Şimdi Ara

DJI Phantom 2 Vision #Uçan Kamera# TÜRKİYE'DE (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
13
Favori
30.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bne de vision plus araştırıyorum. Banggood dan alıp getirmekle burda sıfır satılan arasında 200TL fark var.tek fark tek pil farkı.
    burda satılandan sanırım içinden alınarak ayrıca 400 TL ye satıyorlar .2 pilli isterseniz 500TL farkı göze alacaksınız.
  • Haftaya bir tane alacağım bu meretten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni başlayanlar ve çok ustalaşmak istemeyenler için ideal midir? teşekkürler...http://www.hizlial.com/dji-phantom-gps-destekli-4-kanalli-kullanima-hazir-set/10261353
  • vahitusan V kullanıcısına yanıt
    phantom 2 v2 ile başlayın. eğer hiç masraf yapmadan fpv sistemide üzerinde olsun diyorsanız phantom 2 vision plus v3 alın. bu tür cihazlar görüntüyle daha keyifli olur. Uç seviye bir cihaz istiyorsanız DJI Inspire 1'e bakıcaksınız :)
  • vahitusan V kullanıcısına yanıt
    bu tip yerlerden almayın. facebook ta dji türkiye diye aratıp birçok gruba ulaşabilirsiniz. çok daha uyguna satanlar var.
  • Bende baya bir araştırmadan sonra

http://www.technomodel.com/urun/DJI-1200-2/Yeni-Phantom-2-Vision-Plus-Multikopter-Seti

adresinden bugün siparişi verdim.

Yurtdışından getirmek pek mantıklı değil gibi,
    sonuçta narin aletler, kırılma vs durumlarda destek bulmamız parça desteği bulmamız lazım
    İşi bilmeyenler için ekstra uğraş gerektirecek

technomodelde bakımı vs ücretsiz size uygun şekilde gönderiyorlar
    Fiyatta şu an internete en ucuzu alacaklara tavsiye :)

Gelsin ilk uçuşları paylaşırım

saygılar

• Arkadaşlar Merhaba. Bütün konuyu okudum. Bende bu tür bir cihaz edinmek istiyorum. Amacım 1.5-2km yarı çapındaki alanlarda kaliteli çekim yapabilmek. Phantom 2 Vision plus v3.0 güzel bir cihaz bence. Fakat bana göre 1080p 30fps biraz kısıtlı. Özellikle kayak vs. Gibi hızlı çekimler için slow motion vs. De yetersiz kalır diye düşünüyorum. H4 3d gimbal modelli Phantom 2 modeli sanki benim için daha uygun olacsk gibi.
    Kamerasız Hero 4 ümü bağlayabileceğim gimbal lı versionu alırsam 2 km kadar kontrol veri görüntü aktarımı alabilmem için ne kadar daha masraf yapmam gerekir?

Yoksa hiç uğraşmayıp Phantom 2 vision plus v3.0 mü tercih etmeliyim?

10 gün içinde Belçika ya gideceğim oradan almam mantıklı mıdır yoksa internet üzerinden veya direk Amerika dan bir arkadaşıma getirtmem mi mantıklı olur?

Walkera Tali H500 cihazı da çok hoşuma gitti. Bu cihazla alakalı bilginiz fikriniz var mı? Çekim yaparken ayaklarını kaldırması Dahili ekranı vs. beni cezbetti ama DJI markası daha güvenilir sanki.

Kusura bakmayın biraz uzattım ama sormasam olmazdı.

Teşekkürler

• excexc E kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun kırımsız uçuşlar dilerim. Ürün gayet kaliteli 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: derdesen

Arkadaşlar Merhaba. Bütün konuyu okudum. Bende bu tür bir cihaz edinmek istiyorum. Amacım 1.5-2km yarı çapındaki alanlarda kaliteli çekim yapabilmek. Phantom 2 Vision plus v3.0 güzel bir cihaz bence. Fakat bana göre 1080p 30fps biraz kısıtlı. Özellikle kayak vs. Gibi hızlı çekimler için slow motion vs. De yetersiz kalır diye düşünüyorum. H4 3d gimbal modelli Phantom 2 modeli sanki benim için daha uygun olacsk gibi.
    Kamerasız Hero 4 ümü bağlayabileceğim gimbal lı versionu alırsam 2 km kadar kontrol veri görüntü aktarımı alabilmem için ne kadar daha masraf yapmam gerekir?

