Şimdi Ara

DNS,-PROBE_FINISHED_NO_İNTERNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilen lütfen yardım etsin.Modemi kaç kere sıfırladım tekrar kurdum netten baya araştırdım komut sistemine herşeyi yazdım başlattım yine olmadı ne denediysem olmadı. Aynı internet yani wifi diyelim telefonlarda kopmuyor ama bilgisayarda son 1 aydır hep kopuyor. Açıyorum bi bakıyorum koptu neyse bağlantıyı kesip tekrar bağlanmayı deniyorum düzeliyor 5dk sonra yine oluyor. DNS ayarları TTNET in ayarıydı söylediklerini yaptım ama wiki gibi sitelere girmeyince 8888 8844 yaptığım oldu şuan hangisini denersem deneyeyim yine aynısı oluyor. Ne yapacağım

• KOCA FORUMDA KİMSE Mİ BİLMİYOR. SORUN HALA DEVAM EDİYOR LÜTFEN YARDIM
  • Selamlar ;

Konu çok basit aslında neden modem ile uğraşıyorsunuz ki sorun bilgisayarınızda muhtemelen wifi network adaptör un driver ını guncellemenız durumunda çözülecektir.
  • Teşekkür ederim. Driver Booster ile güncellenmemiş her şeyi güncelledim bir şey değişmedi aksine bilgisayarın sesi de gitti. Şuan da dediğiniz gibi google dan aratıp indiriyorum bakalım sonuç ne olacak. Bunun dışında bozuk görüntü hatası almaya başladım nvidia sildim yükledim değişmedi. Formata doğru gideceğim sanırım
  • denedim ne yazık ki olmadı, bağdaştırıcam intel değilmiş ben de format attım sorun hala devam ediyor
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Driver Booster gibi yazılımları kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmem.
    Servis sğlayıcınızın DNS sunucusunu kullanıyorsanız onun yerine Public bir dns sunucusu kullanmayı deneyin.
    https://dijitaller.net/dns üzerinde yazan dns sunucularından birini tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazykartal

Teşekkür ederim. Driver Booster ile güncellenmemiş her şeyi güncelledim bir şey değişmedi aksine bilgisayarın sesi de gitti. Şuan da dediğiniz gibi google dan aratıp indiriyorum bakalım sonuç ne olacak. Bunun dışında bozuk görüntü hatası almaya başladım nvidia sildim yükledim değişmedi. Formata doğru gideceğim sanırım

Selamlar ;

Neden bu tarz programları kullanma ihtiyacı duyuyorsunuz pek anlayamıyorum. Her marka laptop kendi sitesinde tum driver'ları indirmenize izin veriyor tek yapmanız gereken laptop unuzun hangı markaysa onun sitesine girip modeli ve işletim sistemini seçerek indirmek.
  • Teşekkür ederim bu yöntem ile aklıma gelmedi ama aygıt yöneticisinden bakar güncel olmayanları Asus tan indirim hocam bu arada format attım ve sorunum düzeldi. Onun haricinde antivirüs programı kullanmazdım bi tane de antivirüs ve cclenar yükledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.