Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2929. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 38 Misafir (6 Mobil) - 36 Masaüstü9 Mobil1 Android
5 sn
235.536
Cevap
1.165
Favori
11.787.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 29272928292929302931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 kişi yazışıyodu bu sayfada şimdi herkez üşüştü demekki gizli dolarcılarda varmış forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar din iman,beka,müslüman kardeşlerimiz,filistin falan deyip dolar mevduatlarına çökmezler umarım.
  • Arkadaşlar sürekli olumsuz Mesajlar yazınca her şey düzeliyor mu ekonominin resil olduğu ortada insan üzülüyor her geçen gün fakirleşiyoruz artık sağ sol demeden taşın altına elimizi koymalıhoz

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Sorma 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Halkbankasında yaklaşık 70 bin dolarım var. Bunlar ülke ne halde olursa olsun paramı verme zorunlulukları var değil mi
    bunların sagı solu hiç belli olmaz.. benim öyle dolarım olsaydı sağlama alırdım
  • Onlar kuru düşürüp kendisi toplayan fırsatçı AkSırtlan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 22 Mart 2019; 20:16:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alovera01 kullanıcısına yanıt
    Elimizi nasıl taşın altına koyacağız? Bir somut örnek verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Memleket gidiyor, sen kar ettiğini sanıyorsun

Alıntıları Göster
    5 milyon arap elini kolunu sallaya sallaya bedavaya yaşarken sesiniz çıkmaz(10 sene sonra 10 milyon olacaklar) burda millet 300-500 lira kar edince ağlamayın.
    Ne öneriyorsunuz? Halk olarak ne yapmalıyız mesela?

• Geçen hafta olduğu gibi gene haftalık kapanış öncesi olabildiğince düşürmeye çalışıyorlar. Terste kalmayın. Ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 22 Mart 2019; 20:17:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerring

Elimizi nasıl taşın altına koyacağız? Bir somut örnek verebilir misin?
    Siyasilere gerekli tepki verilecek betona para gönülmesin partiler ortak karar ile iş yapsın ayrılmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: alovera01

Arkadaşlar sürekli olumsuz Mesajlar yazınca her şey düzeliyor mu ekonominin resil olduğu ortada insan üzülüyor her geçen gün fakirleşiyoruz artık sağ sol demeden taşın altına elimizi koymalıhoz
    Taşın altına elini bedavaya yaşayan 5 milyon arap koysun ben bir Türk olarak bu ülkede 2. sınıf vatandaşım ne canımın değeri var ne de söylediklerimin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

5 milyon arap elini kolunu sallaya sallaya bedavaya yaşarken sesiniz çıkmaz(10 sene sonra 10 milyon olacaklar) burda millet 300-500 lira kar edince ağlamayın.

Alıntıları Göster
    Beni de akpli yaptınız ya, ordan da onu anladınız ya helal olsun. Her iki tarafta sıkıntılı arkadaş, aklı başında, sağ duyulu insan kalmadı ülkede, uçlarda yaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: alovera01

Arkadaşlar sürekli olumsuz Mesajlar yazınca her şey düzeliyor mu ekonominin resil olduğu ortada insan üzülüyor her geçen gün fakirleşiyoruz artık sağ sol demeden taşın altına elimizi koymalıhoz
    sıkınşınca elinizi taşın altına koyun diyorsunuz..işiniz bitince'de bu kesime terörist diyorsunuz
  • 5-6 sayfa önceye gidip konuyu geriye doğru okuyun. Bloklanacak çok adam var. 5'in altını görecek filan yazanlar.. Ben bu yükselişi secim hfatası bekliyordum ama bizden önce davrandılar.
  • Semsiye aciliyor . Turkiye boylesini gormemis ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 22 Mart 2019; 20:21:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

sıkınşınca elinizi taşın altına koyun diyorsunuz..işiniz bitince'de bu kesime terörist diyorsunuz

Alıntıları Göster
    Doların çıkması işime bile gelir üzüldüğüm insanımızın alım gücü düşüyor başları ile karıştırma aklı olan insan ayrımcı değil birleştirici olur

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

5 kişi yazışıyodu bu sayfada şimdi herkez üşüştü demekki gizli dolarcılarda varmış forumda
    Sen de yazdığına göre dolarcı olabilirsin.

Seçimlere bişey kalmadı bu halk gavura vurur gibi basacak yine oyunu malum partiye. Hiç de bir şey olmayacak değişmeyecek.
    Başka bir toplumda dediğiniz doğru. Çıkar şimdi birileri halkım beni affetsin doları düşürmedim der hooop oylar artar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Taşın altına elini bedavaya yaşayan 5 milyon arap koysun ben bir Türk olarak bu ülkede 2. sınıf vatandaşım ne canımın değeri var ne de söylediklerimin.

Alıntıları Göster
    Aynen ülkede Türklerden daha çok Türk olmayanlara hak tanınıyor...
  • 
Sayfa: önceki 29272928292929302931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.