Şimdi Ara

Dns sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam oris telekoma geçtiğimden beri dns kullanamıyorum, modem ve pc de değiştirdiğim halde.

google bile ping atamıyorum sizce sorun iss alakalı mı ?

Dns sorunu

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dns sorunu

coğu sitede durum bu... google ping atılmıyor...Modem Zyxel VMG3312-B10A V2 300 Mbps VDSL2 Modem

• Fikri olan yok mu acaba ?

• Dns sorunu

durumu bu bir fikir verecek yok mu ? arıza kaydı bıraktım ama hala aynı...

• Bende türk nette aynı şeyi yaşıyorum. Kaç gündür dns hatasi alıyorum kendiliğinden düzeliyor ama sonra tekrar oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkaratr

Bende türk nette aynı şeyi yaşıyorum. Kaç gündür dns hatasi alıyorum kendiliğinden düzeliyor ama sonra tekrar oluyor.

Benim ki hic duzelmedi hocam, turknetteyken sorun yoktu. Oris telekoma gecince oldu, sanirim farkli modem deneyecegim.

• Tam 2 ay olacak hala DNS değiştiremiyorum ! Sanırım vedalaşma vaktine 1 ay kaldı !!!

• Neredeyse 3 ay olacak hala dns değiştiremiyorum. Bugun oris telekomdan Mücahid diye biri aradı modem değiştir diyor :@ Diyorum ki bu modemle size geçmeden önce türknetteydim ve orada dns sorunum yoktu, hala ısrar ediyor modemi değiştirirseniz sorun düzelir diyor..Diyorum cgnat, blacklist ip hala modem diyor, bu kadar bilgisiz insanları müşteri temsilcisi yapmışlar ve telefonda da son derece lakayt sanki tok satıcı esnaf ağzıyla konuşmalar...

Şubat 6 gibi 3 ayım dolacak sonra bye bye oris !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.