Şimdi Ara

Ocak Bağlatma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
40.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak borusu bağlı degil ve evde gazda yok bu ocağın borusunu gelenler mi bağliyacak yoksa biz mi bağlaticaz ek.para vericek miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğalgaz açmaya geldiklerinde her şey hazır değilse doğalgazı açmadan giderler. Ocak mocak da bağlamazlar.

Ocağı aldığınız yere veya yetkili servise bağlatacaksınız. Belirli standartları var, onlar bilirler ve ona göre bağlantı yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 5 Ekim 2015; 20:22:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    Ocak başka sehirden almistik

• sen herşeyi ayarlayacaksın doğalgazdan gelen çalışan sadece kontrol edecek belirli standartları var onlara uygun mu diye sonra gazı açacak.Mesela 1.5 metreden fazla uzun hortum kullanılmamalı diye biliyorum

kısaca ocağın kurulumunu sen yapacaksın hortumu da alacaksın sonra randevu talep edeceksin gaz açma için
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Yani 20 tl gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmanyak

Ocak başka sehirden almistik

O zaman en sağlıklısı yetkili servise bağlatmak. Daha da olmadı bir tesisatçıdan yardım alabilirsiniz ama yetkili servis kadar güvenli bağlantı yaparlar mı bilemiyorum. Bağlantı borusunu hele bilmem kaç cm olması, ocağın hele bilmem nerden kaç cm uzakta olması lazım gibi birkaç standart prosedür var.

Siz o ocağı ve tesisatı her şeyiyle hazır hale getirmeden doğalgaz ekibini çağırırsanız o doğalgazı açmadan geri giderler. O yüzden önce tüm hazırlığınızı yapın-yaptırtın, sonra ekibi çağırın. Onların da sizin de zamanınıza yazık olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    Kombi falan hazırda sadece ocağı biz getirdik boru falanda hazır.Tek sorun boruyu ocağa takmak.Benim becerebileceğim bir sey mi kolay gibi gözüküyor.

• Ülkü ocağı bağlat.

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmanyak

Kombi falan hazırda sadece ocağı biz getirdik boru falanda hazır.Tek sorun boruyu ocağa takmak.Benim becerebileceğim bir sey mi kolay gibi gözüküyor.

Zor bisey yok dikkatli olun kullanma kılavuzunda verilen talimatlara dikkat edin bagladiktan sonra tam baglantı yerine bolca köpük sürün kaçak var mı kontrol edin

Yalnız sizin gaz hiç acilmamis sanirim kontrol etmek icin kapidaki saatten vanayı cevirin yoksa test edemezsiniz,test ettikten sonra kapatın vanayı sonra cagirin gaz acacak elemanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.