Şimdi Ara

Doğal Roll On Sportive 12.90 TL ve kargo ücretsiz( mobile özel ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer Şap içeriği varsa bilinki Alüminyum içeriyor demektir.Bu modellerin hangisi kötü kokmayanı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Eğer Şap içeriği varsa bilinki Alüminyum içeriyor demektir.Bu modellerin hangisi kötü kokmayanı ?
    sanırım şap ın kendisi potasyum alüminyum sulfat
    bu durumda roll on dki alümnüyum la aynı mı oluyor
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam yalan olmasın yanlış birşey söylemek istemem ama dediğiniz gibi şap en azından potasyum alüminyum fosfat içermekte.
  • ben marketlerde satilan her turlu markayi kullandim. nivea vs bir sure sonra kasinti yapiyor.

son 6 aydir siveno kullaniyorum. cok terlerseniz kokuyu onleyemiyor. kurumasi uzun suruyor ama cildi tahris etmiyor. iceriginde de aluminyum vs yok diye daha iyisini bulana kadar sivenoya devam edecegim.

son zamanlarda cok zam geldi. tanesi 10-12 arasi denk getirirsem birkac tane alip kenara koyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

ben marketlerde satilan her turlu markayi kullandim. nivea vs bir sure sonra kasinti yapiyor.

son 6 aydir siveno kullaniyorum. cok terlerseniz kokuyu onleyemiyor. kurumasi uzun suruyor ama cildi tahris etmiyor. iceriginde de aluminyum vs yok diye daha iyisini bulana kadar sivenoya devam edecegim.

son zamanlarda cok zam geldi. tanesi 10-12 arasi denk getirirsem birkac tane alip kenara koyuyorum.
    İçeriğinde potasyum alum tuzu var.
    Potasyum alum ya da amonyum derinin ememeyeceği kadar büyük moleküllerde mineral tuzlarıdır. (Ve bugün minerallerin çoğunun nanoteknoloji ile üretildiğini düşünecek olursanız pek güvenli bir seçenek olmayacaktır) Derinin üzerinde koku yapıcı bakterilerin gelişimini engelleyen bir tabaka oluştururlar. Bu haliyle terlemeyi önleyicilere karşı bir alternatif olsalar da tamamen alüminyumsuz değiller.

Önerim hindistan cevizi yağı ile karbonatı karıştırıp kullanmanız.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.