Şimdi Ara

DoBaLaK Klanı D4 üyeliklerine alımlar başlamıştır (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.611
Cevap
10
Favori
95.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla sırf fetişler ölmüyor diye de bilmiyorum, ben FA kullanmıyorum, FS pasifi de yetiyor bana. Artık STR ve DEX T&T çıkmasa da düzgün bir T&T çıksa Zunimasa'yı düşünmeyeceğim kesinlikle. TMF var, %100 Pet Damage'li MoJ var, çok iyi bir Uhkapian var, Rhen'ho'dan da memnunum. Sizin omuzluk yüzük kolye falan da güzel o halde, çünkü ben tek başıma kesinlikle T6 yapamam meselâ.
  • gsaray35#1659 inceleyin kararı siz verin ;)
  • ExSeLaNS#2797 Alırsanız sevinirim arkadaşlar :)
  • Gunaydin Dobalak army

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakında üstünde çalıştığımız (moz üstadın büyük emeğinin geçtiği) manifestomuz hazır olacak ve ilk sayfaya konacak alımlar bundan sonra
    orada yazılı olan şartlarda olacaktır
    azzzzz sonraaaa ;)
  • Günaydınlar :) Yeni ufak bir patch geliyormuş sanırım...
  • evet dobalak patch 0.1.9.8.56464646
  • Doa#2238 bende gelmek Isterim clana tabi isterseniz 21 yasindayim asla buyuklerime saygisizlik yapmam online aleminde hep abilerimle takilmisimdim kimseyede saygisizlik yapmadim muhabbet eglence olsun abilerimi hep guldurmusumdur :D

• Bir gün bende dobalak olacağım ama Bülent daha kukriyi dusuremedi

• abi zaten ne normalde keyfim kaldı ne de oyunda en iyisi gel sana ucuzundan devredeyim klanı komple ;)
  • bulent35220 kullanıcısına yanıt
    Sen olmayınca dobalak klanının ne anlamı var. Darbecilere anti darbe yaparız yinede seni yollarız o memlekete. Sevgi hareketi engellenemez.
  • eyvallah sağolasın :D
    seni de aramızda görmek ayrı bir zevk olur orası kesin ;)
  • lighting barbar kullanan varmı varsa battle tagı bir yassında skillerine bakam birde etkili olurmu herkes fire yapıyor kıllık olsun ben lighting yapacam yada poison yapayım

• silent59 kullanıcısına yanıt
    pek tavsiye etmiyorum.ben de inatla lighting oynuyordum ama fire ile arasında gerçekten çok fark var.yol yakınken fire başla derim.şu an fire oynuyorum daha çok keyif alıyorum
  • fire bariz fazla vuruyor ama her elementalin özelliği farklı işte, fire tercihim bu arada (eski bir barbar olarak, nicoo:P)

lightning le kalabalıkta rahat kesersin gibime geliyor, birde uygun skill rune kullandımı keyifli olabilir

cold la yavaş ama yüksek t de takılırsın, hayat kurtarır bence

poison unda fire dan aşağı kalır yanı olmaması lazım ama toplamak zor sanırım

physical iyyyyy
  • yeni rekorum bakalım geçen çıkacak mı
    DoBaLaK Klanı D4 üyeliklerine alımlar başlamıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

yeni rekorum bakalım geçen çıkacak mı

TT net midir? Ben de binada TT net var diye fiberine geçiş yapıcaktım.

• smile adsl
    şu an itibariyle oyuna hiç giremiyorum
    başka problem yaşayan var mı
  • :/
  • Abi o zaman senin internet baya kötü. Ben şu an cep telefonunun interneti ile oynuyorum, 3 rift yaptım peş peşe. Avea bir de hat yani, 3 çizgiden fazla çekmiyor bulunduğum yerde.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.