Şimdi Ara

Doğubank'tan İphone 6 aldım ama bir de bana sor... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
26.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihazı Doğubanktan almanıza sebep olacak fiyat avantajı ne kadardı merak ettim açıkçası,ayrıca bende 3-4 telefon aldım ordan,pasaport kayıtlarını yaptırdım ve her hangi bir sorun yaşamadım.Önemli olan aldığınız satıcının ne olduğu birazda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Restore ettim sonuç değişmedi.... Handoff çalışmıyor; parmak izi uygulaması ile İş Bankası uygulaması da çalışmıyor. Ama Parmak izi uygulaması çalışıyor hem de bayağı iyi çalışıyor.
    1675 liraya aldım cihazı 130 lira da Pasaport kaydına verdim 1800 Liraya geldi yani.
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  • Forum sayesinde istanbula gitmeden doğubank'ın ne tür bir yer olduğunu ben de biliyorum.

Bilmemizin sebebi de doğubank hakkında okuduklarımızdan sonra aklımızda iskenderundaki bitpazarının canlanması. Hemşehrimin de özetlediği iskenderundaki bit pazarına girin, çıkarken söve söve çıkarsınız. Telefon fiyatı soruyorsun, fiyat uygun gelmedi dedik diye dayak yiyorduk :)

Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Iceman

Forum sayesinde istanbula gitmeden doğubank'ın ne tür bir yer olduğunu ben de biliyorum.

Bilmemizin sebebi de doğubank hakkında okuduklarımızdan sonra aklımızda iskenderundaki bitpazarının canlanması. Hemşehrimin de özetlediği iskenderundaki bit pazarına girin, çıkarken söve söve çıkarsınız. Telefon fiyatı soruyorsun, fiyat uygun gelmedi dedik diye dayak yiyorduk :)

Geçmiş olsun.

Adana çakmak plazayı biliyor musun?

Bak adana adliyesi meşhurdur. hertürlü olaydan aklına ne gelirse.
    Adana gibi bir yerde çakmak plaza türkiyede en iyisidir. ben o kadar kibar nazik esnaf görmedim. En sağlam pazarlığı orada gördüm.
    iphone 6 64gb iphone 6 16 gb de oradan aldım. Adamların gerçekten garantili teknikservisi var. adam tamir ettiği ürün bozulursa tekrardan ücretsiz tamir yapıyor.

• 1.750'ye nasıl aldın la. Sıfırı 650 dolar zaten 1.755 falan yapıyor güncel kurla. Adamlar sürümden kazanıyor demek ki abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Makale kardeşim o nasıl laftır öyle ya yok bilmem bütün güneydoğulular oraya toplanmış kardeşim seviyesizce konuşmayalım kırıcı olmayalım bu bozuk zihniyetten vazgeçelim bu işin doğulusu batılısı yok sahtekar insan sahtekardır kişiyi memleketi değil anası doğurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk12345687 S kullanıcısına yanıt
    yazdığıma pişman olmuş sonra silmeyi unutmuştum, haklısın, 3 sene önce bir anlık gafletle yazıvermişim..sildim gitti.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.