Şimdi Ara

DoBaLaK Klanı D4 üyeliklerine alımlar başlamıştır (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.612
Cevap
10
Favori
95.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaaa..!! @alivebomb kardeş ne hikayeler var görüyorsun. Dobalak olmak zor haliyle çıtayı uzun tutuyoruz ince eleyip sık doluyoruz takdir edersin ki dobalak olmayan ve yırtınam milyarlarca insan var.
  • .... sıradaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Yaaa..!! @alivebomb kardeş ne hikayeler var görüyorsun. Dobalak olmak zor haliyle çıtayı uzun tutuyoruz ince eleyip sık doluyoruz takdir edersin ki dobalak olmayan ve yırtınam milyarlarca insan var.

Abi o laf "çıtayı yüksek tutuyoruz" değil miydi , uzun tutunca noluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simonsorcerer -- 6 Haziran 2014; 15:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simonsorcerer

quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Yaaa..!! @alivebomb kardeş ne hikayeler var görüyorsun. Dobalak olmak zor haliyle çıtayı uzun tutuyoruz ince eleyip sık doluyoruz takdir edersin ki dobalak olmayan ve yırtınam milyarlarca insan var.

Abi o laf "çıtayı yüksek tutuyoruz" değil miydi , uzun tutunca noluyo

dobalaklar çıtayı yüksek tutmaz uzun tutar o kadaarrrrr

• Bir de gerek oyunda gerekse forumda kullandığınız rumuzun hikâyesini mevcut clan üyelerinin istatistiksel olarak anlamlı bir yüzdesinin beğenmesi gerekiyor.

alivebomb'un hikâyesini bekliyoruz, Ali kardeş.
  • zuhahahaha abicim sizler harcanıyorsunuz burda yaaa
    hepsi maşallah birer film senaristi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Bir de gerek oyunda gerekse forumda kullandığınız rumuzun hikâyesini mevcut clan üyelerinin istatistiksel olarak anlamlı bir yüzdesinin beğenmesi gerekiyor.

alivebomb'un hikâyesini bekliyoruz, Ali kardeş.

Öncelikle adım Ömer "alivebomb" eskilerden nick'imi canlı bomba yapmak isterken yapılan gereksiz bi atraksiyon tüm forumlarda ali diye çağırıyorlar nefret ettim :D

Facebook'ta maşallah iyi arkadaşım var problem yok erasmustan yeni geldim bende her ülkeden arkadaş var merak etmeyin clanın çeviri işlerine yardımım dokunabilir bunu kenara yazın :D

Şimdilik bu kadar haydi bakalım :D
  • Ali ve bomb şeklinde olmasın, belki rumuzunuzun hikâyesini yanlış biliyorsunuzdur?

Ben de Nicholai Hel'i 1980 yıllarında Alman adult filmlerinde çıkan uzun kıvırcık saçlı amcanın adı diye almıştım meselâ, roman kahramanı çıktı
  • Sylvanas#2879 olarak ben de istek yolladım :)
  • bizim klana uygun gercek bir hikaye buldum en önde kukri bulamayan bülent abi arkasında üye alım sorumlusu speddydna arkasında ihtiyar heyeti başkanı mo böyle uzayıp gidiyor
    Fıkra gibi ama gerçek : )
    Tarih : 1960 lı yıllarda bir gün.
    Yer : Elazığ ruh ve sinir hastalıkları hastahanesi.
    Olay : Nasıl olduysa 423 hasta, hastaneden kaçar ve Elazığ sokaklarına dağılır. Dönemin başhekimine danışırlar. Doktor bey ne yapalım? derler. Doktor, bana bir düdük verin ve arkama yapışarak gelin der. Doktor önde, arkada 4-5 personel çıkarlar sokağa. Düüüüt, düüüttt diyerek trencilik oynayarak Elazığı dolaşırlar. Bütün deliler bu kuyruğa girerek vagon olurlar. Hastaneye geldiklerinde ise sayı 600 ü çoktan geçmiştir : )

• cnrtrn#2470 klanınıza katılmak istiyorum
  • sabahtan beri bağlantı problemleri yaşıyorum ve büyük ihtimalle upload sorunlarından dolayı speedtest yaptığımda hep orda çakıyor
    smile her taraftan allah belanızı versin diye mesaj atıyorum
    bu net problemi 1 aydır devam ediyor ama düzeltelemediler
    başka servis sağlayıcı demeyin hepsi aynı b.k
    altyapı aynı neticede bu tekel devam ettiği sürece bu durum düzelmez !!!
    içimi buraya da döküp rahatlamış olayım bari !!!
  • işte bu ekranda yapışıp kalıyor test
    umarım bu mesaj gider
    DoBaLaK Klanı D4 üyeliklerine alımlar başlamıştır
  • battlenet 3007 hatası verip duruyor bu sayede
  • Herkese iyi pazarlar ve bol droplar ;)
    bu ara dikkkatimi çekti diablo konusu altında çokça satış ilanı var sanırım millet terketmeye başladı gene
    blizzortun acilen yeni içerik vs eklemesi şart oldu gibi :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

Herkese iyi pazarlar ve bol droplar ;)
    bu ara dikkkatimi çekti diablo konusu altında çokça satış ilanı var sanırım millet terketmeye başladı gene

Akşama yerimi ayır ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zaman kral köşen hazır ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

Herkese iyi pazarlar ve bol droplar ;)

RoS ile henüz tamamını yiyip bitiremediği için insanlar bir heyecan yaptı, "İşte şimdi topladı oyun bak." demeye başladı sanırım. Sonra ilerleyen zamanlarda ufak birkaç değişiklik dışında radikal bir değişimin olmadığını, sadece oyundaki rakamların büyüdüğünü anladılar. Ben Diablo 2'yi oynarken belki 40-50 gece boyunca sabahlamışızdır üniversiteden arkadaşlar olsun, liseden arkadaşlar olsun, iş yerinden arkadaşlar olsun. Ama bu oyunda evde oynarken uyukladığım dönemler oluyor. Dört beş tuşa basıyorum daha iyi elbiseler nesneler giymeye çalışıyorum, kırmızı yuvarlağın bitmemesini sağlamaya çabalıyorum gibi geliyor. Diablo 2 de aynıydı ama bilemiyorum, bir iki item bulucam diye 1000-2000 saat oynayabilecek birisi değilim.

• Bu kadar az içerik ve detayın olduğu oyuna böyle yüksek drop rate koyarsan sıkılırlar tabi
  • kesinlikle içerik çok az bence haritalar random olmalı ve mümkünse daha çok harita eklenmeli ( yetersiz kaldıkları için kullanıcılara geliştirme imkanı verilmeli sc olduğu gibi)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.