Şimdi Ara

Dogs of Berlin (2018) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Siyasi bakımdan hassas bir cinayet, birbirinden farklı iki dedektifi Berlin'in yer altı dünyası ile mücadele etmeye ve kendi yozlaşmalarıyla yüzleşmeye zorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi 11 Aralık yani bugün Netflix'de gösterime girmiş.
  • 6.6 puanı var, netflix çöplüğüne bir dizi daha

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Çerezlik bir dizi gibi, kobra takibinin yandan yemişi diyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksiyonu heyecanı iyi bir dizi.Verdiği mesajlar ve alt metinleri de güzel.İzlenebilecek bir dizi.Acımazsız yorumlara aldanmamak gerek.
  • Gayet güzel dizi, yabana atılacak türden değil. Amatörlük var ama göze batacak kadar değil.
  • Sonuçta bu bir dizi öyle amerikanın sonsuz bütçeli olanlarından değil.O yüzden bazı sahnelerde çekim hataları göze çarpıyor.

Kurgusu olay örgüsü son derece başarılı.İnanılmaz akıci bir dizi çok kısa bir zaman aralığını anlatıyor hem de hiç baymadan gereksiz uzatmalar ağır çekim sahneler olmadan.

Aksiyonu ve gerilimi son derece bol ve kaliteli.Dizinin çok önemli psikolojik ve sosyolojik tahlilleri var gerçekten izlenmesi gerek.

Yakında iyice popüler olur.Erkenden izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 25 Aralık 2018; 14:8:46 >
  • Dizi kendini izletiyor. Tavsiye ediyorum.
  • Forumda bu kadar ilgisiz kalmış anlam veremedim. Netflix'in yaptığı en iyi işlerden olmuş bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Forumda bu kadar ilgisiz kalmış anlam veremedim. Netflix'in yaptığı en iyi işlerden olmuş bence.
    6.6 puanı gören izlemekten vazgeçmiştir

• smyrna kullanıcısına yanıt
    0,8 yükselip 7,4 oldu

• Ortalama Türk dizisinden hallice bir şey. İzlenir mi izlenir he ama ahım şahım bir şey değil. İzleyici içine almıyor. İçerde gibi bir şey.
  • Dizi yokluğunda iyi geldi 1 günde bitirdim aşırı iyi değil ama çok sürükleyici izlenir her türlü.
  • An itibariyle başladım. Sanırım fazla kadın ve seks olmadığı için sayın forum üyeleri tarafından ilgi görmemiş.
  • puanı düşük. yoksa neden izlenmesin

• yeni sezon falan herhangi gelişme var mı?
  • 2 bölüm izleyip bıraktım.Beni sarmadı.Oyunculukları hiç mi hiç beğenmedim.Murad'ı oynayan arkadaş çok yeteneksiz bence.Figüranlar rezalet.Dizinin sadece kamera kullanımı hoşuma gitti.Belki ilerde birgün izlerim ama hiç sanmıyorum.

• dizi fena değildi, 2. sezon gelmeyecek mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.