Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Açıklandı mı bu? Yoksa olursa nasıl olur gibisinden resim mi? Bana kalırsa kafa yapısı Robert Downey tarzı olan birisi iyi gider

Kesin artık.
  • kendi konularıma zor yetiştiğimden uğraşamadım kaynak eklemeye.

Son görüşmelerdelermiş.%90 kesin
  • Benedict reyis harika oldu Marvel yine nokta atışı yaptı.

bu arada doğrulama haberi imdb, variety gibi baba yerlerden geldi.

http://www.imdb.com/news/ni57927696/?ref_=hm_nw_tp_t1

bunun dışında marvel yakında resmi anonsu yapar.

• Bi ben sevmiyorum heralde şu adamı. Atonoment'ten beri gıcığım. Keşke farklı, bilinmeyen bir kişi seçselerdi hep aynı yüzler bıktık artık.
  • Benedicht Cumberbatch harika oldu bu adamı sevmeyeni de ilk defa görüyorum
  • Süper oldu Benedit
    Adam son yıllarda patladı gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 )
  • Benedict iyi olmuş
  • Benedict'in dr.strange olacağı kesin değilmiş...
  • Bu filmden çok ümidim var
  • Benedict Cumberbatch , Doctor Strange olmayı reddetmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 15 Kasım 2014; 23:32:18 >
  • Doctor Strange / Benedict Cumberbatch resmi açıklama geldi artık içimiz rahat mükemmel karakter mükemmel karakteri canlandıracak!

MARVEL RESMİ
  • Akıllara kazınacak replikler bekliyoruz!

Birde reddetme olayı olmamıs gibi @Lord of Atlantis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

Akıllara kazınacak replikler bekliyoruz!

Vallaha adam videoda "Yoo yok öyle bişey" demiş resmen.
    Neyse belli ki yanıltmaya falan çalışmış. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

Akıllara kazınacak replikler bekliyoruz!

Vallaha adam videoda "Yoo yok öyle bişey" demiş resmen.
    Neyse belli ki yanıltmaya falan çalışmış. Hayırlı olsun.

Bende izledim.Doğru diyorsun."Teklifi reddettim duymadın mı?Notlarına bir daha bak "diyor.Zaten biraz da makaraya almış bir hali var.Nedeni buymuş demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 5 Aralık 2014; 16:22:41 >

• Benedict Cumberbatch ile birlikte filme dair beklentiler yükseldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 5 Aralık 2014; 17:57:14 >
  • Her şeyden önce kabul edelim marvel kendine çok güzel malzeme çıkartaran insanların her daim ilgisini çeken bir firma olmuştur. Ama gel gelelelim ki ( özellikle filmler ) işlenişine.Bakın bir dc nin Batman serisine, hani hepimiz ilk gördüğümizde mutlaka söylemişizdir " Batman ne ya mal mal parası var oraya buraya ip atıyor hiç bir özel gücü yok " ama adamlar elinde ki malzemeyi öyle bir kullanmışlar ki marvelin yarışmasına dahi imkan yok. Bence oyun ve çizgi film sektöründen devam etsinler hakikaten olmuyor yani yapamıyorlar hep eksiklik hissediyorum marvel filmlerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

Her şeyden önce kabul edelim marvel kendine çok güzel malzeme çıkartaran insanların her daim ilgisini çeken bir firma olmuştur. Ama gel gelelelim ki ( özellikle filmler ) işlenişine.Bakın bir dc nin Batman serisine, hani hepimiz ilk gördüğümizde mutlaka söylemişizdir " Batman ne ya mal mal parası var oraya buraya ip atıyor hiç bir özel gücü yok " ama adamlar elinde ki malzemeyi öyle bir kullanmışlar ki marvelin yarışmasına dahi imkan yok. Bence oyun ve çizgi film sektöründen devam etsinler hakikaten olmuyor yani yapamıyorlar hep eksiklik hissediyorum marvel filmlerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

Her şeyden önce kabul edelim marvel kendine çok güzel malzeme çıkartaran insanların her daim ilgisini çeken bir firma olmuştur. Ama gel gelelelim ki ( özellikle filmler ) işlenişine.Bakın bir dc nin Batman serisine, hani hepimiz ilk gördüğümizde mutlaka söylemişizdir " Batman ne ya mal mal parası var oraya buraya ip atıyor hiç bir özel gücü yok " ama adamlar elinde ki malzemeyi öyle bir kullanmışlar ki marvelin yarışmasına dahi imkan yok. Bence oyun ve çizgi film sektöründen devam etsinler hakikaten olmuyor yani yapamıyorlar hep eksiklik hissediyorum marvel filmlerinde.

Bu posttan bişey çıkartamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.