Şimdi Ara

DOKUNMATİK ASUS X202E ViVOBOOK 11.6' KULLANICILARI GENEL KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
8
Favori
46.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salsakingss

quote:

Orijinalden alıntı: dekart

quote:

Orijinalden alıntı: luc.

Ben de dün akşam x202e-ct009h modelini aldım, gayet memnunum Aslında ben de Salsakingss gibi ilk önce ct006h modelini tercih ettim, ancak memnun kalmadığım için iade edip ct009h serisi cihazı aldım. ct006h da WİFİ problemi yaşadım, modemin 1-2 metre yanında dahi 2 çubuk çekiyordu.

ct009h modeli dahili ekran işlemcisi HD3000 mi, HD4000 mi?

ct009h modeli ivy bridge 3. nesil i3 işlemcili ve HD 4000 grafik işlemcili...

Teşekkür ederim. Fiyat / Performans fena değil gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: luc.

Ben de dün akşam x202e-ct009h modelini aldım, gayet memnunum Aslında ben de Salsakingss gibi ilk önce ct006h modelini tercih ettim, ancak memnun kalmadığım için iade edip ct009h serisi cihazı aldım. ct006h da WİFİ problemi yaşadım, modemin 1-2 metre yanında dahi 2 çubuk çekiyordu.

ct009h modeli dahili ekran işlemcisi HD3000 mi, HD4000 mi?

ct009h modeli ivy bridge 3. nesil i3 işlemcili ve HD 4000 grafik işlemcili...

Teşekkür ederim. Fiyat / Performans fena değil gibi.

ben 1149 tl ye aldım i3 lü modeli. çok ucuza geldi. bu fiyata dokunmatik ve bu kalitede başka cihaz yok

• benimde aklıma yattı bu vivobook i3 lü olanı. hdd çıkarılıp ssd takılabiliyormu?

bir dehttp://www.gold.com.tr/U217403/Asus-S200E-CT159H-ULV847-Notebook bunu kullanan varmı? sadece işlemci farkı var gibi ama fiyat iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 5 Nisan 2013; 20:30:09 >
  • Bende düşünüyorum böyle birşey..Yaptıklarım ödev,müzik,oyun olarak ta transformice ve Pes veya Fifa.Sizce performans olarak tatmin eder mi?Aslında normal i5 bilgisayarları düşünüyordum ama ağırlar bana göre

Bu arada pentium işlemcili model hd 2000 içeriyormuş.hd 2000 kötü mü performans verir yoksa yeterli mi çünkü pentium ile i3 arasında yaklaşık 200 tl fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Zoidberg -- 6 Nisan 2013; 9:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

benimde aklıma yattı bu vivobook i3 lü olanı. hdd çıkarılıp ssd takılabiliyormu?

bir dehttp://www.gold.com.tr/U217403/Asus-S200E-CT159H-ULV847-Notebook bunu kullanan varmı? sadece işlemci farkı var gibi ama fiyat iyi.

SSD yakılabiliyor diye biliyorum. ama RAM değişimi olmuyor maalesef. Anakart üzerine lehimlenmiş geliyor ram.

Celeron işlemcili olanı kullandım. aradaki farkı sadece performan isteyen işlemlerde (oyun, grafik yada video işleme) fark edersin. internet, işletim sistemi yada ofis kullanımında birbirine yakın performansata i3, pentium dual core yada celeron işlemciler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ardakng

Bende düşünüyorum böyle birşey..Yaptıklarım ödev,müzik,oyun olarak ta transformice ve Pes veya Fifa.Sizce performans olarak tatmin eder mi?Aslında normal i5 bilgisayarları düşünüyordum ama ağırlar bana göre

Bu arada pentium işlemcili model hd 2000 içeriyormuş.hd 2000 kötü mü performans verir yoksa yeterli mi çünkü pentium ile i3 arasında yaklaşık 200 tl fark var

ben değiştirdim pentium 987 modelini onun yerine i3 aldım. arada 100 TL vardı ben aldığımda. ama performansı sentetik testlerde 2 katına yakın. oyun oynamayacaksan çok fark yok . ama hd 2000 li modelle Race Driver grid açayım dedim en düşük ayarlarda bile en fazla 7-8 kare aldım. hd4000 ile rahat oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 6 Nisan 2013; 11:34:52 >

• quote:

quote:

benimde aklıma yattı bu vivobook i3 lü olanı. hdd çıkarılıp ssd takılabiliyormu?

SSD yakılabiliyor diye biliyorum. ama RAM değişimi olmuyor maalesef. Anakart üzerine lehimlenmiş geliyor ram.