Yoksa hiç uğraşmayıp Phantom 2 vision plus v3.0 mü tercih etmeliyim?

10 gün içinde Belçika ya gideceğim oradan almam mantıklı mıdır yoksa internet üzerinden veya direk Amerika dan bir arkadaşıma getirtmem mi mantıklı olur?

Walkera Tali H500 cihazı da çok hoşuma gitti. Bu cihazla alakalı bilginiz fikriniz var mı? Çekim yaparken ayaklarını kaldırması Dahili ekranı vs. beni cezbetti ama DJI markası daha güvenilir sanki.

Kusura bakmayın biraz uzattım ama sormasam olmazdı.

Teşekkürler

Hocam phantom 2 v2 + fpv seti ile ile 2 km nin üzerindede gidebilirsin ama maliyetli olur. Şu anda hiçbir modifiye yapmadan 4 km gidebilen cihaz inspire dır. Cihazda hiçbir modifiyeye gerek yok. Dülünürsen yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: excexc

Bende baya bir araştırmadan sonra

http://www.technomodel.com/urun/DJI-1200-2/Yeni-Phantom-2-Vision-Plus-Multikopter-Seti

adresinden bugün siparişi verdim.

Yurtdışından getirmek pek mantıklı değil gibi,
    sonuçta narin aletler, kırılma vs durumlarda destek bulmamız parça desteği bulmamız lazım
    İşi bilmeyenler için ekstra uğraş gerektirecek

technomodelde bakımı vs ücretsiz size uygun şekilde gönderiyorlar
    Fiyatta şu an internete en ucuzu alacaklara tavsiye :)

Gelsin ilk uçuşları paylaşırım

saygılar

Güzel memleketim benim. 5900 TL seviyelerinden nasıl da inmişler 3900'lere? Üstelik ilk çıktığı zamana göre dolar kurundaki %25'lik artışa rağmen? Yuh olsun böyle arsızlığa, ahlaksız ticarete. Biz avrupadan 3300 TL'ye aldığımızda 5900'e satıyor ve kuruş indirmiyorlardı. Bu ülkede tüm hobi sektörü soygun, vurgun, talan felsefesiyle çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 8 Mart 2015; 0:57:55 >

• arkadaşlar,
    vision plus v3 modelini almayı düşünüyorum da, eren hobi sayfasında "Bilgisayar bağlantısı gerektirmeden, kamera görüntüsünü WI-FI üzerinden düzenleyin, paylaşın. 700m.'ye kadar mesafede Phantom 2 Vision Plus Kamerasının gördüğünü görerek uçun." diyor. menzili bu kadar mıdır?
    bebop drone bile skycontroller ile daha fazla gidebiliyor bildiğim kadarıyla.
    modifiye mi gerekiyor yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baxu

arkadaşlar,
    vision plus v3 modelini almayı düşünüyorum da, eren hobi sayfasında "Bilgisayar bağlantısı gerektirmeden, kamera görüntüsünü WI-FI üzerinden düzenleyin, paylaşın. 700m.'ye kadar mesafede Phantom 2 Vision Plus Kamerasının gördüğünü görerek uçun." diyor. menzili bu kadar mıdır?
    bebop drone bile skycontroller ile daha fazla gidebiliyor bildiğim kadarıyla.
    modifiye mi gerekiyor yoksa?

