Şimdi Ara

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DONANIMHABER KULÜBÜ || TANITIM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
657
Cevap
19
Favori
54.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende kaldım hayırlı olsun. Çok düşük almışım canım sıkıldı biraz hem benim bölüm ingilizce sıkıntı olucak gibi.
  • Ben de gecmisim muafiyeti writingde batirmistim ama testte toplamisim sanirim. Pek gecmek istemiyordum ama direk baslayacagiz bilgisayarda artik.
  • YARDIM EDİN MUAFİYET SINAVI SONUCUNU GÖREMİYORUM DEBİSE GİRDİM SONRASINI BULAMADIM ACİLLL
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

ben 9 eylül meslek yüksek okuluna başlıycam bu sene ama elimde ders programı falan yok nereden öğrenebilirim ?

DEBIS sisteminden öğrenebilirsin veya DEU'nun sitesinden WEB KAYIT bölümünden, eğer orada yazmıyorsa Pazartesi günü C Blok'a giderek oradaki panolardan öğrenebilirsin. Tüm sınav tarihleri, ders programları ve duyurular C Blok'un giriş katına asılır. Bu arada hangi bölüm acaba imyo'da ?

Yararlanabileceğin Linkler ;

*http://www.imyo.deu.edu.tr/imyo/
    *http://www.deu.edu.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWing -- 18 Eylül 2011; 9:56:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Bende kaldım hayırlı olsun. Çok düşük almışım canım sıkıldı biraz hem benim bölüm ingilizce sıkıntı olucak gibi.

hangi kampüste bölümün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

ben 9 eylül meslek yüksek okuluna başlıycam bu sene ama elimde ders programı falan yok nereden öğrenebilirim ?

DEBIS sisteminden öğrenebilirsin veya DEU'nun sitesinden WEB KAYIT bölümünden, eğer orada yazmıyorsa Pazartesi günü C Blok'a giderek oradaki panolardan öğrenebilirsin. Tüm sınav tarihleri, ders programları ve duyurular C Blok'un giriş katına asılır. Bu arada hangi bölüm acaba imyo'da ?

Yararlanabileceğin Linkler ;

*http://www.imyo.deu.edu.tr/imyo/
    *http://www.deu.edu.tr

İmzamda yazılı aslında Mekatronik

Yardımın için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LA LA LAKERS -- 18 Eylül 2011; 11:18:54 >

• Hukuk yok mu hiç ?
  • Arkadaşlar dün ingilizce muafiyet sınavı sonucuma baktım 79 ile geçmişim.. Bugün tekrar baktım almanca sınavının sonucu da eklenmiş ama bugün hem ingilizce hem almanca 0 olarak görünüyor?? Bu nasıl bir iştir kafayı yiyeceğim.. Almanca sınavında imza atıp çıktım normal sonuç ama ingilizce sınavının notu dün 79 iken bugün o da 0 olarak görünüyor??????
  • Beyler yurt durumuyla ilgili bilgisi olan var mı?
  • ilk gün dersi olan var mıydı? ben gittim nolur nolmaz diye ama diğer çömez arkadaşlarla beraber boşboş bekledim ne yazık ki:)

ayrıca o ne bitmez ne çileli yoldur ya izmirde oturduğum halde eve çıkmayı düşünüyorum.
    dokuzçeşmelere 3-4 km mesafede oturup da kaç lira kira ödediğini bildiğiniz arkadaşlarınız var mı fiyatları çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Bende kaldım hayırlı olsun. Çok düşük almışım canım sıkıldı biraz hem benim bölüm ingilizce sıkıntı olucak gibi.

hangi kampüste bölümün ?

Bölümün tınaztepe kampüsünde normalde. Ama bu sene dokuzçeşmelerdeyim.
  • @hedecan dokuzcesmelere 2dk yurume mesafesinde oturuyorum 3+1 600 tl dokuzcesmeler civari fiyatlar bu sekil.
  • Beyler tınaztepe hastanesinin ilerisinde otobana çıkmadan sağ tarafta benim kaldığım yurt.Hukuk fakültesi aşağıda dokuzçeşmelerde ama oraya nasıl gidebilirim yürüyerek baya uzak oluyo bu büyük eshotlarda tınaztepe yazıyo ama onlar kampüsün içine giriyolar sanırım var mı yardım edebilicek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedecan

ilk gün dersi olan var mıydı? ben gittim nolur nolmaz diye ama diğer çömez arkadaşlarla beraber boşboş bekledim ne yazık ki:)

ayrıca o ne bitmez ne çileli yoldur ya izmirde oturduğum halde eve çıkmayı düşünüyorum.
    dokuzçeşmelere 3-4 km mesafede oturup da kaç lira kira ödediğini bildiğiniz arkadaşlarınız var mı fiyatları çok merak ediyorum.

eğitim fakültesine yürüyerek 12dk'lık mesafede oturuyorum, ev fiyatları ortalama 400-550 arası değişiyor.
    Tek başına kalmayı düşünüyorsan 1+1'ler var 350TL falan.
  • hazılık kitapları için oratalama ne kadar para gider bilgisi olan var mı ? gerçi kura göre değişir gibi kitap sayısı ama oratalama bir fiyat öğrenmem lazım. mesela b ya da c kuru için
  • quote:

Orijinalden alıntı: okeleyto

hazılık kitapları için oratalama ne kadar para gider bilgisi olan var mı ? gerçi kura göre değişir gibi kitap sayısı ama oratalama bir fiyat öğrenmem lazım. mesela b ya da c kuru için

sakın orjinal almayın biraz bekle orjinalinin tıpa tıp aynısı renkli fotokopiler 10 tl ye satılıyor kitap başı. Sözlüğü de telefondan kullanırsın. Toplam 50 tl yi geçmez. Kitaplarıda toptan alma pahalı olur şu sıralar. Şimdilik ilk kitabı alırsın daha sonra kur atladıkça ydy kapısının karşısındaki burak fotokopiden alırsın yenilerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@sToR -- 20 Eylül 2011; 16:50:32 >
  • tamam o zaman öyle yaparım. şimdilik dediğin gibi telefondan ya da internetten hallederim evde çok güzel kapsamlı bir tane vardı artık eve gidişimde alırım onu. gelirken unutmuşum :D
  • Hazırlığı geçtik ama gittiğim sınıfta millete göre çok küçük gösteriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

Hazırlığı geçtik ama gittiğim sınıfta millete göre çok küçük gösteriyorum.

sınıftakilerlede benim aramda 6-7 yaş fark var, bende onlar kadar gösteriyorum
    benim başlarda yaşıtları sanıyorlar, sonra abey demeye başlıyorlar tanıyınca
  • Makinecileri görelim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.