Celeron işlemcili olanı kullandım. aradaki farkı sadece performan isteyen işlemlerde (oyun, grafik yada video işleme) fark edersin. internet, işletim sistemi yada ofis kullanımında birbirine yakın performansata i3, pentium dual core yada celeron işlemciler..

tamam sağol.. 4gb ram yeterli bana zaten.... ssd ile çok iyi performans artışı olur ve hdd sesi olmaz. gerçekten ssd siz bilgisayar kullanılmamalı.... şu anki laptobumda 128 gb ssd var onu çıkarıp buna takarız diye düşündüm...
    almışken i3 alalım yeni nesilmiş...
    bu arada en ucuzhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/asus-x202e-s200e-i3-3217u-4gb-500gb-11-6-inc-w8-82267762 burası satıyor. worldcard varsa 100 tl de puan. gg de komisyonla bile bu fiyata satılıyorsa aslında daha ucuza temin edilebilir bu laptop. araştırıyorum bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 6 Nisan 2013; 11:37:10 >

• quote:

quote:

quote:

tamam sağol.. 4gb ram yeterli bana zaten.... ssd ile çok iyi performans artışı olur ve hdd sesi olmaz. gerçekten ssd siz bilgisayar kullanılmamalı.... şu anki laptobumda 128 gb ssd var onu çıkarıp buna takarız diye düşündüm...
    almışken i3 alalım yeni nesilmiş...
    bu arada en ucuzhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/asus-x202e-s200e-i3-3217u-4gb-500gb-11-6-inc-w8-82267762 burası satıyor. worldcard varsa 100 tl de puan. gg de komisyonla bile bu fiyata satılıyorsa aslında daha ucuza temin edilebilir bu laptop. araştırıyorum bakalım

Youtube da paylaşmışlardı bir video da cihazın içini açmışlar sata2 bağlantılı 2.5" hdd mevcut onu değiştirebilirsin. biraz ararsan bulursun denk gelirse linkini sonra yüklerim. ancak ssd takınca garanti gidiyor diye biliyorum. çıkan harddiski bi yerlerde muhafaza edip sonrasında arıza çıkarsa tekrar değiştirip göndermen de fayda olacaktır.

Bu arada verdiğin linkteki fiyat gerçekten çok uygun. Güvenilir bir firmaysa kaçırma derim. ben 1149 tl ye aldım cihazı..

• quote:

quote:

Bende düşünüyorum böyle birşey..Yaptıklarım ödev,müzik,oyun olarak ta transformice ve Pes veya Fifa.Sizce performans olarak tatmin eder mi?Aslında normal i5 bilgisayarları düşünüyordum ama ağırlar bana göre

ben değiştirdim pentium 987 modelini onun yerine i3 aldım. arada 100 TL vardı ben aldığımda. ama performansı sentetik testlerde 2 katına yakın. oyun oynamayacaksan çok fark yok . ama hd 2000 li modelle Race Driver grid açayım dedim en düşük ayarlarda bile en fazla 7-8 kare aldım. hd4000 ile rahat oynuyorum

O zaman i3 olanı alacağım.Bu arada oynadığınız bütün oyunların fsp değerlerini verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: wonderlands

http://www.pcdepo.com/asus-x201e-kx059h-notebook-urun9261.html

aradaki fark

dokunmatik değil
  • Kipada celeron modeli 799 tlye satılıyordu.Ekranı da dokunmatikti.

Almayı düşünüyorsan bakabilirsin ama bitmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Zoidberg -- 6 Nisan 2013; 14:34:02 >
  • quote:

Kipada celeron modeli 799 tlye satılıyordu.Ekranı da dokunmatikti.

peki i3 lü olanı varmıydı kipada?
  • quote:

quote:

Kipada celeron modeli 799 tlye satılıyordu.Ekranı da dokunmatikti.

peki i3 lü olanı varmıydı kipada?

yoktu.
  • quote:

quote:

quote:

O zaman i3 olanı alacağım.Bu arada oynadığınız bütün oyunların fsp değerlerini verebilir misiniz?

İlk mesaja Oyun ,İnternet ve Video Oynatma Performansı İncelemesi Eklenmiştir. Konular:

WRC 3 Rally
    Race Driver Grid
    Crysis 3
    Resident Evil 6
    Angrybirds Starwars
    Youtube 1080p video oynatımı
    İnternet Tarayıcı Performansı

• O nasil bir fan sesidir sogudum cihazdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

O nasil bir fan sesidir sogudum cihazdan

Fan sesi cihazın fan çıkışının ekranın altına konumlandırılmasından kaynaklanıyor. ama rahatsız edici bir ses değil. sadece ortamda ses yoksa duyuluyor.
     DOKUNMATİK ASUS X202E ViVOBOOK 11.6' KULLANICILARI GENEL KONU
     DOKUNMATİK ASUS X202E ViVOBOOK 11.6' KULLANICILARI GENEL KONU

• Fan sesinde birbsıkıntı yok bence saatlerce çalışıyor benimki ne ısınıyor ne ses yapıyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar.
    öncelikle böyle bir paylaşım yaptığın için teşekkür ederim.
    Bende bu aileye katılmış bulunmaktayım. cihazı dün teslim aldım kargo ile geldi. ama henüz çalıştırmadım.
    akşam eve gidince çalıştıracağım.
    kullanıcı listesine beni de ekleyebilirsin.
    kolay gelsin.

bu arada almış olduğum ürün asus x202e-ct009h
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasiraktas

selamlar.
    öncelikle böyle bir paylaşım yaptığın için teşekkür ederim.
    Bende bu aileye katılmış bulunmaktayım. cihazı dün teslim aldım kargo ile geldi. ama henüz çalıştırmadım.
    akşam eve gidince çalıştıracağım.
    kullanıcı listesine beni de ekleyebilirsin.
    kolay gelsin.

bu arada almış olduğum ürün asus x202e-ct009h

Aramıza hoş geldin. Öncelikle cihazın hayırlı uğurlu olsun. Güzel cihaz aldın merak etme ;) seni de ekledim listeye. paylaşımlarını eksik etme, olumlu olumsuz yönlerini birlikte tartışalım cihazın ....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.