Şimdi Ara

dizi formatları !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben dizileri rapidreactor den indiriyorum prison break 190 mb mp4 formatında ne varki tvde izlemek için kullandığım divx player bu formatı desteklemiyor , daha önce indirdiğim ortalama 357mb avi olan lost bölümleri sorunsuzca çalışıyor , benim bilmek istediğim bu formatı hangi convertor ta bulabilirim bide formatın tam adını söylerseniz sevinirim
    şimdiden teşekkürler

• divx destekli bir oynatıcıda divxleri oynatmak için dosyayı divx'e çevirmelisin. total video converter veya dr.divx bu konuda iyidir.
  • Bilgisayarında oynatmak için GomPlayer derim, DVD oynatıcında seyretmen için ConvertXtodvd programı ile DVD yapıp seyredebilirsin.

dizi formatları !!!!

dizi formatları !!!!

• arkadaşlar öncelikle cvplarınız için teşekkürler ama sanırım beni yanlış anladınız
    bende minton mdivx-1304 dvd oynatıcısı var , prison break bölümlerini mp4 olarak indirdiğim için makina çalıştırmıyor , total video convertor la bölümleri hemen hemen tüm formatlara çevirdim ama sadece 2 format çalıştı ama onlarda 400 mb ve üstünde olduğu için normalde 1 dvd de 12 bölüm koyamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: xax

Bilgisayarında oynatmak için GomPlayer derim, DVD oynatıcında seyretmen için ConvertXtodvd programı ile DVD yapıp seyredebilirsin.

dizi formatları !!!!

dizi formatları !!!!

boşver gom u yaa onu da denedim bir numara bs player pro

• quote:

Orjinalden alıntı: garamalli

arkadaşlar öncelikle cvplarınız için teşekkürler ama sanırım beni yanlış anladınız
    bende minton mdivx-1304 dvd oynatıcısı var , prison break bölümlerini mp4 olarak indirdiğim için makina çalıştırmıyor , total video convertor la bölümleri hemen hemen tüm formatlara çevirdim ama sadece 2 format çalıştı ama onlarda 400 mb ve üstünde olduğu için normalde 1 dvd de 12 bölüm koyamıyorum

alah allah. Yaw sen diyosunki önceki avi uzantılı dosyaları dvd çalarım oynatıyo diyosun bende diyorum dr.divxle o formata çevir öyle izleyebilirsin diyorum. Sen ne anlıyosun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.