Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.008
Cevap
50
Favori
204.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. sezonun ortasındayım ama 4. sezonda çok fazla özel bölüm gördüm. Bunların sırası ne olmalı? Bir kaç yere baktım ama farklı farklı verilmiş. O yüzden tam emin olamadım.

The End of Time Part 1-2
    The Next Doctor
    The Waters of Mars
    Planet of the Dead
    Christmas

Neye göre izlenmeli ve başka var mı?
  • Modern Seri kısmından bakabilirsiniz.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Doctor_Who_bölümleri_listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 9 Aralık 2016; 17:14:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Modern Seri kısmından bakabilirsiniz.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Doctor_Who_bölümleri_listesi

Teşekkürler.
  • İzlemeye 7 den başladım pondlar bitince 6yı yarıya kadar izledim sonra 5e başlayıp bitirdim tekrar 6ya döndüm onu bitirdim, velhasılı kelam 7de bitti 8deyim şimdi capaldi reise alışamadım. Daha doğrusu matt smithe çok alışmısım,sevmişim . Bakalım capaldiyede iyi diyorlar ..
  • DoctorStrange kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bide matt smith'in olduğu sezonlarda ki duygu yoğunluda çok fazlaydı, şimdi biraz daha olay doktorun benliğinden uzaklaştı gibi, çevresinde gelişen olaylar yansıyor diziye.

• yılbaşı özel bölümü yayınlandı altyazı bekleniyor

sezon 10 trailer da geldi
  • Yılbaşı gecesi TLC'de mi izlesem yoksa yarın akşam yardırsam mı? Uzun zaman sonra yeni bir bölüm izleyeceğim için çok heyecanlıyım, bölümü 5 güne bölerek bile izleyebilirim hemen bitmesin diye.
  • 7.sezona başladım ahh matt ahh matt

• Arkadaşlar bölüm güzeldi ama bu Capaldi ne oldu be böyle şerefsiz tek başına götürüyo bütün bölümü sahneyi aşıyo karizması.
    benim garibime giden neden bu comic book sevdası efektler ve ghostun konuşması çok kötü.Bölüm 3.sezon dw bölümlerinden biri gibi adı lazarus experimenttı galiba mark gatissin oynadığı.Bölümün en güzel kısımları nardole doctor ve doctorun river aşkından bahsetmesi bildiğin baya güzeldi o kısımlar bir de bi sahne var doctor uzaylıları uyarıyor ben doktorum buraya gelen birsürü adam oldu siz de böyle olacaksınız derken verdiği ayar çok hoşuma gitti pis piste sırıtıyo şerefsiz

• bu kadar berbat bölüm çekmeyi nasıl başarabiliyolar a christmas carol ı izlediğim zamanı hatırlıyorum aldığım o keyfi bide şu bölüme bak capaldi de 9. sezonun birkaç bölümü hariç çok tırt ah Bill Nighy Matt den sonra sen gelicektin moffat da sherlock la uğraşmaktan mıdır nedir çok rezalat gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

yılbaşı özel bölümü yayınlandı altyazı bekleniyor

sezon 10 trailer da geldi

yahtzee sahnesini 10 kere tekrar ettirmişimdir heralde bu kadar önyargıyla dolu olduğum bir karakteri gerçekten sevicem galiba christhmas bölumunude çok beğendim bu kadar kendini unutturunca guzel mi geldi acaba bilmiyorum heyecanla bekliyorum yeni sezonu
    Bölum çizgi roman havasındaydı hatta bir ara çizgi romandaymış gibi oldular bölumundeki ses çıkaran oyuncak bebek yeni companion'ı simgeliyor buda çok guzel bir göruntuydu ve bu bölumde oynayan kadın oyuncuya aşık oldum sanırım Bu bölumu nasıl beğenmiyorsunuz anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 26 Aralık 2016; 15:50:47 >

• Bir A Christmas Carol değil ama gayet güzel bir bölümdü bence. Aylardır yeni bölüm izlemediğimden dolayı da güzel gelmiş olabilir. Gel de bekle nisana kadar.
  • Gerçekten kız çok güzeldi be
  • 11. Sezon olursa acaba doktor kadın olur mu ?
  • çok isteyipte uzun diye başlamamıştım şimdi 2.sezondayım, ama 2-3 tane yan dizisi varmış onları da izlersem herhalde 11. sezona yetişirim.
  • Çok ama çok ucuz bir Noel bölümüydü. Noel bölümleri çoğu sefer rezalet oluyor fakat bu, artık rezalette başka seviyede olmuş. Bilmiyorum, belki de 1-5 arasındaki atladığım sezonları izlerken bunu izlemiş olmam da bir etken olabilir. Dün The Satan Pit bölümünden sonra bunu izlemem de apayrı bir etken olabilir.
  • Hem bölümün Amerika'da geçmesi hem de bazı Amerikan klişelerini içermesi belli ki bilerek yapılmış ama genel olarak boştu bölüm. Bu kadar bekledikten sonra zevk alamadım hiç bölümden yahu, yeni sezonda da bu kız bizi deli edecek gibi bakalım
  • Süper kahraman filmlerinin dizilerinin fink attığı bu ortamda inceden giydiren güzel bir bölümdü.
    Clark ile SM aynı kişiler bak SM e gözlük çizdim Clark oldu sahnesi DC tarafına iyi selamlamaydı.
  • TLC'de tekrarını ne zaman gösterir? Kulaklık olmadığı için netten izleyemem.
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.