Şimdi Ara

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DONANIMHABER KULÜBÜ || TANITIM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
656
Cevap
19
Favori
54.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

Orijinalden alıntı: Hekim

Bir imza yapsak ya biz de.

+1907 Konuya bakan mesaj atan da yok pek.

+1
    birde millet soracağını sordu, öğrendi işi bitti uğramaz oldu..

hala ev arkı aranıyor :)
  • Gençler anlatın yahu nasıl gidiyor memnun musunuz hayatınızdan? Ben bilerek muafiyeti yapmadım ama pişman oldum sonradan keşke kassaydım da bölüme geçseydim direk. Şu an lise 5 gibi hissediyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Gençler anlatın yahu nasıl gidiyor memnun musunuz hayatınızdan? Ben bilerek muafiyeti yapmadım ama pişman oldum sonradan keşke kassaydım da bölüme geçseydim direk. Şu an lise 5 gibi hissediyorum kendimi.

Okul demeye şahit ister.Aralar 5 dakika bir tanesi 10 dakika.Ders 16.40'ta bitecek hocanın işi tam 4'te bitiyor bizi ders sonuna kadar bekletiyor ben hayatımda böyle birşey görmedim.İlkokul sanki.
  • Hazırlıkta olanlara sabır diliyorum. Fakat özellikle mühendislik eğitimi alacak arkadaşlar için önünüzde bulunan 4 yıla baktığımızda en kolay yılın hazırlık yılı olduğunu belirteyim. Keyfini çıkarın... İlk dönem fazla devamsızlık yapmamaya çalışın 2. dönem çekilmez oluyor yoksa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@sToR -- 10 Kasım 2011; 19:30:36 >
  • Hukuktayım.Fazla gitmedim derslere ne not tuttum ne de kitap açtım daha.19 Aralıkta başlıyormuş sanırım vizeler.Bölüm pek bana göre değil bütün dersler sözel çalışmak çok sıkıcı napıcam bilmiyorum artık.Puan geldikten sonra düşündüm 1 sene daha çalışsam boğaziçi iktisata giderim diye sıkılırım çalışamam dedim ama bu bölüm gerçekten çok daha sıkıcı puan düşücek olmasa şimdi bırakırım üniyi yani...Bildiğiniz üzere puanlar çok düştü bu sene dokuz eylülü de gelmez diye yazmıştım üste hem istemediğim üni hem istemediğim bölüm kısacası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

Hazırlıkta olanlara sabır diliyorum. Fakat özellikle mühendislik eğitimi alacak arkadaşlar için önünüzde bulunan 4 yıla baktığımızda en kolay yılın hazırlık yılı olduğunu belirteyim. Keyfini çıkarın... İlk dönem fazla devamsızlık yapmamaya çalışın 2. dönem çekilmez oluyor yoksa...

Aynı şeyleri çoğu kişi dedi de yok hocalar sağolsun o kolaylığı da elimizden alıyo açık konuşmak gerekirse ders anlatılmasını isteyeceğimi hiç düşünmezdim... Haftada 8 saat giren bir öğretmen şu güne kadar kaç hafta geçti bilmiyorum ama en fazla 5 saat ders anlatmıştır genellikle sınıfta linuxun yararları askerde g-3 silahının önemi böyle muhabbetler dönüyo.. Beriki hocanın fitilini yaktılar mı o da durmuyo.. Evde çalışmayan birisiyim evde ders çalıştıracaklar illa

• İzmir'in neresindensiniz diye anket vardı.En çok Buca çıktı.Hiç mi dokuz eylülden adam yok buraya mı hiç bakmıyorlar anlamadım.10. sayfaya gelmiş konu yahu...
  • quote:

İzmir'in neresindensiniz diye anket vardı.En çok Buca çıktı.Hiç mi dokuz eylülden adam yok buraya mı hiç bakmıyorlar anlamadım.10. sayfaya gelmiş konu yahu...

Ben varım hocam buyur.
  • Hazırlıkta olanlar 2. sınavın notları açıklanmış ilk sınavdan daha yüksek almışım nasıl oldu anlamadım valla testin çoğunu mantıklı sallamıştım.
  • İbrahim hocanın dersine giren arkadaş var mı?Kel sürekli kitap okuyanve gıcık tavırları olan biri.
  • quote:

İzmir'in neresindensiniz diye anket vardı.En çok Buca çıktı.Hiç mi dokuz eylülden adam yok buraya mı hiç bakmıyorlar anlamadım.10. sayfaya gelmiş konu yahu...

