Şimdi Ara

DJI Phantom 2 Vision #Uçan Kamera# TÜRKİYE'DE (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
13
Favori
30.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar , ben vision plus 2 ile şantiye çekimleri yapıyorum benim sormak istediğim bu alet 6 uydudan aşağı dustugu sarı ışık durumuna geldiği zaman neden stsbikitesini çok fazla yitiriyor , çocukluk tan beri helikopter ucururum artık altı kanala geçtim ufak dronelarim var banggooddan aldığım gerçekten 4 ve 6 kanalda pilotajim çok iyi fakat GPS sayısı azaldigi zaman vision plus 2 yı zaptetmek neredeyse imkânsız , acaba benim alete özgü bir sorun mu ? Gpssiz başarılı çekimler yspan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim , bunun dışında hava alanı bolgrsinde pendikte kaldırırken 9 uydu buluyor biraz yükselince uydular kayboluyor havamanya bölgesi ,son sorum yüksek binaların olduğu yerlerde gps uydusu bulmakta zorlanıyor skrt genelde , farklı bir daha ust seviye gps alıcısı taktirmak gibi bir çözüm söz konusumudur şimdiden çok saolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el dji phantom 2 vision plus satın aldım. Satıcı kullanım kılavuzunun olmadığını ve internette bulabileceğimi söyledi.

Kullanım kılavuzu ve hızlı başlangıç rehberinin Türkçe'sini nasıl temin edebilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barak hp -- 19 Ekim 2015; 2:59:40 >
  • barak hp kullanıcısına yanıt
    Türkçesini bulamazsınız muhtemelen, orjinaliwww.dji.com sitesinde var. Ürün bazında girdiğinizde download sekmesinin altında yer alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkosman

Türkçesini bulamazsınız muhtemelen, orjinaliwww.dji.com sitesinde var. Ürün bazında girdiğinizde download sekmesinin altında yer alır.

Teşekkürler bilgilendirmeniz için. İthalatçı firmalar kutusuna Türkçe doküman koymuyorlar mı?
  • barak hp kullanıcısına yanıt
    o konuya hiç girme hocam. Lafa gelince maaşallah distribütör her taraf fakat aslında hepsi satıcı pozisyonunda.
  • Selamlar Gencler Ben forum'a yeni katıldım Uzun bi araştırmalar sonucunda drone almaya karar verdim setup'ı şu şekilde kurdum:
    DJı phantom 2 (2. el 1500TL )
    daha sonra ise parayı toparladıkca
    Gopro 3 black edition
    ve anlık goruntuyu şarj vs bilgilerını telefondan gormek için : İOSD mark 2 mini düşünüyorum.
    Genel olarak acık alanda uçuracagım 1 veya 2 Km mezil içinde gruntuyu PC ve cep telefona stabil olarak aktarır mı ?
    İOSD görüntüyü GPS uzerınden mi aktarıyor ?
    Bunların hepsi tahmını olarak bana hepsi 2. EL olarak : 2800TL civarında bi fiyata gelıcek ?

onun yerine hiç kasmadan 2800 DJİ vision mu alsam diye dusundum ? oda 2800 hepsi var içinde ama kafama takılan ustunde WİFİ repeater var 300M civarında goruntuyu telefona aktarıyor gibi anladım genede 1.2 km için İODS ondada ihtiyaç olurmu ?

forumdada araştırdım ama İODS kullanan arkadaş yok sanırm ??

yardımlar için ellere sağlık şimdiden : )

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

Orijinalden alıntı: Helisis

Merhaba Phantom Severler

DJI yetkili satıcısı helisis elektroniğin yeni sayfası açıldı.www.helisis.net

evet kazıklamakta çok yetkili, 1250$'lık alete 5000 istiyorlar

Bu fiyatlar DJI in Turkiye için belirlediği fiyatlardır, lütfen özelden fiyat alınız. Yardımcı olunacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: icarus80

quote:

quote:

Merhaba Phantom Severler

Bu fiyatlar DJI in Turkiye için belirlediği fiyatlardır, lütfen özelden fiyat alınız. Yardımcı olunacaktır.

gerk yok yardımcı olmayın, ben kendimede çevremden ihtiyacı olanada yurt dışından DJI'ın kendi sitesinde açıkladığı fiyata alıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icarus80

quote:

quote:

Merhaba Phantom Severler

gerk yok yardımcı olmayın, ben kendimede çevremden ihtiyacı olanada yurt dışından DJI'ın kendi sitesinde açıkladığı fiyata alıyorum

:) ha anlaşılmıştır şimdi :)

arkadaşlar ürünlerinizi faturalı garantili alın, yeni regülasyonlar kayıt zorunluluğu getirecek. yurtdışından almayın bu cihazları, faturasız ürünlerde hem kolluk kuvvetleri hem de kayıt anlamında sıkıntı yaşayabilirsiniz. ürünün arkasında türkiyede sağlam duran eğitim teknik destek anlamında bir firmanız olması da cabası.

• arkadaşlar merhabalar ,djı phantom 2 plus ımız ile çekim ve montaj işlerimizi baya ilerlettik ,montajladığımız filmleri burdan paylaşıp yorumlarınızı alacağım ,öncesinde benim 2 adet problemim var yardımcı olabilecek arkdaş olursa çok memnun olurum

1- ipad 2 kullanıyorum görüntü için ve iphone da ki dji uygulamasını indirdiğimde ,telefondaki ekranın genişletilmiş hali geliyor haliyle görüntü çözünürlüğü düşün oluyor ,uygulama olarak ios için ve tablet için önerebilceğiniz uygulama var mı ,tablet ekranının tamamında kaliteli bi görünü alabilmek için ?
    2. sorum ise vision plus a aynı anda 2 ipad bağlamak istediğimde 2.ye görüntü aktaılmıyor bunu çözmek için ne yapmalıyım çok saolun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantompilot

Helikopteri prodüksiyon işlerinde kullanmak için aldım.
    İzleyeceğiniz klipte after effects ile color correct işlemi yapıldı.

Ayrıca Phantomun nasıl kullanıldığı ile ilgili bir klip hazırladım. Fakat başında firma reklamı var. Onu buradan paylaşmam etik midir? Kural ihlali yapmak istemem.
    Bu konuda bilgi verebilir misiniz?
    quote:

Ayrıca Phantomun nasıl kullanıldığı ile ilgili bir klip hazırladım. Fakat başında firma reklamı var. Onu buradan paylaşmam etik midir? Kural ihlali yapmak istemem.

Linki rica edebilir miyim?

• Arkadaşlar merhaba.
    belki konusu değil ama,bilemedim nereye yazacağım.
    Elime drone kontrol sistemi olan JİYİ P2PRO sistem geçti bir şekilde.http://www.gearbest.com...or-parts/pp_235687.html
    Kaliteli bir malzemeden yapılan kaliteli bir sisteme benziyor.
    Bu işlerden anlayan bir kaç arkadaş görür görmez benden bunu satın almak istedi 100 tl ye.
    Acaba iş yapan bir sistemmi,değerlimiki hemen atladı arkadaş.Ben bunu benim Cheerson CX-20 nin uçuş sistemi ile değiştirebilirmiyim.
    Lütfen acil önerilerinizi bekliyorum.  DJI Phantom 2 Vision #Uçan Kamera# TÜRKİYE'DE
     DJI Phantom 2 Vision #Uçan Kamera# TÜRKİYE'DE

• Arkadaşlar 2.el phantom2 vision v2.0 aldım gimbal kamera ve içerisinde extenderi yok buna uygun 2.el yada sıfır urun nereden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.