Şimdi Ara

Doblo için havalı korna

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar doblo marka aracımın kornası hoşuma gitmiyor daha belirgin güzel sesi olan bi korna taktırmak istiyorum ne tavsiye edersiiniz?

• stebel ler var fiyatları 50 ytl civarı.
    bende de bosch un orjinal havalı kornası var karga gibi ses çıkartıyor. 2000 lerde üretilen megane kangoo ve clioları bilirsiniz

http://www.stebel.it/stebel/index2007_1.htm

orada nautilus var model olarak. seslerini dinleyebilirsiniz
  • slm bende de 2005 kangoo var... benimde aracımdakii korna hoşuma gitmiyo... bende havalı olayım istiyorum. ama öle rasgele bi havam olsunda istemiyorum. şöle enteresan bişii olmalı...

çocukluğumda yol kenarında otururken yoldan geçen kamyonlar tırlar ıslık çala çala geçerlerdi... (fü fiiiiyt)

taaa... o yaşlardan içimde bi uhde gibi bu iş... kompresorlu oluyomuş bunlar_? ama havalı kornalarında kendilerine has kompresorleri oluyomuş duyduğum kadarıyla.

şimdi bu dediğim kornayı nerden bulurum_? kaça bulurum_? buldum uyarmı_? saygılar...

• Yasak kardeşim yasak..
  • Alın işte bir tane daha...O havalı belirgin kornayı takınca ne olacak sanki?Ancak ikide bir kullanıp çevrenizdeki insanları rahatsız edeceksiniz.Sonra da gelip "Ne alakası var benim kornam duyulmuyo kazaları önleyebilmek için alıyorum" diye de kendinizi savunursunuz.Nedir bu hafif ticari sürücülerinin merakı anlamıyorum...
  • Doblo nun kornası benim hoşuma gidiyor.Bence hiç orjinalini bozma..
  • god father kornayı tavsiye ederim kısa bastığında normal korna uzun bastığında baba filminin müziği çalıyor youtube yaz god father korna gör
  • kesinlikle stebel ferrari kornası
  • Hocam bi çaçat korna takalım doblona
  • Benim aracımda şuanda 2 stebel ve 1 kendi orjinal kornası, yani 3 korna mevcut. Takması zahmetli oldu biraz ama değdi.
    Önce bir stebel ve orjinali bağladım. Bir hevesle direksiyonun başına gittim ve o da ne? Korna çalmıyor!
    Jeton düştü tabi, besleyemedim diye. 10 amperlik sigortasını 30 amperle değiştirdim. Kornaya bastım.. Ama istediğim sesi vermedi. Diğer stebelide taktım ve harika oldu. Epey yüksek bir sese sahip. Yolda kendimi fark ettirebilmem güzel. Henüz kimseyle kornamın sesi yüzünden tartışmadım. Genelde kornaya bastığımda, zaten tartışma başlatmaya çalışıyor olurum.
    Yani biri bir hata yapmıştır ve o yüzden basıyorumdur. Rahatsız olan olursa da artık kusura bakmasın..

• ss
  • ferrari kornası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Benim aracımda şuanda 2 stebel ve 1 kendi orjinal kornası, yani 3 korna mevcut. Takması zahmetli oldu biraz ama değdi.
    Önce bir stebel ve orjinali bağladım. Bir hevesle direksiyonun başına gittim ve o da ne? Korna çalmıyor!
    Jeton düştü tabi, besleyemedim diye. 10 amperlik sigortasını 30 amperle değiştirdim. Kornaya bastım.. Ama istediğim sesi vermedi. Diğer stebelide taktım ve harika oldu. Epey yüksek bir sese sahip. Yolda kendimi fark ettirebilmem güzel. Henüz kimseyle kornamın sesi yüzünden tartışmadım. Genelde kornaya bastığımda, zaten tartışma başlatmaya çalışıyor olurum.
    Yani biri bir hata yapmıştır ve o yüzden basıyorumdur. Rahatsız olan olursa da artık kusura bakmasın..

Sigortayı tesisatı yenilemeden değiştirmeniz tehlikeli olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Benim aracımda şuanda 2 stebel ve 1 kendi orjinal kornası, yani 3 korna mevcut. Takması zahmetli oldu biraz ama değdi.

Sigortayı tesisatı yenilemeden değiştirmeniz tehlikeli olmuş.

Ne yalan söyleyeyim hiç aklıma gelmedi. Ama aylardır bir sorun çıkarmadı.

• bende çat-çat korna aldım ama baglayamıyorum elektrikçiler bu arabaya koycak yer yok olmaz dedi araç corolla yardımcı olabilecek varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.