj

Egea rekor kırıyor kısmında bir hata olsa gerek.

Zira Fiat fabrikası haftada 3 gün çalışıyor uzun süredir. Ve Bursa yan sanayi fiattaki düşüş nedeniyle ciddi kapasite boşluğu var.

Satışlar çökmüş durumda Egea da.

|
    |
    Malvolorne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam önümüzde ki iki haftayı nasıl değerlendiriyorsunuz. Malumunuz çok kritik bi dönem. Bi tarafta olumlu beklentiler bi taraftan iktidarın sene sonuna maaş zamlarını fazla vermemek için direnmesi vs.

Sizce dolar bu iki hafta içinde 5.70 in altına iner mi

|
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Periah

Bakalım bende bitcoin alıyorum. 1 yıl sonra hangimiz daha çok kazanacak : D ( Bitcoine dijital altın deniyor )

Alıntıları Göster
    bitcoin çok daha fazla kazandırabilir

ama inanılmaz manipülasyona açık bir alan çok riskli
    |
    |
    Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı ve Ücretsiz Oyun MonsterMMORPG 🔗https://www.monstermmorpg.com | Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG oyuna kayıt adresi > 🔗https://www.monstermmorpg.com/Register | Canavarlar > 🔗https://www.monstermmorpg.com/Monster | Oyunun MonsterDex'i 2350+ Canavar'a sahiptir > 🔗https://www.monstermmorpg.com/MonsterDex | Oyunda 500+ oyun haritası bulunmaktadır > 🔗https://www.monstermmorpg.com/Maps | Pokemon Versiyonu Pokemon Pets > 🔗https://www.pokemonpets.com | MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Binbaşı
    1996 Mesaj
    quote:

Btcturk ten alıyorum. Türkiye'de birçok kripto para borsası var ama güvenilir olanlar 2 3 tane . Alıp hemen kendi cuzdaniniza çekmeniz en iyisi.

Normalde bitcoin almıyordum. Ama baya düşmeye başladı. Şimdiye kadar hep birşey çıkarken sonradan trene atlayıp zarar ettim. Artık birşey ciddi oranda değer kaybederken alıyorum.

Bitcoin 14 bin dolardan 7500 dolara düştü. 8000den itibaren girmeye basladim. Ne kadar düşerse kademeli olarak almayı düşünüyorum. 6k altının gelme olasılığını ise 0 olarak görüyorum.

Umarım 1 ay falan 6 - 8 bandında kalırsa çantamı doldurum.

Alıntıları Göster
    Nerden alıyorsunuz hocam, hep aklımda aslında

• Yarbay
    3664 Mesaj
    Bitcoin (BTC) savunucuları, bankaların bir süre daha kapalı kalacağının duyurulmasının ardından Lübnan vatandaşlarını kripto para kullanmaya çağırdı.

Bankalar ''düzen sağlandığında'' açılacak

Yorumcular, 24 Ekim'de başlayan Twitter tartışmasında Lübnan halkının bir haftadan uzun süredir bankacılık hizmetlerine erişememesine tepki gösterdi.

Protestoların başlamasıyla bankalar kepenk indirdi. Altı günün ardından kıdemli bir banka yöneticisi, durumun şartlar iyileşene kadar devam edeceğini açıkladı.

Bank of Beirut başkanı Salim Sfeir, Perşembe günü Reuters'a yaptığı açıklamada “Düzen sağlandığı zaman, tam kapasitede müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.'' diye belirtti.

Tüketiciler, varlıklarına erişimin kısıtlanmasından korktukları için uzun ATM kuyrukları görüldü. Rakamlara göre Lübnan halkının yüzde 65'i banka kullanıyor, yani ülkenin üçte ikisinin varlıklarına erişimi kesilebilir.
    Bunlar olsun sen o zaman gör Privacy yi
    |
    |

• Yarbay
    3664 Mesaj

Türkiyede birkaç bitcoin borsası var. BtcTurk, Paribu vb. Bu borsalara kayıt olup bankadan buradaki hesabınıza havale yapıp istediğiniz coini alıyorsunuz.

