Şimdi Ara

DJI OSMO MOBILE 4 GIMBAL 999 TL MEDIA MARKT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamların 100-150 birim paraya aldıkları şeyi 1000 birime görünce mutluluktan ölüyoruz. Ona rağmen bu konuya girenlerin çoğunun alamayacağı, alsa değer miydi diye düşüneceği bir alet.

Evet alsam ben de kullanırken mutlu olurum ama 1000 lira verince mutluluğum içime kaçıyor. 150ye alsak 40 takla atarız.

• Güzel fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamların 100-150 birim paraya aldıkları şeyi 1000 birime görünce mutluluktan ölüyoruz. Ona rağmen bu konuya girenlerin çoğunun alamayacağı, alsa değer miydi diye düşüneceği bir alet.

Evet alsam ben de kullanırken mutlu olurum ama 1000 lira verince mutluluğum içime kaçıyor. 150ye alsak 40 takla atarız.

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt

Ben yine cogu forumdaki konu gibi muhalefet olmaya geldim :D ben öyle düşünmüyorum 1 hafta kullanma fırsatım oldu. ürün adeta efsane ya komut sisteminden tutus kolaylıgından cekim acılarından markasınıdan inanın sayamayacagım cok sey var. ayrıca yurt dsında da 200 300 dolar arasında bu ürün.yani yok almanyadakiler sunu veriyor yok sunu veriyor diy4ecek kadar da değil. cok haklısın birim para muhabbeti cok üzücü ama daha ilerisi değil. Ürünü düzgün kullanımda cekim için tek cekimde youtube instagram gibi platformlarda bunun parasını misli misli cıkaracagın ortamlar var . ''ürünü almak değil kullanabilmek önemli '' :)

• Dji yazınca drone sandım ya...

Bu arada selfie çubuğuna 1000 lira veren var mı cidden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Dji yazınca drone sandım ya...

Bu arada selfie çubuğuna 1000 lira veren var mı cidden ?

Selfie çubuğu :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Selfie çubuğu :(

Alıntıları Göster

Bu nedir ne işe yarar peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Bu nedir ne işe yarar peki ?

Alıntıları Göster
    Sgk borçlarını ödüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3’e göre farkı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkrdag

Ben yine cogu forumdaki konu gibi muhalefet olmaya geldim :D ben öyle düşünmüyorum 1 hafta kullanma fırsatım oldu. ürün adeta efsane ya komut sisteminden tutus kolaylıgından cekim acılarından markasınıdan inanın sayamayacagım cok sey var. ayrıca yurt dsında da 200 300 dolar arasında bu ürün.yani yok almanyadakiler sunu veriyor yok sunu veriyor diy4ecek kadar da değil. cok haklısın birim para muhabbeti cok üzücü ama daha ilerisi değil. Ürünü düzgün kullanımda cekim için tek cekimde youtube instagram gibi platformlarda bunun parasını misli misli cıkaracagın ortamlar var . ''ürünü almak değil kullanabilmek önemli '' :)

inceleme videosuna baktım da. bayağı iyi gibi. 3 le kıyaslarsanız ne gibi artıları var sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

Sgk borçlarını ödüyor

Alıntıları Göster

Al bir tane lazım olur o zaman sana.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba 3 e göre farkı yeni tutuş olayına çok değinmişlerdi. Ben 3 u kullanmadım ama siz söyleyince hızlı bir araştırdım ve deneyimime göre yazayım. Tutuş kolaylığı en önemlisi. Artık ileri seviyede çekim ve görüntü için ağırlık konusundan tutuş malzeme rahatlığı değişmiş. Kameranın çekebilme acısı ve algılama hızında bariz değişimler var. Algılama sistemi değişmiş. Başka bariz fark yok zaten bu cihazlarda üst düzey fark çıkamıyor maalesef bunlar dışında.
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok büyük ezikleme olmuş ama bu hocam :) selfie çubuğu valla sıralaması ilk 3 olan futbol takımına sen küme takımısin demek kadar üzücü ve ucuz bir yakıştırma :)
  • quote:

Merhaba 3 e göre farkı yeni tutuş olayına çok değinmişlerdi. Ben 3 u kullanmadım ama siz söyleyince hızlı bir araştırdım ve deneyimime göre yazayım. Tutuş kolaylığı en önemlisi. Artık ileri seviyede çekim ve görüntü için ağırlık konusundan tutuş malzeme rahatlığı değişmiş. Kameranın çekebilme acısı ve algılama hızında bariz değişimler var. Algılama sistemi değişmiş. Başka bariz fark yok zaten bu cihazlarda üst düzey fark çıkamıyor maalesef bunlar dışında.

sanırım mıknatıslı tutma olayı ve tripod eklenmiş bi de. 3 de var mıydı emin değilim

• USA da 150$+ 15$ vergi ile 165*8TL= 1320TL yapiyor.

1000TL cok iyi fiyat , gerekli oldugunu düsünen kacirmasin bu fiyata bulursa.

Amazon da muhtemelen düsürecektir

• quote:

Gerçekten çok büyük ezikleme olmuş ama bu hocam :) selfie çubuğu valla sıralaması ilk 3 olan futbol takımına sen küme takımısin demek kadar üzücü ve ucuz bir yakıştırma :)

Geçenlerde arabayı bakıma götürünce sanayici eleman dediki süper bir hoparlörüm var dedi. Paynır bilmem ne modeli felan, sana dedi bunu 500 liraya satayım, takması da benden, istersen dedi, piyasada en ucuz 1000 TL felan dedi. Valla hocam dedim ,100 TL desende benim için hiç bir anlamı olmadığı için , çok pahalı dedim. Aynı bu üründeki gibi. Bana 100 lirada deseler bana göre hem pahalı hemde benim için selfie çubuğu gibi birşey :)

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Galiba yoktu hocam diye biliyorum ya
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Ahahaha marka adı bile + 400 u hak eder hocam etme duur :) yani diyorum ya iyi bir çekim ve edit ile sana paranı getirir bu cihaz. Ondan iyi diyorum yoksa hepimizin maaşının 2 3 te biri bu para. Pahalı tabiki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.