Şimdi Ara

Dolandırıldım. Aman Siz Dikkat Edin. İtiraz dilekçesini savcılığıa verdim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
3.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelişmeler oldukçe güncelleyeceğim. Bakalım bu olayın sonu nereye varacak merak ediyorum ve olayın peşindeyim.

Güncelleme

14.11.2015

Bu gün saatlerce beklememe rağmen uzun uğraşlar sonunda takipsizlik kararına itiraz dilekçesini yazdım. Dilekçeyi de özellikle kendim internetten örneklerden yazdım savcı bile şaşırdı.

Güncelleme
    13.11.2018 O kadar delile rağmen resmi evraka rağmen Cumhuriyet başsavcısı kovuşturmaya yer olmadığı kararını vermiş. Konuyu sulh mahkemesine taşıyorum.

İnstagram'dan ilanını gördüğüm bir kişi ile iletişime geçtim. Eşinin hamile olmasından dolayı kombinesini devredeceğini belirtti. İnstagram'dan biraz yazıştıktan sonra telefon ile iletişime geçtik. Kendisine ceppanktan parayı gönderdim. Gelmediğini iddia etti acelesini olduğunu vereceğim hesaba gönderirsen diğerini iptal ederiz dedi ve ben malesef bir an boşluğuma gelerek hep cepbank hem de hesabına para göndermiş oldum. Sonrasında beni engelledi. Tüm yazışmalar bana gönderdiği resimler vs. duruyor. Sizden ricam dikkatli olmanız ve bana bu konuda yardımcı olabilecek polis, avukat ya da adliyede çalışan arkadaşlar ve yakınları varsa yardımcı olurlar ise kendilerine minnettar kalırım.

Kendisini bana göndermiş olduğu kimlik aşağıdaki şekildedir. Ben de parayı bu kişi adına gönderdim.

Gelişmeler oldukça yazacağım.

Gelişmeler

Bir ifade için 5 saat beklememe rağmen ısrarla bekledim ve polisin ısrarla tüketici hakem heyetine git paranı alırsın demesine rağmen para istemiyorum kişilerden şikaletçiyim diye yazılı olarak şikayette bulundum.

Yeni numara ve instagram hesabı ile iletişime geçtim bakın nasıl dolandırıyor.
    https://youtu.be/5PBKXX_3wyw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 14 Kasım 2018; 20:10:3 >

• Gercekten dolandırlma psikolojisi çok ilginç. Ne kadar güvensekte kendimize, dolandırılmayı hiç tahmin etmediğimiz belkide etmek istemediğimiz anlar oluyor hep. Başıma gelmişti bikere. Hayatı daha yeni öğreniyodum ozaman ve oldu işte. Polisi aradım umrunda olmadı. Geçmiş olsun. Bu arada adınız ve tcniz yazıyor, sansürleyin bi sıkıntı cıkmasın
  • Yazismalar okunmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce yine nick değiştirerek ilan yayınladı.

• İlk seferde dolandırıldığını anlayıp kabullenemedin mi hocam
  • Kusura bakmada ülkede bu kadar dolandırılmaya müsait insan varken bu dolandırıcıların sonu gelmez.
    Geçmiş olsun.
  • Namık Kemal Cd. No:4 D:9
    Atatürk Mahallesi
    35762 Ödemiş/İzmir

Adres olarak sürekli burayı veriyor.
  • Gelişmeler oldukça yazacağım.

Gelişmeler

Bir ifade için 5 saat beklememe rağmen ısrarla bekledim ve polisin ısrarla tüketici hakem heyetine git paranı alırsın demesine rağmen para istemiyorum kişilerden şikaletçiyim diye yazılı olarak şikayette bulundum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Gelişmeler oldukça yazacağım.

Gelişmeler

Iyi yapmisin profesyonel dolandirici 2 kere parani almis bilet verdimi???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internetten urun almadan parayi yollamak cok tehlikeli resmen karsindakinin insafina birakiyorsunuz isinizi

• Gercekten dolandırlma psikolojisi çok ilginç. Ne kadar güvensekte kendimize, dolandırılmayı hiç tahmin etmediğimiz belkide etmek istemediğimiz anlar oluyor hep. Başıma gelmişti bikere. Hayatı daha yeni öğreniyodum ozaman ve oldu işte. Polisi aradım umrunda olmadı. Geçmiş olsun. Bu arada adınız ve tcniz yazıyor, sansürleyin bi sıkıntı cıkmasın

• Bizim Mustafa0120 ile iletişime geç halledersiniz bu işi.

• tebrikler.işin peşinden gidin. cünkü bu adam sizden sonra bir sürü ailenin ekmek parasına göz koyacak
  • şerefsiz diyesin 3 kuruş paso lig kartıyla zengin mi olacan yani kaç lira havale yaptınız ki mebla büyük mü ? köşeyi mi döndü şimdi o parayla Allah bin kere beasını versin....
  • Geçmiş olsun

Şikayet ederseniz kişiye her türlü ulaşılır en az 6 ay içinde de paranızı alırsınız

Olaya iyi trfindan bakın Yeni bir tecrübe edindiniz daha fazla miktarlardada dolandirilabilirdiniz

• Geçmiş olsun

Şikayet ederseniz kişiye her türlü ulaşılır en az 6 ay içinde de paranızı alırsınız

Olaya iyi trfindan bakın Yeni bir tecrübe edindiniz daha fazla miktarlardada dolandirilabilirdiniz

• Sonuna kadar gideceğim. Benim gibi nicelerini dolandırıyor. O yüzden para yerine şikayeti seçtim. Her an yeni nick ile yeni kurbanlar arıyor.

Evet haklısınız gerçekten de tecrübe böyle kazanılıyor. Şükür buna da ama mutlaka işin peşindeyim.
  • Farklı hesap ve numaradan kendisi ile iletişime geçtim.
  • Ona dekont yerine karakolda şikayetçi olduğun kağıdın resmini gönder
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Ona dekont yerine karakolda şikayetçi olduğun kağıdın resmini gönder

Aynen dediğiniz yaptım en sonunda ona dilekçeyi gönderdim direk engelledi.
  • Safsın hiç kusura bakma. Önce ürün sonra para şekli yapsaydın ya... Beyin bedava, kullanmasını bilene...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.