Daha sonra kendi dijital cüzdanınızı indirip oraya atmanızı öneririm coinleri.

Bitcoin yüzde 11 arttı 1 saat önce : D
    |
    |
    fasson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler Dijital cüzdanı nasıl ediniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Periah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1513 Mesaj
    Arkadaşlar 17 bin tl civari param var 1315 euro 866.47 dolar ve 12.98 gram doları 5.60dan almıştım gram altını ise 277 tl civarından euro ise burs diyelim sizce bu parayı nasıl değerlendirmeliyim bankada öyle duruyor 🙄

|
    |

Türkiyede birkaç bitcoin borsası var. BtcTurk, Paribu vb. Bu borsalara kayıt olup bankadan buradaki hesabınıza havale yapıp istediğiniz coini alıyorsunuz.

Daha sonra kendi dijital cüzdanınızı indirip oraya atmanızı öneririm coinleri.

Bitcoin yüzde 11 arttı 1 saat önce : D

Alıntıları Göster
    2017 Aralık hepimizin gözünde hoş bir BTC mazisi... Kim bilir ne zaman oralara gelecek tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar bitcoin ve crypto borsadan daha risklidir. Çok kaybettirebileceği gibi çok kazandırabilir. Tersi dolarda terste kalmaya benzemez, bir anda çakılır veya yükselir neye uğradığınızı şaşırırsınız. Bitcoin ve crypto almak isteyenler teknik analizi vs. çok iyi öğrenmeli ona göre almalıdır.

Önümüzdeki yıl yarılanma geliyor, kazım maliyetleri artacak buna bağlı olarak da yükseliş beklentisi var ama ne olacağını kimse bilemez. YTD

Hocam o nedenle çıkarken değil düşerken almak lazım.

Öte yandan ben 2018 başlarını geçeceğini düşünüyor tekrar.

|
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Altcoinler çok risklidir ama bitcoin o kadar değil artık. Eğer benim 2 yıl unutacağım bir param var diyorsanız bitcoin'den zarar etme olasiliginiz çok düşüktür.

Alt coinler ise çok daha büyük potansiyele sahip ama orada orman kanunları geçerli. Yani gerçekten iyi bir proje ile bir dolandiriciyi ayıracak kadar piyasa bilgisi, teknik bilgi ve teknoloji bilginiz olması gerekiyor.

|
    |
    Redeemertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bitcoin hayali bir para birimidir güven sıfırdır en güvenli liman altındır altını eline alırsın bitcoinde böyle birşey yok takibi olmayan bir para birimi her an sermayem dediğin şeyin buhar olma riski mevcut.

Bitcoin'i ben balon olarak görüyorum.Çok fena köşeye yatıracaklar bunla uğraşanları.Heleki Türkiye'de hiçbir güveni yok.

Bitcoin hakkında araştırma yaptınız mı ? Her an nasıl buhar oluyor açıklayabilir misniz ?

Bu arada ben ilerde bitcoin2in yanında privacy yani gizlilik özelliğini ön plana çıkartan coinlerin yükseleceğini düşünüyorum.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Bitcoin hayali bir para birimidir güven sıfırdır en güvenli liman altındır altını eline alırsın bitcoinde böyle birşey yok takibi olmayan bir para birimi her an sermayem dediğin şeyin buhar olma riski mevcut.

Bitcoin'i ben balon olarak görüyorum.Çok fena köşeye yatıracaklar bunla uğraşanları.Heleki Türkiye'de hiçbir güveni yok.
    Altın da hayali bir para birimi. İnsan değer vermese sadece bir metal parçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Altın da hayali bir para birimi. İnsan değer vermese sadece bir metal parçası.

Alıntıları Göster
    Altın dünyada heryerde geçerli olan tek cevherdir.
son dakika
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.