Şimdi Ara

dns değiştirme sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bağlantılarıma sağ tıklayıp özelliklere bastığımda "bu özellik sayfasındaki bazı denetimler devre dışı çünkü bir veya daha fazla açık diğer ağ özellik sayfası var. bu denetimleri kullanmak için tüm özellik sayfalarını kapatın ve sonra yeniden açın" uyarını alıyorum. ve tamama basıp geçiştirdikten sonra hiç bir özellik açılmıyor. bu sorunun çözümünü bilen var mı?

• dns ile ilgili sıkıntı var bazı yasak sitelere girilmiyor dns m 4 2 2 1 4 2 2 2 ama baglantı yapmıyor
  • Dnsler devlet tarafından yasaklanan sitelerde eskisi gibi pek işe yaramıyor gecen sene yapılan duzenlemeyle..
    Yurtdısı cıkıslı gosteren Vpn veya proxy hizmeti veren siteler veya programlar ile bu sorunu asabilirsin..
    Ornek programlar ultrasurf, tor vidalia,hotspot shield.
    Ornek siteler ktunnel,anonymous,hidemyass vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INSURG3NT -- 7 Kasım 2012; 23:28:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim sorunum ağ özelliklerine girememek. bunun da bi çözümü olmalı. dns değiştirmeye teşiebbüs dahi edemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goztepeli1984

benim sorunum ağ özelliklerine girememek. bunun da bi çözümü olmalı. dns değiştirmeye teşiebbüs dahi edemiyorum.

Ben diger arkadasın problemi icin atmıstım o mesajı
    Sizin sorunuza gelince birden fazla network adaptor kurulmus pc nizde ve ag ayarları üzerindeki kontrolünüz bi sekilde kısıtlanmıs büyük ihtimalle zararlı bir yazılım veya yuklemis oldugunuz bir program buna neden olmustur..
    Şunu deneyin BASLAT - Calistir a regedit yazip kayıt kütügünü acın ve sırasıyla [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce] “NCInstallQueue”=”rundll32 netman.dll,ProcessQueue” degerini bulun ve uzerinde sag tık yapıp silin sonra pc yi kapatip acın.sorun duzelmezse hijackthis isimli program ile sisteminizin logunu alip bana gonderin tekrar yardimci olurum..

• yeni eve geldim dediğini yaptım kardeşim. "“NCInstallQueue”=”rundll32 netman.dll,ProcessQueue” bunu silince kapatıp açtım sorun çözüldü. o kadar araştırdım internette bişey bulamamıştım. çok teşekkür ederim.
  • rica ederim,iyi günler dilerim
  • Bende de aynı sorun mevcut. Fakat NCInstallQueue”=”rundll32 netman.dll,ProcessQueue” değerini bulamıorum bir türlü. RunOnce klasörümün içi boş. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız cok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchYgT

Bende de aynı sorun mevcut. Fakat NCInstallQueue”=”rundll32 netman.dll,ProcessQueue” değerini bulamıorum bir türlü. RunOnce klasörümün içi boş. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız cok sevinirim.

konuyu hortlatacağım ama aynı sorun bendede var bu dosyayı bulamadım yok yani 8.8.8.8 leride değiştiremiyorum internete giremiyorum diğer bilgisayardan işyerindeki yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkiran

quote:

Orijinalden alıntı: ArchYgT

Bende de aynı sorun mevcut. Fakat NCInstallQueue”=”rundll32 netman.dll,ProcessQueue” değerini bulamıorum bir türlü. RunOnce klasörümün içi boş. Ne yapmam lazım yardımcı olursanız cok sevinirim.

konuyu hortlatacağım ama aynı sorun bendede var bu dosyayı bulamadım yok yani 8.8.8.8 leride değiştiremiyorum internete giremiyorum diğer bilgisayardan işyerindeki yardımlarınızı bekliyorum

IP/DNS değiştirmek için komut istemine(cmd) yönetici olarak açarak şunları yazın;

Netsh int ip set addr “Local Area Connection” s 192.168.2.2 255.255.255.0 192.168.2.1
  • İlginçtir benim RunOnce anahtarı içinde NCInstallQueue=”rundll32 netman.dll,ProcessQueue” değeri var ama bu tür bir sorun yok. Yine de silmek gerekli mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Aralık 2017; 0:9:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.