Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

IGN

MCU'nun en iyisi olmamasının - olması

Büyü, zaman falan derken dünyanın çivisi çıktı artık

Böylelikle bir siteyi daha takipten çıkarttım . Zeki bir yaşam formuna ait değil bu puan ve notlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Ya insanları neden yanlış yönlendiriyorsunuz buraya yazanlar kaç yaşında? Büyük beklentilerle gittimdi

İMAX olarak izledim evet görsellik iyidi. Allahım yarappim onun dışında herşey rezaletti SENARYO YOKTU. Herşey çok hızlıya geldi. Eleştirdiğiniz IGN haklı Boss savaşı
    yoktu. Drummmo mu nedir salak gibi zamanı geri döndürdüler sonra anlaşma yaptılar. Ne anlaşması bu böyle.

Artık Süper Kahramam filmi falan izlemiycem

Ne istiyorsun yeni büyücü olan biri sondaki savaşta ateş topu falan atarak mı yensin okadar kudretli bi düşmanı ? Zekasıyla yendi işte daha ne istiyorsunuz

• waynei kullanıcısına yanıt

Şu sona bile laf söyleyebiliyorsunuz ya ilginç gerçekten. Kim bilir ne kadar süre o döngünün içinde kaldılar. Sonunda anlaşmaya yanaşmasından daha doğal ne olabilir?
  • 2016'da çıkan en iyi süper kahraman filmi diyebilirim. Aga onlar nasıl görseller öyle. Mükemmel yapmış adamlar. Keşke 1-2 yıl içinde devamını da çekseler. Valla izlenir, gişeyi tepetaklak eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler, don't feed the trolls...
  • Filme bu cumartesi gittim açıkçası çok beğendim o efektler inanılmazdı keşke Antalyada imax olsada orda izleyebilseydim.Filmde tek beğenmediğim nokta gereksiz ve saçma sapan espriler vardı onlar olmasa daha güzel olacaktı film.Yinede puanım 10/8
  • 3d çıktığından beri burun kıvırırım. Bu filmde ilk imax deneyimimi yaşadım ve zirvedir arkadaş imax. Ciddi anlamda inanılmaz keyif aldım. Filmi de gayet beğendim,zaten intro tadında olmuş ve ikincisi için çok çok umutluyum,patlama yaşayacaktır önümüzdeki filmde. Cumberbatch yine döktürmüş,Madsen mükemmel seçimdi zaten. Espriler güldürdü. Ufak tefek mantık hataları tabi ki var ama her filmde var bunlar. Hatalara takılı kalarak hiç aldığım keyfi azaltacak,güzel bi filmi kötüleyecek değilim. Başarılıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Filme bu cumartesi gittim açıkçası çok beğendim o efektler inanılmazdı keşke Antalyada imax olsada orda izleyebilseydim.Filmde tek beğenmediğim nokta gereksiz ve saçma sapan espriler vardı onlar olmasa daha güzel olacaktı film.Yinede puanım 10/8

Antalya'da nerede izlediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

Filme bu cumartesi gittim açıkçası çok beğendim o efektler inanılmazdı keşke Antalyada imax olsada orda izleyebilseydim.Filmde tek beğenmediğim nokta gereksiz ve saçma sapan espriler vardı onlar olmasa daha güzel olacaktı film.Yinede puanım 10/8

Antalya Konyaaltı Migros Cinemaximumda izledim iyidir gideceksen tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Gişe 500 milyon dolara ulaştı.

Domestic: $159,308,268
    + Foreign: $341,075,890
    = Worldwide: $500,384,158

700-750 ile kapatır gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu söyleyebilirim ki en iyi marvel filmlerinde ilk 5 e rahatlıkla girer.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

Antalya Konyaaltı Migros Cinemaximumda izledim iyidir gideceksen tavsiye ederim.

Daha çok MarkAntalya'da izliyorum. Fazla seyirci almadıkları için daha iyi

• Film oldukça güzeldi

• Film olmuş, başka söylenecek şey yok yani resmen her şeyiyle olmuş. İzlerken sürekli keşke dünya böyle olsaydı diye düşünüp durdum MCU'nun en iyi filmi olmuş bence. Devam filmini bekliyorum.

Oyuncular belli zaten, oyunculuk çok iyiydi. Senaryo iyiydi, işlenişi iyiydi, etrafta dönüp duran binalar mükemmeldi, hala kafam dönüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • film çok iyidi ama ikinci yarı nedense biraz baydı

• Vizeler falan var diye gidememiştim IMAX'den kalkmış :/

Normal 3D izlicem artık yapıcak bişey yok Fantastik Canavarlar bilmem ne diye saçma sapan Harry Potter Spin off'u koymuşlar IMAX'e şaka gibi ya.
  • benedict müthiş bir strange olmuş ancak senaryo beni baydı, filmin ortalarında çok sıkıldım. efektler iyiydi, bazı espriler yerli bazılarıysa yersizdi.
  • Bu filmin türkçe dublajlısını gördüm bugün ben altyazılı izlemiştim o nasıl bir dublaj tek kelimeyle iğrenç dublaj yapmışlar Doctor Strange'i seslendiren kim lan o dublajlı izleyenlere acıdım leş olmuş dublaj.
  • Benedict Cumberbatch Doctor Strange rolünün hakkını vermiş adamım ya bu adamın olduğu hiçbir yapım film,dizi kötü olamaz.Film harika MCU'da ilk 3 ya da 4'e girdi benim için.Thor Ragnarok'ta da göreceğiz Doctor Strange'i.Dormammu da çok sağlam villain olmuş ha.Thanos'tan sonra Dormammu ile kapışacaklar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Vizeler falan var diye gidememiştim IMAX'den kalkmış :/

Normal 3D izlicem artık yapıcak bişey yok Fantastik Canavarlar bilmem ne diye saçma sapan Harry Potter Spin off'u koymuşlar IMAX'e şaka gibi ya.

Dunyada da boyle mi acabar ? IMAX salonunda sadece 1 film gosteriliyor
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.