Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde anlam veremediğim bir durum.Batman v Superman zamanı Imax'te iki film vardı ama Doctor Strange'e o şansı tanımamışlar.Bende el mahkum bugün gitmek zorunda kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 14 Kasım 2016; 2:50:29 >

• Son yıllarda çıkan en güzel marvel filmlerinden biriydi. Çok keyif aldım izlerken. Puanım 8/10.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Vallahi zor ya böyle bir filmi çekmek. İpli falan her sahne
  • Şu yukardaki ign yorumuna bakın Allah aşkına.Bunlar eleştirmen oluyor bir de bu adamları okuyanlar var.Oradaki eksiler tam bir şaka.Boss fight filan ne kardeşim? :D Metin2 ,knight filan sandı galiba.YUSUF CANPOLAT kimsen git kendine bir beyin nakli yaptır :)

• Büyük beklenti ile gittim ama hayal kırıklığına uğradım.Senaryo çok sırıtıyor yine oyunculuklarda pek etkilemiyor.Strange karakterinin altı doldurulmamış yeterince.Ha birde değişik numaralar görmeyi beklerdim sürekli şekil değiştiren binalardan sıkıldım...
  • Maalesef beklentilerimin altında kaldı. Bu sene süper kahraman filmleri açısından bekleneni veremedi.

Olaylar biraz fazla oldu bittiye getirilmiş.

Bunlardan ayrı olarak o IGN Türkiye incelemesini görmez olaydım. Utandım resmen. Seviye yerlerde.
  • haftaya harry potter spin-off u çıkınca gişesi düşer herhalde.

bu arada sonunda
    mordo kafayı mı yedi?
  • Ne kadar saçma bir yorum olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

IGN

MCU'nun en iyisi olmamasının - olması

Büyü, zaman falan derken dünyanın çivisi çıktı artık

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

IGN

MCU'nun en iyisi olmamasının - olması

Büyü, zaman falan derken dünyanın çivisi çıktı artık

Eksilere bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Filmi az önce Imax'de izledim, imdb'de nasıl 8 puan ortalama yapmış anlam veremedim. Fanboy falan olmayıp akıllı bir sinema izleyicisi olan herkes marvel filmlerinin puanlarının ve incelemelerinin şişirildiğini görüyordur diye düşünüyorum. Ben de MCU'yu severek izliyorum, bu filme 6 veririm başkası 9 verebilir, çok beğenmiş olabilir ama DC filmleri 6 puandan fazlasını göremeyip Rotten tomatos gibi sitelerde yerden yere vuruluyorken Marvel'ın en kötü filmi Thor dark world'ün bile 7 lerde gezmesi garip değil mi ? Bilmiyorum böyle taraflı puanlamalardan rahatsız olan vardır belki benim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 15 Kasım 2016; 16:39:47 >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    BvS'nin thor'dan az puan alması biraz anormal olabilir fakat bence SS o puanı bile haketmiyor , izlediğim en kötü çizgi roman uyarlaması filmdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

BvS'nin thor'dan az puan alması biraz anormal olabilir fakat bence SS o puanı bile haketmiyor , izlediğim en kötü çizgi roman uyarlaması filmdi.

Fikrine saygı duyarım ama hangi marvel filmine baksam 8 üstü. Civil war nasıl 8.1 alabilir ? DC'yi hiç görme, 7 puan ve altı o kadar güzel film var ki, asıl haksızlık onlara yapılıyor.

• Bu film ya çok beğeniliyor ya da hiç beğenilmiyor

• trufily T kullanıcısına yanıt
    Strange çizgi romanda da genelde hep aklıyla yeniyor zaten Dormammu'yu neresi absürt ki bunun ?
    Ayrıca Strange nere,Harley quinn nere
    De.Strange Marvel Evreninin önemli karakterlerinden biri.
    Çoğu önemli event'da ana karakterlerden biri olarak yer alıyor her zaman.

• büyü eksik kalmıştı onu da bir yere enjekte ettiler, bu yönüyle farklılaştı biraz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri beni aydınlatabilir mi

o bir zamanlar aydın olan zenci abimiz bundan sonra villain mı olacak ?Ayrıca odin zaten ölememiş miydi daha neyi geri getirmesinden bahsettiler thorla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Biri beni aydınlatabilir mi

o bir zamanlar aydın olan zenci abimiz bundan sonra villain mı olacak ?Ayrıca odin zaten ölememiş miydi daha neyi geri getirmesinden bahsettiler thorla

Zenci adam Baron Mardo Strange'in en önemli düşmanı diye biliyorum çizgi romanlarda. Odin'e ne olduğu bilinmiyor, Loki onu öldürmemiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 15 Kasım 2016; 23:53:46 >

• Ya insanları neden yanlış yönlendiriyorsunuz buraya yazanlar kaç yaşında? Büyük beklentilerle gittimdi

İMAX olarak izledim evet görsellik iyidi. Allahım yarappim onun dışında herşey rezaletti SENARYO YOKTU. Herşey çok hızlıya geldi. Eleştirdiğiniz IGN haklı Boss savaşı
    yoktu. Drummmo mu nedir salak gibi zamanı geri döndürdüler sonra anlaşma yaptılar. Ne anlaşması bu böyle.

Artık Süper Kahramam filmi falan izlemiycem

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.