phantomla mesafeyi arttırmak için ufak modifikasyonlarla bunu yapabilirsiniz. Stabil ve kaliteli bir cihaz istiyorsanız kesinlikle DJI Phantom 2 Vision Plus V3 alın. Eren hobide fiyat, çok iyi.
  • Vision Plusa bence gerek yok. Ne kadar çok teferruat olursa iş o kadar zorlaşır. Phantom 2 + Zenmuse ve Gopro4 en mantıklı en uygun çözüm şu anda.
    Phantom2 ve Gopro3 ile çekmiş olduğum ufak bir derleme linkte mevcut. Aklınıza takılan sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    https://www.youtube.com/watch?v=Y9vMLptOvPA
    Saygılarımla.
  • fctmerkezi F kullanıcısına yanıt
    P2 önerisine katılıyorum yalnız plusa göre daha teferruatlı bir cihaz olacaktır. Bir bakıp çıkayım mantığında olmayan kişiler kesinlikle p2 serisini düşünmeliler.
  • ben gps i değiştirtince sorun ortadan kalktı denediler kapalı alanda bile satalite ları buldu ben de alıp eve geldim paketledim attım dolabın üstüne, sonuç olarak hevesim kaçtı hiç uçuramadım sıfır olarak elimde kaldı üstüne v3 bile çıkmış. Sahibinden'e 3200 etiketle koydum ilanı 2000 tl filan öneren saçma mesajlar geliyor.
    havalar düzeldiğinde belki açar uçarım bilemiyorum .
    Ben mantıksız müsrif bir adamım yazarken dolabın üstüne şöyle göz attım AR Drone, DJI ve bir kaç robot paketi duruyor düşündüm ki hiç birini alıp hayrını görmedim kullanmadım, işime yaramadılar.

Bu paralara tatil yapsaydım anılarım olurdu :)

herkese keyifli uçuşlar. Baharda görüşürüz.
  • Merhabalar

Bir süre önce vision+ aldım gayet güzel model tavsiye ederim. Havalar düzelmeye başladı vaktim oldukça uçuşlara gidiyorum. vision + veya başka bir model almayı düşünen varsa aldığım yeri tavsiye ederim herkese. itu kampusu içinde helisis elektronikten aldım. Daha önce uçurmuşluğum yoktu saolsun nasıl kullanılır baya gösterdi zaten markanın türkiye distribütörüymüş teknik destek vs hepsinide sağlıyor. Özellikle yeni başlamayı düşünen yada benim gibi yeni başlayanlar macera aramaya hiç gerek yok o kadar para veriyoruz sonuçta

İlgilenenler için vision + linki ayrıca satıcının telefonu falanda var;
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-distributorden-phantom-2-vision-plus-plus-3-eksen-gimbal-son-surum-197927165/detay

• DJI Phantom ların Türkiye yetkili dağıtıcısıyız servis hikayelerine inanmayın.Bir kere helikopterin garantisi olmaz.alırken çalışıyorsa garanti odur.
    havalandıktan sonra garanti biter çünkü ineceği veya inerken kırım yaşamayacağını tamamen sans.Bende çok araştırdım..
    ama Facebook ta DJİ TÜRKİYE topluluğu var. Önce katılım yapmanız gerek.Sonra Sahibinden.com dan fazla satış ilanı var hem de en ucuzu..
    Tamir edeni bile var ücretsiz.Her türlü bilgi ve yardımda mevcut. En son plus versiyon 3 .. 3.400 TL.. yedek p,l 350 TL her türlü anten ve pervane çin fiyatına..
    tamamen yardımlaşma ve topluluk içi samimiyete dayalı ticaret. 300 TL daha ekstra anten ilavesi ile 2 KM ye rahatça ulaşırsınız.. yani Toplam 4.000 TL kusursuz bir aletiniz olur.
  • amcaoğlu kullanıcısına yanıt
    Bizim grubumuzdur diye söylemiyorum, iyidir :) Link rahatsız ederse silinebilir.

https://www.facebook.com/groups/DJITurkiye/
  • Arkadaşlar phantom bir için taşıma çantası ucuza nasıl çözebilirim ? kesim vs yaptırmak gerekiyor sanırım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.