Şimdi Ara

doblo combi 2010 1.3 m.jet elegance alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiat Dobl Combi 1.3 Multijet Elegance, 2010 model, 130 BİN km' de ve fiyatı 25.500

arac bu arkadaşlar:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-2010-mod.1.3-dizel-4-cam-otmatk.klima-abs-li-boyasiz-157751177/detay/

Sorum şu, sizce bu fiyata göre iyi bir araç mı ve yakıt benim için çok çok önemli. hem aile aracım olsun hemde az yaksın mantığındaym. cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim

• Hocam aile içinse connect bakın. Yakıt olarak 1lt fazla yakar ama hakkını verir.
    Bu araç neden 1lt fazla yakıyor diye düşünmezsiniz.

Edit: Araç galeride olduğu için tavsiye etmem sahibinden bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 24 Mart 2014; 13:11:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır ama Connectlere de bakmanızda yarar var
  • aynı araca sahibim 2012 premio versiyonunu kullanıyorum sıfırdan beri..
    araç kaporta olarak zayıf şaseler iyidir..
    yakıt tüketimi 6-7 litre arası oynar şehiriçi şehirdışı 4-5 lt
    konforu gayet iyidir arkalar tam bağımsızdır
    iç mekan geniştir aracın yol tutuşu iyidir
    onun dışında vergisi her sene muayenesi kasko ve sigortası
    abartısız yıllık 3 bim tldir bu masrafa değmez bir araçtır..
    ikinci elide kamyonet olduğunda çok iyi değildir
    ha öldü parasına elbette satılır...
    baktığınız araçta esp asr yan airbagler yok standart bir donanıma sahip
    size tavsiyem aynı fiyatlara otomobil geçen bir hafif ticari bakmanızdır
    şehiriçinde 50 ile gitmekten hersene muayeneye götürmekten 0km mercedes c serisi vergisi gibi vergi ödemekten bıkarsınız..
  • neden connect peki ? performans olarak mı sağlamlık olarak mı ??
  • Aile için connecti nasıl tavsiye ediyorlar anlamıyorum.Konfor sıfır,motor gürültüsü insanı perişan eder,yakıtı fazla.

Doblo düşünüyorsanız dolu versiyon düşünün.Elegance larda esp yok diye biliyorum.Bu tipdeki araçlara esp siz binilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.anamur

neden connect peki ? performans olarak mı sağlamlık olarak mı ??

Her ikisi de hocam connectler hele ki 110 lukları gerçekten seri araçlar ve yanlış hatırlamıyorsam en az yakan motor 110 luk olan motor hepsi 1.8 ama bg farkı var 75,90.110 luk alacaksanız kesinlikle 110luk bakın diğer seçenekleri nedeni nedendir bilmiyorum ama 110 luğa göre daha fazla yakıyor.

Sağlamlık bakımından sağlamdır o konuda endişeniz olmasın kolay kolay sıkıntı cıkartıcak bir araç değil. Tek kötü yanı diğer ticarilere göre daha çok konforsuzdur arkadakiler için işkence olabilir uzun yolda makaslar yüzünden ama tabikii de sonuçta ticari araç alıyorsunuz konfor tadı beklemeniz yanlış.

Ben olsam doblo alıcağıma connect alırım bu ikisi arasında ha tabi imkan var ise diğer seçeneklere de bakın (caddy berlingo vs.) ha doblo alıcam ben derseniz sakın 1.3 almayın o kasaya gitmiyor o motor kasa ağır motor küçük haliyle yakıtta da bir tasarruf beklemek yanlış olur.

• Az yaksin diyorsaniz doblo ALMAYIN.

Az yakmiyor.Az yaksin istiyorsaniz dacia veya renaulttan baska arac bakmayin.Yerinizde olsam sunun gibi bir arac bakardim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-dacia-sahibinden-dacia-dokker-daha-4000-km-de-garantili-155736559/detay

• arkadaşlar haftasonları pikniğe hafta içide bi kaç gün işe git gel anca yapacağım ve bu doblonun duruşu gerçekten hoşuma gitti:) ya da şuanki aracım ford fiesta 2006 olduğu için gözüme güzel görünüyor.
  • çok çok az yakmasını tabi ki beklemiyorum ama mesela fiestama göre bi - bi buçuk katı kadar yaksada razıyım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.anamur -- 24 Mart 2014; 19:55:58 >
  • Connect motor konusunda arkadaş biraz abartmis evet en az yakip en çok giden 110bg de arada 0.5 lt oynuyor en fazla.
    90ligin uzun yolda 90-100 giderseniz ve araç tam dolu ise 6lt yok ben basarim derseniz 6.5lt civarı.
    Siz bir kaç galeriden gidip silver modeline bakın aracın eminim begeneceksiniz. İç döşemesi felan dobloya göre lüks.
    30bine sahibinden 20bin km civarı temiz bir araç alırsanız sizi ömürlük götürür ama sahibinden bulmaya çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 24 Mart 2014; 22:02:25 >
  • çelik jant bile değil.'siz ford bakın bence

• arkadaşlar ticari araç olduğundan dolayı bildiğimiz gibi her sene muayeneye girme zorunluluğu var. muayene ücreti falan vs si nedir?
  • Muayenesi binekle aynı olmasi lazımdı.
    Size muayene egzos emisyonu felan 200 liraya mal oluyor.

• Kolay gelsin ahaliye, ruhsatta kamyonet ise hersene muayenesi varpeki hususi ye cevrilebilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Az yaksin diyorsaniz doblo ALMAYIN.

Az yakmiyor.Az yaksin istiyorsaniz dacia veya renaulttan baska arac bakmayin.Yerinizde olsam sunun gibi bir arac bakardim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-dacia-sahibinden-dacia-dokker-daha-4000-km-de-garantili-155736559/detay

Aynen oyle. Doblo az yakmiyor 6,5 - 7 litre arasi yakiyor o yuzden cok ekonomik degil. Her sene muayene de insani bezdiriyor. Doblo için cekilecek dert degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 25 Mart 2014; 5:09:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nıghtman

Aile için connecti nasıl tavsiye ediyorlar anlamıyorum.Konfor sıfır,motor gürültüsü insanı perişan eder,yakıtı fazla.

Doblo düşünüyorsanız dolu versiyon düşünün.Elegance larda esp yok diye biliyorum.Bu tipdeki araçlara esp siz binilmez

Aynen öyle. Ticari amaçla kullanılacaksa connecti öneririm ama aile için düşünmem bile, elerim direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavador

Kolay gelsin ahaliye, ruhsatta kamyonet ise hersene muayenesi varpeki hususi ye cevrilebilirmi ?

Onun için ÖTV farkını vermeniz gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.