Ben de buradayım
  • İktisat için yorumlarınız nasıldır arkadaşlar? Ben ege olmazsa deü diyorum ama internette okuduğum yorumlara bakıyorum,buraya bakıyorum eleştiriler almış başını yürümüş,arkadaşlar bu okul o kadar kötü mü? yoksa çok zor olduğundan ötürü mü bu yorumlar? Ve deü dokuzçeşmeler kampüsünde olanınız varsa orası hakkında yorumları yazabilir mi? Sosyal olanaklar nasıldır? Ve en önemlisi öğrenci profili nasıldır,çoğu kişi tikky kaynıyor diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan CK

İktisat için yorumlarınız nasıldır arkadaşlar? Ben ege olmazsa deü diyorum ama internette okuduğum yorumlara bakıyorum,buraya bakıyorum eleştiriler almış başını yürümüş,arkadaşlar bu okul o kadar kötü mü? yoksa çok zor olduğundan ötürü mü bu yorumlar? Ve deü dokuzçeşmeler kampüsünde olanınız varsa orası hakkında yorumları yazabilir mi? Sosyal olanaklar nasıldır? Ve en önemlisi öğrenci profili nasıldır,çoğu kişi tikky kaynıyor diyor?

Dokuzçeşmelerde birşey yok.Okulun etrafında da birşey yok.Doğru dürüst yemek yiyecek bir yer yok.Öğrenciler pek sosyal değil.Öyle tiki falan pek yok.Dışarıdan gelenler takılmak için bir yerlere gidiyor ama öyle çok değil.Siyasi olaylar oluyor birbirlerinin kafasını yarıyorlar.Öğrenci otoparkına baktım züğürt yuvası.Birkaç tane düzgün araba var murat 131'le gelen bile var.
    1 dönem okudum sıkıcı bir yer.Tınaztepe daha beterdir.Ortam olarak ege buradan kat kat iyi.Öğrenciler tam odun.Bizde kızlar erkekler ayrı oturuyor, selamlaşılmıyor, nerdeyse hiç konuşulmuyor.Diğer sınıflar bizden sosyalmiş.Ben okumayacağım zaten hazırlık için girdim bu şartlarda 4 sene çekilmez burası.

• quote:

İktisat için yorumlarınız nasıldır arkadaşlar? Ben ege olmazsa deü diyorum ama internette okuduğum yorumlara bakıyorum,buraya bakıyorum eleştiriler almış başını yürümüş,arkadaşlar bu okul o kadar kötü mü? yoksa çok zor olduğundan ötürü mü bu yorumlar? Ve deü dokuzçeşmeler kampüsünde olanınız varsa orası hakkında yorumları yazabilir mi? Sosyal olanaklar nasıldır? Ve en önemlisi öğrenci profili nasıldır,çoğu kişi tikky kaynıyor diyor?

Geleceğin yer Buca , İzmir değil onu bil de gel. Sonra buradakiler gibi ağlama
  • Selamlar.Alıştık mı okula durumlar nedir?
    Ayrıyım gerçi sizden 2 dönem sonra oralarda olacaz makine mühendisliği henüz ege'de.İyi akşamlar görüşmek üzere.
  • quote:

Aga sen neyden bahsediyon ne iktisatı? Ben hukuk okuyorum düşün ülkede şu an binlerce öğrenci var İzmir'de hukuk okumak isteyen...Biraz destekleyen gaz veren olsa yeminle şu an bırakırım okulu...Hukukla yan yana zaten iibf ben söylüyorum sana zorda kalmadıkça okunmaz burda...Ben iktisat okuyor olsam şimdiye çoktan ygs/lys çalışmaya başlamıştım...

• Arkadaşlar üni 1de 2. dönemde ders seçimi yapılıyor mu yoksa zaten dersler belirli mi?
  • 9 Eylül inşaat mühendisliği nasıldır arkadaşlar ? Ortam eğlence olarak çok önemli deyil benim için önemli olan bitirince iş imkanı , eğitimi.
  • Selam millet nasılsınız?
    Bazı arkadaşlar vizesi yeni başlıyor bazıları neredeyse bitirdi. Herkese kolay gelsin. Bu arada eve çıkmak isteyen varsa çalışkan bir ev arkadaşı arıyorum, ben eğlenirim tozarım ederim diyen uğramasın. Ev yok tabi ortalarda ama arar buluruz.
  • Arkadaşlar ahmet yesevi yurdunda kalan var mı? Eğer bana bilgi verebilecek olan varsa özelden msn veya iletişm kurabileceğimiz bir adres verebilir mi? sornak istediklerim varda. Şİmdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.