Şimdi Ara

Dolandırıcıyı Yakalayıp Kölem Yaptım (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
33
Favori
229.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senaryo güzel inandırıcı gibi ama sonu olmamış...
    düzenleyip yeniden yayınla mesela bu delilleri polise verdim çocuk tutuklandı falan yaz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • direkt savcılığa ver bu adi şerefsizden vatana millete hayır gelmez yılanın başını küçükken ezseydin, bu şerefsiz ileride sence nasıl biri olur
  • Ustam kendini jiletleyene kadar aban ib*neye köküne kadar aglat.
  • Cool story bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sherlock Holmes?

• quote:

Orijinalden alıntı: CorinaRocchi

dolandırıcı şerefsizi sorgusuz sualsiz savcılığa vermen gerekirdi (tabiki olay eğer gerçekse,troll csb değilse) isim cisim herşeyini bulmuşken başkalarının canı yanmasın diye bütün ispatlı delillerle olayı büyütmen gerekirken bilişim suçlarıyla ilgilenmiyorlar diye konudan çıkman tamamen hata olmuş. daha önce mağdur insanlarla iletişime geçsen kimbilir kaç kişinin 100,150 lirasını patlattı görür, konuya gereken önemi daha fazla gösterirdin. bu tarz dolandırıcılar 10 lira olsun 15 lira olsun farketmez haramda gözü olanlardır, mutlaka meydan dayağında ağız burun kıra kıra öldürülmelidir.
    Doverek öldürmek falan nedir? Sacmalamayin lütfen.

• Haberler de okumuştum Bravo

• bir öpmediğin kalmış
    senden iyi polis olur :)
  • Aga 150 liraya o YouTube hesabını alabileceğine inanman hata imiş. Her neyse DH ölücüleri ile başa çıkamazlar anlamışlardır umarım

• Hepsini okuyabilen varsa bana özetlesin 😅

• insanlarin ne kadar saf oldugunu, bu konuya inananlara bakarak anlayabilirsiniz. ciftlik bank bosuna yasanmadi memonun selami var size p

• Bence iyi bir ders olmuştur ona. Bir daha başkasını dolandırır mı bilmiyorum ama mutlaka bu olayı unutmayacaktır.

• köle yazınca ister istemez farklı çağrışımlar oluşuyor insanın bilinçaltında.
  • Aynen İyi ders olmuş.
  • Okurken zevk aldım yemin ediyorum. Akşam arkadaşları çagırdım çay icerken bidaha okuyacağım😂

• kardeşim 2 yıl önce sahibinden.com da 2000 tl dolandırıldım iş savcılıkta hala belirsizliğini koruyor senden ricam bunun gibi karaktersizlere acıma ver savcılığa çeksin cezasını ne geliyor ise iyi niyetten geliyor acıma çeksin cezasını bu arada eline sağlık az bile yapmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daytone1

CNN olaya el atmış :)

https://www.cnnturk.com/bilim-teknoloji/dolandiriciyi-dolandirdi-iste-o-yazismalar?utm_content=buffer8c7fc&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer&page=6
    Evet cnn türk haber yaptı, ben de ordan gördüm

• Hahaha :D harika olmuş

• Tosuncuk geldi aklıma.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.