Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolaylıklar dilerim. Oldukça güzel gidiyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maliozkara03 kullanıcısına yanıt
    Test ettiğiniz kısımdan mı ilgili video? Ne yazık ki kaliteli değil.
  • Kolay gelsin fakat yayınlamadan önce adam akıllı bir daha gözden geçirirsiniz umarım.
  • direk bağış toplamak yasal değil para gönderenler çeviri ücreti felan yazsınlar öyle bir not yaz
  • Öncelike buradan Apex çeviri ekibine selamlar...Yamaı görünce çok mutlu oldum ve heyecanlandım açıkcası.Yüzdenin şimdiden 85 olduğunu görünce Aman Allahım dedim heyecanım ikiye katlandı...Taaki yayınladığınız video yu görene kadar...çeviri de çok anlamsız ve uyuşmasız kısım vardı hatta arkadaşlar video you bulabilirse video nun altına paylaştığım yorumunun aynısını buraya kopyalıyorum (1.18 de 'Bunun sonucunda sağ kolumu ona kaptırdım' değilde ' sağ kolunu ona kaptırdın olmayacakmı yoksa ben mi yanlış anladım cümleleri ? aynı şekilde 6:38 de 'Hold on Dante' dediği kısmı 'Dante Bekle' diye çevirmişsiniz 'Dayan Dante' olması gerekmiyormu bir de 12:20 de 'zamanı satın almayı başarabiliyor'yerine 'zaman kazandırıyor' denilmesi gerekiyor. umarım bu gibi hatalar düzeltilir şimdiden kolay gelsin) video nun tamamını izlemedim ki izleseydim daha birçok uygunsuz kelimelerle karşılaşabilirdim...Apex çeviri den tek ricam umarım hatasız ve güzel bir yama sunarlar bizlere şimdiden ellerine sağlık.Umarım mahcup olmayız ve sizleri de bu çeviri sayesinde sürekli güzel anarız Malum hayranları çok Bende dahil :)

• Oyunu ilk çıktığı gün 15 saat hiç pc başından kalkmadan bitirdim. Sonrasında bugün Son of sparda zorluğunda tekrar bitirdim. Gayet güzel oyun fakat bence türkçe çeviri gerektirecek kadar ingilizce isteyen bir oyun değil, tamamen basit bir dili var. Ayrıca Dante'nin bazı espririlerini türkçeye çevirince hiç bir anlamı kalmıyor. Yine de kolay gelsin :)
  • trgame studio çeviriyordu..91 olmuşlar..sizdeki ne hız bravo valla :) onları geçeceksiniz..tebrikler..
  • fontu nereye atıyoruz
  • Tam destek. Umarım sizde batman ak gibi 25 dolardan vermezsiniz

• Ne zaman biter acaba ?
  • 2 çeviri grubuda son günlerde frenledi. Sebebi nedir ?
  • Emeğinize sağlık, TR çeviride guncel oyunlarda da devamini bekleriz 😉👍

• Öncelikle emeğinize çabalarınıza sağlık. Sitedeki yıllarca yapılmış gönüllü çeviri işini ticarete döküp para almadan sunmayan çeviri grupları gibi yapmadığınız için öncelikle teşekkür ediyorum. Dmc serisinin hayranı olmamama rağmen emeğiniz için oyunu oynayacağım. Ayrıca gönüllü bir şekilde çeviriyi yaptığınız için size bağıştada bulunacam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.