Şimdi Ara

Dolandırıldım.Bana olmaz diyordum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu tür haberleri okuyunca ben olsam şunu bunu yapardım diyordum ama herkesin bi boşluğuna denk gelebiliyormuş.Trendyol çok yehlikeli bi siteymiş acı bir tecrübeyle anladım.giden param çok değil 78 tl ama insana miktarı değil dolandırılmsı koyuyor işte.Tehlikeli çünkü satıcılar için puan ve yorum sistemi yok. gg de olduğu halde bile durum ortadayken benim yaptığım hatayı siz yapmayın.Trendyoldan ilk alışverişimde 2 mayısta orjinal lisanslı diye satılan oyuncaktan aldım ama adam rastgele dandik bi ürün yollamış.zaten kargo şubesinden teslim aldığımdan hemen iade etim.ancak karaktersiz satıcı ürün ambalajı açılmış diye -kesinlikle açmadım- iademi reddetti.hiç böyle bişey beklemediğim için kargoyu açarken video foto filan da çekmemiştim.müşteri hizmetleriyle görüştüm internetten telefon numarasını bulun aranızda halledin dedi.şaka gibi.yöneticiyle görüşmek istediğimi söyledim şuan burda değil dedi.babasının çiftliği sanki.sonradan kafama dank etti trendyolda satıcı puanı ve yorumları yok ki neden buradan alışveriş yaptım dedim.adam istediği kadar kazık atar gider.ben kazıklandım siz kazıklanmayın.facebook sayfalarına girdiğimde aynı sorunu yaşayan çok fazla insanın mesaj bıraktığını gördüm.keşke daha önce görseydim dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Trendyol'dan hayatta bir şey alınmaz. Son yaşadığım olayı anlatsam küfür edersiniz.

• Hepsi burada hepsipay diye yeni bir ödeme yöntemi çıkaracakmış. O yöntem ile kesinlikle ve kesinlikle kullanmayın çok ocak söndürecek bir yöntem olmuş
  • Neden hocam merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    anlat hocam hep beraber sovelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiniz de anlatın. @Burak_1912 @Angelica

• yorumların devamı için takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

anlat hocam hep beraber sovelim
    Hocam sana noldu ya?
  • En iyisi n11 den almak cok memnunum

• Trendyolu oldum olası bende beğenmedim içime sinmiyor.

Puansız yorumsuz sistem mi olur?
  • Tüketici hakem heyetine başvur haklı çıkarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.