Şimdi Ara

Dolandırıldım. Aman Siz Dikkat Edin. İtiraz dilekçesini savcılığıa verdim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
3.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kusura bakma ama tc kimliğindeki fotoyu gördükten sonra iletişimi kesmeliydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Safsın hiç kusura bakma. Önce ürün sonra para şekli yapsaydın ya... Beyin bedava, kullanmasını bilene...

sonra o adam gelip dolandırıldım diye konu açacaktı belki ?
    yorumun kendi içinde çelişiyor dostum
  • Kusura bakmada savcılıkta bir şey çıkmaz. Artık bu tip dolandırıcılıklar “basit dolandırıcılık” denen olaya giriyor.

Savcı sana diyorki “Parayı sen kendin vermişsin.Zorla almamışlar”. Bu yüzden de savcı dosyayı kapatıp “takipsizlik” veriyor.

Dolandırıcılık bu tip gevşek yasalar yüzünden fırladı son yıllarda.

• öncelikle geçmiş olsun. sene başında normal yollardan kombine alamayıp, internette bu şekilde devir edebilecek birini ararken yaşadığım psikoloji geldi aklıma. ben de muhtemelen bunun gibi birkaç dolandırıcıyla iletişim kurmuşumdur ancak araştırırken öğrendim ki passolig sisteminde kombinenin komple devir işlemi mümkün değil devir işlemi her maç öncesinde tek seferlik gerçekleşiyor. ancak bu tip sahtekarlar ısrarla tüm kombinenin devredilebileceğini hatta daha önceden bu işlemi yaptıklarını söylüyorlar.
  • Umarım bu alçak hakettiği cezayı alır.

• Adalet sistemimizin maşallahı var. Cumhuriyet savcısı kovuşturmaya yer olmadığı kararırı vermiş. Konuyu sulh mahkemesine taşıyorum.
  • Gecmis olsun hocam, yaziklar olsun o kisiye.
  • Bu gün saatlerce beklememe rağmen uzun uğraşlar sonunda takipsizlik kararına itiraz dilekçesini yazdım. Dilekçeyi de özellikle kendim internetten örneklerden yazdım savcı bile şaşırdı.
  • THESİMPSON kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam öncelikle. Son durum nedir acaba ceza aldı mı şahıs?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.