Şimdi Ara

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DONANIMHABER KULÜBÜ || TANITIM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
657
Cevap
19
Favori
54.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyuga84

Arkadaşlar ahmet yesevi yurdunda kalan var mı? Eğer bana bilgi verebilecek olan varsa özelden msn veya iletişm kurabileceğimiz bir adres verebilir mi? sornak istediklerim varda. Şİmdiden teşekkürler.

Millet yok mudur Ahmet yesevi yurdunda kalan ? bana bir mesaj atsın acil. Özelden msn falan yazarsa konuşuruz. şimdiden teşekkürler. Yardımınızı bekliyorum arkadaşlar acil. lütfen

yasak değil ise ben ekliyimde eklersiniz se.evren@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menanty -- 26 Nisan 2012; 3:40:58 >
  • arkadaşlar sinema tv bölümünde okuyan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

Arkadaşlar ahmet yesevi yurdunda kalan var mı? Eğer bana bilgi verebilecek olan varsa özelden msn veya iletişm kurabileceğimiz bir adres verebilir mi? sornak istediklerim varda. Şİmdiden teşekkürler.

Vallaha benim sınıfımda 2 kişi kalıyor.Bence dokuz eylülün kendi yurduna geçsen daha iyi olur.Torpil gerekiyor diyorlar ama belki olur.
  • arkadaşlar önemli !!!!!!

birçok öğrencinin daha bilgi sahibi olmadığı bir durum var.O da , artık öğrenci işleri 28 yaşından sonra kayıt yenilemiyor.askerlik belgesi istiyor..(bedelliye talebin artırılması için kayıtlar bloke ediliyor.)

Muhakak ki 1 dönem 2 dönem ,1.5 yılı kalan bu sınırda gezinen arkadaşlar var, veya SEVDİĞİNİZ ARKADAŞLAR var çevrenizde..buradan herkese sesleniyorum ...sizin ve çevrenizdeki sevdiğiniz arkadaşların başına gelecek bir durum bu..okulu bitiremeden 15 ay askere alınacaksınız..24-25 yaşında üniversiteye başlayanları da etkileyen birşey bu.1 yıl sınıfta kaldığınızda bitiremeyeceksiniz..

Bu aralar askerlik yasası değişti ve 29 yaş sınırın 32 ye çekilmesi için ben ve bir grup öğrenci bu doğrultuda gerek mail bazına gerek fax ve gerek doğrudan tbmm de bu konuda sesimizi gerekli milletvekillerine,milli savunma komisyonuna ulaştırmaya çalışıyoruz..

facebook grubumuz : 29 yaş üniversite öğrencileri
    internet sitesi :http://www.askerlik29dan32ye.com

bu durumda binlerce kişi var ama daha bihaberler malesef...

not : eskiden okul kaydınızı yapıyordu,yaşınız 28 i geçsede.ama milli savunma bakanlığı yazısıyla artık askerlik belgesi istiyor..

• Yok mu ingilizce iktisat hakkında iki yorum yapacak olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Counte_of_MonteKristo

Yok mu ingilizce iktisat hakkında iki yorum yapacak olan?

İngilizce İktisat bölümü Tınaztepe kampüsünde.

