Şimdi Ara

Doğal Roll On Sportive 12.90 TL ve kargo ücretsiz( mobile özel )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 günün fırsatında Doğal Roll On Sportive 12.90 TL ve kargo ücretsiz.( Mobile özel )

Normalde 30 TL civarında. Sıcak fırsat olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kofonur -- 16 Ekim 2019; 19:24:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı ürüne sipariş vermiştim ve 10 dakika sonra daha uygununu Cosmetica diye bir sitede bulunca iptal ettirdim 5 adet sipariş verdim. Bir de parfüm ihtiyacım vardı toplam 50-60 TL'ye mi ne kargo ücretsiz oluyor burada da.

Bu arada Siveno Roll-on'u şiddetle tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla yerli malı, ikinci olarak oldukça iyi ve üçüncü olarak da hayvanlar üzerinde test yapılmamış, doğal bir ürün.

Cosmetica'da her çeşidi 9.50'ye satılıyor. cosmetica.com.tr

• Aynı ürüne sipariş vermiştim ve 10 dakika sonra daha uygununu Cosmetica diye bir sitede bulunca iptal ettirdim 5 adet sipariş verdim. Bir de parfüm ihtiyacım vardı toplam 50-60 TL'ye mi ne kargo ücretsiz oluyor burada da.

Bu arada Siveno Roll-on'u şiddetle tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla yerli malı, ikinci olarak oldukça iyi ve üçüncü olarak da hayvanlar üzerinde test yapılmamış, doğal bir ürün.

Doğal Roll On Sportive 12.90 TL ve kargo ücretsiz( mobile özel )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esclamazione -- 16 Ekim 2019; 19:30:50 >

• esclamazione E kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti var mı bu sitede ?

• esclamazione E kullanıcısına yanıt
    Öyle bir anlattınız ki, hele ki hayvanlar üzerinde falan dediniz ben ciddiye alamadım 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir işe yaramıyo. Tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esclamazione

Aynı ürüne sipariş vermiştim ve 10 dakika sonra daha uygununu Cosmetica diye bir sitede bulunca iptal ettirdim 5 adet sipariş verdim. Bir de parfüm ihtiyacım vardı toplam 50-60 TL'ye mi ne kargo ücretsiz oluyor burada da.

kullanyormusunuz hocam. yorumlarda kötü koktuğu ve terv kokusuna karşı etkisiz olduğunu okumuştum.siz ne dersiniz

• Aslında doğal roll on evde yapabilirsiniz, çok basit bir iki malzemesi var,
    Piyasada satılanlar kadar etkili değil ama en azından kendini zehirlememiş oluyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Erkek olanı bir gün boyunca ister spor yapın koşu yapın ter kokusu yapmıyor kokusu da nane limon kokusu ferah

• quote:

Orijinalden alıntı: kal42kal42

Erkek olanı bir gün boyunca ister spor yapın koşu yapın ter kokusu yapmıyor kokusu da nane limon kokusu ferah
    teşekkürler. o zaman bi denesem mi. genelde bu alkol gümş katkısız olanlar pek ertkili olmuyor ama bunu da merak etmiyor değilim. firmaya bi mail atmıştım blgi almak için bi vakit. cevap bile vermemişlerdi
  • Biz daha önce almıştık. Memnun kalmadık. Sağlık açısından bilemiyorum icerigini biz garnierden memnun kaldık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben daha önce aldım pek etkisi yok aldığıma pişman oldum hb den 6.90 almıştım

• bunu kullanıyorum ama pek memnun kalmadım amway roll on deneyeceğim bakalım o nasıl çıkacak

• Sivenoyu 1 aydır kullanıyorum, memnunum.
    Alüminyum ya da başka bir kimyasal madde içermiyor.
    Ferah bir kokusu var.
    Gerçi ben çok terleyen biri değilim ama gün içinde ter kokusu ı algılamıyorum.

• fezalii kullanıcısına yanıt
    Evet de nette değil onlar, yüzler... Binlerce roll-on, sabun, sıvı sabun tarifi vs var. Hangi birine güveneceğiz?

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum bir süredir. Spor versiyonu için kötü kokuyor yazmışlar, ben genelde erkek modelini kullanıyorum kokusu güzel bence, öyle ağır, yoğun bir koku değil. Koku yapmama işlevini çok iyi bir şekilde görüyor. Ben memnunum açıkçası.
  • "Kan taşı şap" diye aratın nette. Emin olun doğal terlemenize devam ederken ter kokusu oluşmuyor. Ben Ali Bıyıklı ve İHA denilen markaları kullanıyorum. Tavsiye ederim
    Benzer şekilde marketing iyi yapılmış modelleri de var, elit(!) kesim de kullansın diye

https://www.trendyol.com/organique/kristal-roll-on-natural-50-g-5901821306614-p-2530781

https://urun.n11.com/erkek-cilt-bakimi/8-adet-iha-cilt-sapi-kan-tasi-terlemeyi-ve-ter-kokusunu-onleyici-P305799710

https://www.hepsiburada.com/dry-kan-tasi-cilt-sapi-pm-HB000002DZ24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 18 Ekim 2019; 0:58:31 >

• Biten fırsatlara taşınabilir konu.

• İşe yarayan ve yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım bir çözüm.
    https://www.youtube.com/watch?v=Pc7Q03rltpg&t=2m04s
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

İşe yarayan ve yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım bir çözüm.
    https://www.youtube.com/watch?v=Pc7Q03rltpg&t=2m04s
    hocam o roll on şişeslerini nerden buldunuz. bi de sizin önerdiğiniz bi ölçü var mı. bende merak sardım şimdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.