-Çevre düzenlemesi kötü bir kampüs.
    -Kampüsün sosyal imkanları kafeteryalar ile sınırlı. Ders dışında kampüste yapabileceğin bir aktivite yok ama 1 saate İzmirin en uç noktalarına bile ulaşabileceğinden pek sorun olmuyor.
    -Eğitimi hakkında fikrim yok ama bölüm İngilizce olduğundan dolayı Hazırlık sınıfı Dokuz Çeşmeler Kampüsünde. Orası Tınaztepeye 1 km uzaklıkta. Sosyal olarak biraz daha gelişmiş diyebiliriz.
    -Hazırlığın eğitimi ise sana bağlı. Eğer ciddiye alırsan iyi bir ingilizceyle çıkarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@sToR -- 4 Temmuz 2012; 18:01:17 >
  • yukarı
  • Öylesine hazırlık okuyacak arkadaşlara şimdiden sabır diliyorum. Sıkıcı ve ortam bakımından çoğu zaman vasat bir sene sizi bekliyor. Tabi derdiniz ingilizce öğrenmek, derslere çalışmaksa o ayrı o konuda kafanızı bulandırmayayım çünkü öğrenmek isteyen ingilizcesini geliştirebilir bu okulda. Ben genelde hazırlığa ''1 sene rahat rahat takıliyim dersler önemli değil'' diyenler için konuştum.
  • dokuz eylülde üniversite tanıtım günleri olucak mı bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Öylesine hazırlık okuyacak arkadaşlara şimdiden sabır diliyorum. Sıkıcı ve ortam bakımından çoğu zaman vasat bir sene sizi bekliyor. Tabi derdiniz ingilizce öğrenmek, derslere çalışmaksa o ayrı o konuda kafanızı bulandırmayayım çünkü öğrenmek isteyen ingilizcesini geliştirebilir bu okulda. Ben genelde hazırlığa ''1 sene rahat rahat takıliyim dersler önemli değil'' diyenler için konuştum.

113 saat devamsızlık hakkıyla ne kadar rahat olabilecekler ki?
    Hazırlık sınıfının liseden farkı yok.
  • Bilgisayar muh.de okuyan bilen var mi beyler nasildir egitimi imkanlari aciklayan olursa sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeri mi bilmiyorum ama şu an fazlasıyla kararsızım.D.E. İngilizce İktisat mı daha iyi iş imkanı sunar,Ege İşletme mi ? Ege İşletme'nin Türkçe diye geçmesi beni tedirgin eden taraf.Ama dokuz eylülün de adının bu bölümde önemli olduğunu düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Bilgisayar muh.de okuyan bilen var mi beyler nasildir egitimi imkanlari aciklayan olursa sevinirim..

Ben bilgisayar müh. okuyorum. Eğitim olarak tavsiye ederim. Teknik altyapısı yeterli akademisyenleri iyi(çoğunluk). Tek handikapı bazen insan olduğumuz unutulup çok fazla yükleniliyor. (1 saatlik ders sonucunda C++ öğrenip 4 gün sonra projenin ilk milestone nunu yetiştirmek gibi... ) daha ayrıntılı öğrenmek istediğin konuları sorabilirsin. Hazırlık vb. ile ilgili bilgiler ilk sayfada mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Bilgisayar muh.de okuyan bilen var mi beyler nasildir egitimi imkanlari aciklayan olursa sevinirim..

Ben bilgisayar müh. okuyorum. Eğitim olarak tavsiye ederim. Teknik altyapısı yeterli akademisyenleri iyi(çoğunluk). Tek handikapı bazen insan olduğumuz unutulup çok fazla yükleniliyor. (1 saatlik ders sonucunda C++ öğrenip 4 gün sonra projenin ilk milestone nunu yetiştirmek gibi... ) daha ayrıntılı öğrenmek istediğin konuları sorabilirsin. Hazırlık vb. ile ilgili bilgiler ilk sayfada mevcut.

+1
    Eğitim olarak oldukça iyi ama öğrencilerini çok zorlayan bir bölüm. Bana uyar dersen gelmeni tavsiye ederim.

• Gazi ve İstanbul Üniversitesiyle birlikte burayı da düşünüyorum ve önceliğim eğitim ama karar veremiyorum..
  • Burada olumlu yada olumsuz bir çok yorum aldım.. Sorum, dokuz eylül tıp yazmalı mıyım ?
  • Dokuz eylülün tanıtım günleri ne zaman bir bilginiz var mı acaba?
  • Ben gecen sene amerikan ke kazanmistim ama kayit dondurdum bu sene kazanan arkadas olursa pm atsin sonuclar aciklaninca ve her turlu tavaiyeye acigim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve okulun erasmus programları hakkında bilgi verebilecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.